reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny ja mam dzisiaj połowkowe z wizytą o 13 tej. To trzymajcie kciuki :-)

Od wczoraj pije też wodę z cytryna i jem kiwi rano za waszą radę. Mam nadzieję że pomoże na zaparcia. Wczoraj przeszłam też chyba 5km mam nadzieję że się rozruszam i to pomoże, ale po spacerze rozbolal mnie brzuch:( no nic zobaczymy co dzisiaj powie lekarka.
 
reklama
I zabralas go w koncu na allegro? [emoji3][emoji3] super ze chlopak zadowolony [emoji173] mojej kuzynki syn tez uwielbia psi patrol
Nieee, wytlumaczylam mu, ze na allegro kupuje sie przez laptopa i pozniej przychodzi kurier i przynosi paczke, wiec bedzie mogl rozpakowac ;) no i rozpakowywal i juz nie wspomne jaka byla radosc [emoji14]

Szalona, dam Ci znac gdy wysle liste, bo mi ze lba wylecialo [emoji85]
 
Dziewczyny ja mam dzisiaj połowkowe z wizytą o 13 tej. To trzymajcie kciuki :-)

Od wczoraj pije też wodę z cytryna i jem kiwi rano za waszą radę. Mam nadzieję że pomoże na zaparcia. Wczoraj przeszłam też chyba 5km mam nadzieję że się rozruszam i to pomoże, ale po spacerze rozbolal mnie brzuch:( no nic zobaczymy co dzisiaj powie lekarka.


Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze na połówkowym :-)
Pięknych wzruszeń życzę :-)
 
Uff...nadrabiałam Was godzinę :D
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś &&&& :) i czekam na wieści

widziałam,że dyskutowałyście o wózkach. My juz swój mamy,typowy czołg na leśne drogi,ale niezbyt ciężki. Wysoki dość bo my tacy sobie wysocy. Polecam podpatrzeć dla tych,które własnie wymagają od pojazdu wysokości,pośredniej cieżkości i dobrych kół:Adamex Neonex Alfa
Chrzciny u nas chcę szybko,będę spokojniejsza. Goście max do 13-14 osób. mam nadzieję,że da radę w domu :)
 
Ja też trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na wiesci :)

Ja cały weekend przekaszlalam, mąż nawiozl jakiegoś wirusa a mi teraz płuca wyrywa no masakra jakas :(
 
Czyli dotarł a Ty wstępnie zadowolona jesteś? :) Fotelik musicie jeszcze dokupić?
Tak,dotarł cały i bez jakichkolwiek uszkodzeń :) nie miałam czasu napisać,jeśli wcześniej pytalas i nie odp to przepraszam
Jesteśmy zadowoleni,przynajmniej jesli chodzi o skręt,wysokość i wielkość gondoli. Pewnie wyjdą jakieś niedociagniecia w użytkowaniu,ale póki co jest ok,opinie teza spoko. No i cena...dla nas super,potem odsprzedamy za połowę i będzie na spacerowke fajną:) przynajmniej taki jest plan
I tak,fotelik jeszcze dokupimy,na razie maxi cosi city lub pabble plus rozwazamy,chociaż kiddy evolution też nam się podoba. Liczymy się z tym,ze to na kilka miesięcy i taki porządny wydatek bedzie chyba przy następnym :)
 
Tak,dotarł cały i bez jakichkolwiek uszkodzeń :) nie miałam czasu napisać,jeśli wcześniej pytalas i nie odp to przepraszam
Jesteśmy zadowoleni,przynajmniej jesli chodzi o skręt,wysokość i wielkość gondoli. Pewnie wyjdą jakieś niedociagniecia w użytkowaniu,ale póki co jest ok,opinie teza spoko. No i cena...dla nas super,potem odsprzedamy za połowę i będzie na spacerowke fajną:) przynajmniej taki jest plan
I tak,fotelik jeszcze dokupimy,na razie maxi cosi city lub pabble plus rozwazamy,chociaż kiddy evolution też nam się podoba. Liczymy się z tym,ze to na kilka miesięcy i taki porządny wydatek bedzie chyba przy następnym :)
Jaki to wozek ? Próbuje Was nadrobić, ale ciągle mnie wyrzuca z forum i muszę czytać od początku:(
 
reklama
Co do wozkow to ma ktoś, lub słyszał jakies opinie o :
Adamex Barletta
Bebetto Holland
Coletto Florino Carbon

Zastanawiam się nad którymś z tych trzech.
Chyba , ze macie cos innego w podobnym stylu do zaoferowania to chętnie się dowiem ;)

Niestety nie wiem czy byl poruszany temat tych wozkow , bo jak wcześniej juz napisalam co cofne sie na strony które mnie ominęły to mnie wyrzuca :(

Ominęło mnie tyle, bo się urlopowalam, w górach ;) polecam każdej poki mamy siły!
 
Do góry