reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hmm. 20+4 dziś i dalej cisza ... W sensie nie czuje ruchów synka... Kilka razy tylko było jakieś muśnięcie skrzydełek motylka... Ciekawe kiedy się u mnie zacznie... Tak 2 tygodnie myślę daje Sobie ale potem to już chyba na bank powinnam czuć... :confused::baffled:

#imie dla synka...help

Wasze typy :

1. Jan , Jaś , Janek , Jasiek ( typ męża i dla niego nie ma innego )

2. Wiktor , Wiktorek.

3. Filip , Filipek

Puki co te 3 się powtarzają... :-D:-D:-D
Filip
 
reklama
A Wasze chłopaki mają już imiona ? Może coś ktoś rzuci ? Wiem każdy ma inny gust rozumiem i szanuje , ale nie wiedziałam że taki będzie problem u Nas z imieniem ...
Powiem tak, u mnie właściwie zdecydowała córka i luźno rzucony Kazik został ukochanym bratem Kazinkiem w brzuchu :D ja nie byłam przekonana do tego imienia, ale z czasem tak się oswoilam, z już sama tak o nim mówię ;)
Może daj sobie czas, a imię przyjdzie. Z córką jak już pisałam wcześniej, miała być Emilka a zmieniliśmy na Marcelinę niedługo przed porodem bo 'to było to' :) jeszcze jest dużo czasu.
 
A Wasze chłopaki mają już imiona ? Może coś ktoś rzuci ? Wiem każdy ma inny gust rozumiem i szanuje , ale nie wiedziałam że taki będzie problem u Nas z imieniem ...
Ja mam syna arturka, brata Krystiana, męża Jakuba...
Ale jakby u nas był by chłopak to miał być Adam lub Marcin
 
A Wasze chłopaki mają już imiona ? Może coś ktoś rzuci ? Wiem każdy ma inny gust rozumiem i szanuje , ale nie wiedziałam że taki będzie problem u Nas z imieniem ...
Mojego syna imię już znasz;) popularne bardzo, chociaż ani w tym przedszkolu, ani w poprzednim nie było jego imiennika. My mamy ten sam problem z imieniem dla córki. Mnie się podoba Hania albo Emilka, mężowi Weronika i Julia (o zgrozo, w klasach miałam po 4-5 Julek) i chyba będzie kompromis - Natalia.
 
To ja nie dość, że lubię pić rumianek to i siemię lniane piję :-D
Powodzenia na wizycie :-)

Ja uwielbiam rumianek :-) pije jeden dziennie już od lat. Wcześniej piłam jeszcze mięte ale teraz mam po niej zgage.
Wiem że niektórych zapach rumianku odrzuca, tak jak mnie siemię lniane - uważam je za straszny szłam i nie jestem wstanie wypić. U mnie 4.5 na plusie w 21+5.
Mysle że nie najgorzej. Chociaż pewnie wkrótce zacznę się coraz bardziej powiększać :-)

Dziewczyny, zapisałam się dzisiaj do szkoly rodzenia, jedynej jaką znalazłam na nfz jest nowoutworzona prowadzona przez położną i bardzo blisko mnie. Bardzo się cieszę bo wszędzie w szpitalach lub prywatnie od 400zl w górę. Zajęcia ruszą końcem czerwca. Do tego może uda się podać mi imuglobuline na nfz w 28tc więc zaoszczędzenie 300zl. Niesamowite, że wkoncu nfz za mnie za coś zaplaci :-)
 
Hmm. 20+4 dziś i dalej cisza ... W sensie nie czuje ruchów synka... Kilka razy tylko było jakieś muśnięcie skrzydełek motylka... Ciekawe kiedy się u mnie zacznie... Tak 2 tygodnie myślę daje Sobie ale potem to już chyba na bank powinnam czuć... :confused::baffled:

#imie dla synka...help

Wasze typy :

1. Jan , Jaś , Janek , Jasiek ( typ męża i dla niego nie ma innego )

2. Wiktor , Wiktorek.

3. Filip , Filipek

Puki co te 3 się powtarzają... :-D:-D:-D
Mam synka Wiktora więc z sentymentu stawiałam na to imię. U mnie sporo Filipkow i Jasiow.

U nas doszło nowe imię dla dziewczynki. Mąż wymyślił Klarę ale mi zawsze podobała się Nadia :)
 
Ja jestem ciagle głodna ale..... mam jeden problem w tej ciąży .... zjem na raz max dwie kanapki i więcej nie dam rady bo tak mi ciężko na żołądku i przeponie ze nie mogę oddychać.... muszę jeść bardzo malutkie porcje bo inaczej nie dam rady funkcjonować... a co do ruchu to hehe rano wstaje , wiozę syna do szkoły, wracam po 8, jem jakieś śniadanie i od razu mnie muli spowrotem do spania , wiec się kładę, wstaje tak ok 10, poobijam się do 14 , odbieram syna ze szkoły, i znowu mnie muli na spanie , wiec się kładę hahah i tak prawie non stop ... tyle z mojego ruchu:-D:-D:-D


Haha u mnie dzień wygląd bardzo podobnie z tym, że główne zadanie dnia, zrobienie obiadu :-D
I spać się o wiele więcej. Niby kładę się, że przysne na chwile a budzę się po dwóch godzinach. Zabieram się do jedzenia i picia więc zaraz znowu najchętniej poszłabym spać. Spacer z psem. Woda. Książka. Spanie.

Echhh :-D
 
A Wasze chłopaki mają już imiona ? Może coś ktoś rzuci ? Wiem każdy ma inny gust rozumiem i szanuje , ale nie wiedziałam że taki będzie problem u Nas z imieniem ...
U nas tez byl ogromny problem z imieniem. Moj zaczal czytac imiona i sobie Aleks wymyśli a to do mnie nie przemawia jakos. Na wszystkie imiona mowil nie i nie ehhh z chlopem no [emoji58]
Narazie stanelo na Oskarze [emoji173]
 
reklama
Mam synka Wiktora więc z sentymentu stawiałam na to imię. U mnie sporo Filipkow i Jasiow.

U nas doszło nowe imię dla dziewczynki. Mąż wymyślił Klarę ale mi zawsze podobała się Nadia :)
Klara ładnie, nawet o tym imieniu myślałam, ale jakos nie moge strawić Lewandowskiej i niestety tylko z tym nazwiskiem mi się kojarzy;)
 
Do góry