reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, mam trochę zaległości tu do nadrobienia...
czytam a w międzyczasie chciałam się pochwalić, że dzisiaj były pierwsze widoczne kopniaki :Dwcześniej były tylko odczuwalne a dziś normalnie widziałam jak mi brzuch się ruszał w trakcie kopania ❤️ :D
 
reklama
Hmm. 20+4 dziś i dalej cisza ... W sensie nie czuje ruchów synka... Kilka razy tylko było jakieś muśnięcie skrzydełek motylka... Ciekawe kiedy się u mnie zacznie... Tak 2 tygodnie myślę daje Sobie ale potem to już chyba na bank powinnam czuć... :confused::baffled:

#imie dla synka...help

Wasze typy :

1. Jan , Jaś , Janek , Jasiek ( typ męża i dla niego nie ma innego )

2. Wiktor , Wiktorek.

3. Filip , Filipek

Puki co te 3 się powtarzają... :-D:-D:-D
Spokojnie pierwsze ruchu można poczuć nawet do 24 tc, masz jeszcze czas :) a co do imion to najbardziej podoba mi się Janek
 
Cześć dziewczyny, mam trochę zaległości tu do nadrobienia...
czytam a w międzyczasie chciałam się pochwalić, że dzisiaj były pierwsze widoczne kopniaki :Dwcześniej były tylko odczuwalne a dziś normalnie widziałam jak mi brzuch się ruszał w trakcie kopania ❤️ :D
Ja od kilku dni też widzę drgania :) Fajowo
 
Wiecie co ale numer weszłam na majówki bo tam już rodzą, chciałam sobie poczytać :) a tam dziewczyna właśnie urodziła u przez całą ciążę mówili że będzie dziewczynka a urodził się chłopak:errr: myślałam że w dzisiejszych czasach ti się nie zdaza a ubranka różowe:errr:
 
Wiecie co ale numer weszłam na majówki bo tam już rodzą, chciałam sobie poczytać :) a tam dziewczyna właśnie urodziła u przez całą ciążę mówili że będzie dziewczynka a urodził się chłopak:errr: myślałam że w dzisiejszych czasach ti się nie zdaza a ubranka różowe:errr:
Zdarza sie, u mnie w pracy byl taki przypadek, chlopiec pierwsze kilka miesięcy lezal w tych rozowych spioszkach
 
Wiecie co ale numer weszłam na majówki bo tam już rodzą, chciałam sobie poczytać :) a tam dziewczyna właśnie urodziła u przez całą ciążę mówili że będzie dziewczynka a urodził się chłopak:errr: myślałam że w dzisiejszych czasach ti się nie zdaza a ubranka różowe:errr:
O kurcze...;) też tam zaglądam czasami i tak im fajnie, że to już:)
 
Zdarza sie, u mnie w pracy byl taki przypadek, chlopiec pierwsze kilka miesięcy lezal w tych rozowych spioszkach
Tak w ogóle to 20-30 lat temu w moich stronach chłopców po narodzinach ubierano w różowe (nie wiem czemu), a dziewczynki na niebiesko (bo kolor Maryjny):) a teraz jest o tyle dobrze, że ubranka są bardzo uniwersalne. Ja akurat nie przepadam za różowym, więc i rak niczego w tym kolorze nie kupie;) i przeglądałam ostatnio ubranka synka- większość nadaje się i dla dziewczynki (takich malutkich oczywiście).
 
reklama
Tak w ogóle to 20-30 lat temu w moich stronach chłopców po narodzinach ubierano w różowe (nie wiem czemu), a dziewczynki na niebiesko (bo kolor Maryjny):) a teraz jest o tyle dobrze, że ubranka są bardzo uniwersalne. Ja akurat nie przepadam za różowym, więc i rak niczego w tym kolorze nie kupie;) i przeglądałam ostatnio ubranka synka- większość nadaje się i dla dziewczynki (takich malutkich oczywiście).
Tak kiedyś chyba wszędzie ubierali dzieci, to właśnie ze względu na religię. Na obrazach Maryja jest w niebieskich szatach a Jezus w różowych, czerwonych.
 
Do góry