reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mamusie, a u was co dziś na obiad? Ja od kilku dni tylko knedle ze śliwkami jem i mogłabym tak chyba do końca ciąży...
20180522_141113.jpg
 

Załączniki

  • 20180522_141113.jpg
    20180522_141113.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 451
reklama
U nas po chlopcacham mnóstwo ubranek zielonych, kremowych.Za różowym kolorem nie przepadam, więc moja córka (o ile to córka) będzie biegała w bojówkach itd.
 
Dziewczyny piszcie mi po wizytach jak wasze łożysko ??? Czy jest u gory juz czy jeszcze na dole?? I w ktorym tyg...??
Powinno sie podnosic jakos miedzy 23. Max 30 tc..u niektorych juz od 20 maja wysoko
 
Ja poki co wozkow nie ogladam. Po cichu licze, ze taki 3w1 dostane po bratanku...ale wlasnie nie wiem czy sie nie przelicze[emoji5] on bedzie mial prawie 2latka w pazdzierniku i teraz pytanie czy takie dziecko jezdzi jeszcze w spacerowce terenowce...maja tez lekka spacerowke, ktora uzywaja na co dzien. Musze chyba.poruszyc ten temat, bo jak nie dostane to widze, ze niemaly.wydatek mnie czeka[emoji5]
2 latki...zalezy jakie dziecko... moj pierwszy tylko na rowerze w tym wieku biegowym chcial... druugi ma 1.5 roku..i teoche w spacerowce..ale juz tez woli biegac niz siedziec...ale do sklepu nie dojdzie..wiec na pewbo jeszcze bym nie sprzedala...a sasiadka ma 2.5 roczne....i jej sie nie chce biegac za dzieckiem...i wozi je wszedzie...
Zalezy od rodzica i od dziecka.... ja mam wozek i 3 w 1 i wpacerowke..ale z obu korzystam...spacerowka to bardziej na wyjazdy ..malo miejsca zajmuje i ma podstawke wbudowana wlasnie dla drugiego starszego dziecka... a 3 w 1 wygodniejszy na codzien ( bebetto mam..) jest wygodniejszy dla dziecka...i dla mnie..ma dluugi daszek.. miejsce na termos z kawa i wiekszy kosz na zakupy.... wiec ja bym w wieku 2 lat jeszcze nie oddala wózka ani spacerowki parasolki..bo bym jeszcze korzystala na wyjazdach i dluzszych spacerach...
 
reklama
Do góry