reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jakoś dzisiaj tutaj mniejszy ruch. Pewnie dlatego że sobota :)

Jutro teoretycznie mąż ma mieć wolę Ale ciekawe czy zadzwonia do niego aby przyjechał na nadgodziny... no nic. Jak coś to pójdziemy do mojej mamy czy teściowej.
 
reklama
Jakoś dzisiaj tutaj mniejszy ruch. Pewnie dlatego że sobota :)

Jutro teoretycznie mąż ma mieć wolę Ale ciekawe czy zadzwonia do niego aby przyjechał na nadgodziny... no nic. Jak coś to pójdziemy do mojej mamy czy teściowej.
No tez zauważyłam ze dzis spokojniej :)
Ja dostalam dzisiaj 5 kartonow ciuszkow dla juniora, gdzie ja to bede trzymac [emoji33][emoji33]
 
Ja miałam 10 i mi zostało nawet 3 nie używane. Więc także tak...

Co do pieluch tetrowych i ilosci to ja bym kupila te 10 na start..a potem najwyzej dokupila....bo...
Jedeno dziecko ( jak moj 1 syn,) wystarczylo spokojnie 9.. , kupilam w 3pakach 3x3
Drugie moje dziecko..ulewalo po kazdym jedzeniu co 2~3 h i pomiedzy karmieniami....wiec 8 10 pieluch tetrowych brudozone bylo w 1 dzien...
Dokupic najłatwiej

Teraz przy 3 dzieci to i tak pralka chodzic bedzie non stop to mi wszystko jedno :)
 
Chyba już kiedyś to pisałam , ale podobno jak się leży cały czas tylko na jednym boki to dziecko może mieć asymetrię ciała... Chyba mama ginekolog kiedyś o tym mówiła albo pisała.
Wszyscy mamy lekka asymetrie :)
Lewa czesc twarzy jest ciut inna od prawej

Weź zdjecie paszportowe w programie na pol podziel pionowo i porob lusttzane odbicia jednej i drugiej strony twarzy..i jak sie polaczy to 2 rozne osoby wychodza :)
 
Emol ja wiem, że to nie wyrok śmierci, ale dla mnie to bardzo zła wiadomość. Nastawialam się na spokojny poród z położna w domu. To ogromna zmiana, jeśli będzie konieczna. Nie chciałam w ogóle trafić do szpitala. Potrzebuję czasu, żeby oswoić się z tą myślą. To tak jakby dziewczynom nastawionym na cesarke ktoś zalecił poród naturalny, na który kompletnie się nie nastawiaja...

Daj sobie czas... na oswojenie sie z ta.myślą... ja chcialam pierwszy porod miec naturalny....i nie wyszlo.. nie chcesz przeciez ryzykowac wlasnym zyciem..serce ma sie jedno.....lepiej miec cc i być cieszyc sie macierzyństwem...
Co do ingerencji w ciało....ehh mi grozi wyciecie macicy ..niebezpieczna operacja z ryzykiem krwotoku i samo cc nie bedzie normalne..bo w calkowitym znieczuleniu ..... a Ty od razu zobaczysz swoje maleństwo :) berzie dobrze...to normalne ze jestes teraz w szoku i nie po Twojej myśli....ale oswoisz sie z tym zobaczysz :) ja bede szla jak na skazanie..
 
Rozumiem Cię. Ja też nienawidzę szpitali i personalu medycznego a to dlatego że wielokrotnie spotkałam się z ogromną niekompetencja i poprostu im nie ufam. Każdego lekarza sprawdzam milion razy i chodzę do samym wybitniejszych z conajmniej tytułem doktora. Ja też nastawiałam się na porod naturalny bo chciałam aby to było przeżycie rodzinnie. Jednak okulista się kategorycznie nie zgodził. Więc będę musiała mieć CC. A najgorsze jest to że boję się że jak będę mieć wyznaczone w 39tc to pewnie zacznę rodzic w 37 t.c i pojadę do szpitala i wszyscy mnie oleja, nie będzie mojej lekarki tego dnia, sali do cc, itp.. Będę rodzic normalnie a może łaskawie zrobią mi cc na końcu jak ktoś spojrzy w kartę.Po 20 godzinach
Zresztą na CC ze wskazaniem źle patrzą, wiem że mnóstwo kobiet chodzi też do okulisty i sobie załatwia cc za kasę i tak pewnie będą na mnie patrzeć.
A ja mam oko po operacji siatkowki i nikt mi nie podpisze SN.
Ale powiem Ci ze mam ich wszystkich.w dupie.. Mam jeszcze czas oswoić się ze szpitalem pojadę tam ze dwa razy żeby zobaczyć co i jak.
Damy radę nie martw się. Zdrowie najważniejsze.
Ja mialam 2 operacje na miesniach oka...i to nie byli wskazanie..jak to w szpitalu powiedzieli że okulista daje zalecenia, ale to lekarz dyzurny w szpitalu decyduje o porodzie
 
reklama
Mój ma obowiązek wynoszenia śmieci i zmywania garów. Ale tego nie robi jeśli się nie przypomni. Najgorzej to śmieci. Bo pampersy młodego a on mi zostawia pełen kosz z wcześniejszego dnia. -.- nie mówiąc ze wali to po prostu też nie mam gdzie wkładać, a wystarczy że wyciagne go to syn od razu chce w nim nurkować -.- a co do garów to się klebia. Ja zmywam tylko to co mi potrzebne w danej chwili Ale nie lubię tego nie porządku.
Nie każe mu odkurzacz, wycieraczki kurzy, zmywac podlogi... Ale swoich obowiązków jak nie przypomnisz czy nie naszykujesz śmieci to nie weźmie (ale z 3 razy od 20 zanim usunie idzie na papierosa na dół więc nie powinien mieć problemu z wyniesieniem.

Właśnie dzwoniłam aby upewnić się na którą obiad zrobić. To powiedział że zepsul się autobus, ma wolny czas do 14 (oczywiście płatny) ale przez to do 19 pracuje -.- czyli w domu będzie o 20. Jak ja nie lubię jak on tak pracuje z du py. :/ cały dzień z dzieckiem, nawet wysikać na spokojnie się nie można.
Moj to samo 3 razy trzeba bylo przypominać
..ja to zrobilam tak.... uprzedzilam swojego...ze jak mam pelen smietnik, albo gary w zlewie wystaja...to nie zrobie obiadu...(dzieci zjadly wtedy ze sloika kupne obiady, a ja salatke sobie robilam, ktorych on nie jada)... 3 razy bez obiadu ..i sie nauczyl... sam wynosi smieci... i nie musze juz przypominac ... :)
 
Do góry