reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzieciaczki i tak na początku nierozróżniają kolorów, więc żaden problem :-)

Wiecie co ale numer weszłam na majówki bo tam już rodzą, chciałam sobie poczytać :) a tam dziewczyna właśnie urodziła u przez całą ciążę mówili że będzie dziewczynka a urodził się chłopak:errr: myślałam że w dzisiejszych czasach ti się nie zdaza a ubranka różowe:errr:
 
reklama
Ja miałam na pierwszym usg napisane z tyłu nisko u lekarza z lux med.
Moja lekarka napisała mi z tyłu wysoko po pierwszych, a wczoraj jak bylam na polowkowym to wogole nic nie mówiła. Tylko że łożysko z tyłu i ładnie przylega. Przyczep pepowinowy w normie.

Dziewczyny piszcie mi po wizytach jak wasze łożysko ??? Czy jest u gory juz czy jeszcze na dole?? I w ktorym tyg...??
Powinno sie podnosic jakos miedzy 23. Max 30 tc..u niektorych juz od 20 maja wysoko
 
Mam cichą nadzieję że u mnie to będzie do 65-69 kg i nie więcej. Nie chcę widzieć 7 z przodu :) a mega zadowolona bym była gdyby do 65 kg tylko dobiła.
7 z przodu to nie wyrok...
Przed 1 i druga ciaza wazylam 55 kg przy wzroscie 170cm... i tylam 72 i 73 kg.... :)

Ale w 3 miesiace wracalam do wagi 55 kg..wiec 7 z przodu to nie wyrok... :)
 
A u mnie waga po prostu rośnie i tyle. Teraz tak jest, w pierwszej ciąży też tak było. Jem normalnie, tak jak jadłam, wręcz mniej słodyczy na pewno, mniej mięsa i smazonego, a mimo to kg lecą w górę. W tamtej ciąży ruszalam sie bardzo dużo, w tej mam mało ruchu i nie widzę żadnej zależności, wtedy szybko tyłam i teraz szybko tyję. Ale szczerze mówiąc na razie mam to w pupie. Zacznę się martwić po, jak nie będę mogła zrzucić, bo i tak może być:/
Metabolizm u kazdej w innym wieku zwalnia..... pytanie tylko kiedy....
 
Ja miałam na pierwszym usg napisane z tyłu nisko u lekarza z lux med.
Moja lekarka napisała mi z tyłu wysoko po pierwszych, a wczoraj jak bylam na polowkowym to wogole nic nie mówiła. Tylko że łożysko z tyłu i ładnie przylega. Przyczep pepowinowy w normie.

Ja na 1 prenataln6ch mialam z przodu wysoko.a 4 tyg poznirj na bliznie po cc....niestety nisko... i mam jeszcze 8 tyg zeby sie podnioslo.... chce wyczaic kiedu u wiekszosci z was sie podniesie, a kiedy tracic nadzieję....
 
Naprawdę, a z czego się bierze takie zapalenie? Nie da się nic z tym zrobić?
Skurcz, tak jak na lydce takie silne uczucie jakby ktoś Cię złapal i trzymal, w środku brzucha tzn. z boku brzucha.
Niby z przeciążenia, ale przecież mój brzuch jest tak samo duży, jak u innych babek :-) Miałam kiedyś stwierdzoną chorobę autoimmunologiczną stawów (łuszczycowe zapalenie stawów). Od półtora roku mnie nie bolą tak te stawy, ale mam zwyrodnienia w biodrach i dolnym odcinku kręgosłupa. I przy tej chorobie podobno ma się większe szanse zachorowania na zapalenia więzadeł. A zrobić się nic nie da, bo nie można brać żadnych leków przeciwzapalnych bez ryzyka, że zaszkodzą dziecku.

Ja też jestem hujemna [emoji1] Immunoglobulinę dawali mi po pierwszym porodzie i po poronieniu. Teraz ginekolog już zapowiadała, że w lipcu będę się musiała zgłosić do szpitala na zastrzyk. Mam nadzieję, że darmowy, bo do gin chodzę prywatnie [emoji6]
 
reklama
Do góry