reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A czy ze spacerówki tez korzystała? Ja raczej pewnie i tak będę później kupowac inna, ale czy ewentualnie na początek jest ok ? Roznie sie słyszy o tych spacerowkach z zestawów 3w1

To nie lepiej od razu kupić wózek z taka spacerówka jaka Ci się podoba ? Czyli wózek z lekka fajna spacerówka składająca się razem ze stelażem i wziąć zestaw z gondola ? Przecież jest masa takich.

Mutsy, cybexy, stokke, joie, quinny, joolz
 
A to chyba ten najnowszy ?
Ja planuje kupić używany, bo to i tak w sumie "na chwilę" a potem jakas nowa fajna lekka spacerówke, no te z 3w1 podobno beznadziejne.
Z używanych w mojej okolicy takiego nie ma ale będę obserwować moze akurat ktoś będzie chciał odsprzedac , często u mnie na gwarancji jeszcze odsprzedaja. A mogę wiedzieć co sklonilo Cię do zakupy akurat tego modelu? Bo ja juz jestem co raz głupsza im wiecej czytam opini na temat różnych wozkow :(
My też chcemy kupić używany - bardzo podoba mi się Tutek Grander Play, znajoma ma i jest zadowolona. Na wiosnę i lato i tak będę chciała spacerówkę
 
W cybexach fotelik maxi cosi wchodzi do adapterów z gondoli , fajnie bo nie trzeba nic dodatkowo dokupować
Byc może,mnie pi prostu cybexy nie przekonują bo są za niskie. Ale wózek to właśnie kwestia komfortu w prowadzeniu po terenie(wies lub miasto) ,wysokość i cena :)
 
To nie lepiej od razu kupić wózek z taka spacerówka jaka Ci się podoba ? Czyli wózek z lekka fajna spacerówka składająca się razem ze stelażem i wziąć zestaw z gondola ? Przecież jest masa takich.

Mutsy, cybexy, stokke, joie, quinny, joolz
Ja nie mówię, ze spacerówki z tych "moich" model i mi sie nie podobają, ale nie jestem przekonana czy są Ok, bo różne opinie sie słyszy. Jednak z tych wozkow co nazwy podalas to zupełnie inne niż mi sie podobają i poza tym niektóre są drogie nawet jak na używane.

Ale będę je obserwować moze cos sie trafi.
 
Byc może,mnie pi prostu cybexy nie przekonują bo są za niskie. Ale wózek to właśnie kwestia komfortu w prowadzeniu po terenie(wies lub miasto) ,wysokość i cena :)

Nie no jasne pisze tylko odnośnie tego ze maxi cosi foteliki faktycznie pasują do wieku wózków ;) i czasem nawet nie trzeba osobnych adapterów
 
reklama
My też chcemy kupić używany - bardzo podoba mi się Tutek Grander Play, znajoma ma i jest zadowolona. Na wiosnę i lato i tak będę chciała spacerówkę
Widzialam kilka ofert , ale o firmie nic nie słyszałam i nie byłam przekonana. U mnie e okolicy występują w wersjach bardzo kolorowych, a ja jednak preferuję odcienie szarości z ewentualnie kolorowym.dodatkiem ;)
 
Do góry