reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No u mnie tym niepokojem wielkim jest betahcg która nie miała swojego przyrostu.
Nawet psychicznie nie chce się już męczyć wiec jej nie robię. Będzie co będzie, a jak zrobie i okaże się ze spada, jak zrobie a okaże się ze ledwo co skoczyła, a jak zrobie i okaże sie ze jest taka jaka powinna być.
Poczekam te pare dni a i tak nie nastawiam się na ‚dobrze’ by później jakoś się zebrać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No u mnie tym niepokojem wielkim jest betahcg która nie miała swojego przyrostu.
Nawet psychicznie nie chce się już męczyć wiec jej nie robię. Będzie co będzie, a jak zrobie i okaże się ze spada, jak zrobie a okaże się ze ledwo co skoczyła, a jak zrobie i okaże sie ze jest taka jaka powinna być.
Poczekam te pare dni a i tak nie nastawiam się na ‚dobrze’ by później jakoś się zebrać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też nie robiłam już bety żeby nie sprawdzać. Mogłam co prawda ale stwierdziłam że poczekam, lekarz mówił że jak zobaczy serduszko to już beta nie jest dla niego ważna a wiem że też bym się denerwowała jakby przyrost był inny niż powinien

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nie robiłam już bety żeby nie sprawdzać. Mogłam co prawda ale stwierdziłam że poczekam, lekarz mówił że jak zobaczy serduszko to już beta nie jest dla niego ważna a wiem że też bym się denerwowała jakby przyrost był inny niż powinien

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi już wystarczyło jak zobaczyłam skok bety po 48h z 34,5 na 55,2.
Załamałam się już na maksa w momencie gdy po 96h z 55,2 skoczyła na 100.
Dlatego się nie nastawiam i każdego dnia boje się o krwawienie. A za 1,5tyg o to, że usłyszę ‚obumarła’. :/!


 
Mi już wystarczyło jak zobaczyłam skok bety po 48h z 34,5 na 55,2.
Załamałam się już na maksa w momencie gdy po 96h z 55,2 skoczyła na 100.
Dlatego się nie nastawiam i każdego dnia boje się o krwawienie. A za 1,5tyg o to, że usłyszę ‚obumarła’. :/!


Ale pomysl z drugiej strony że jeśli jest wszystko dobrze to stres Ci teraz nie jest potrzebny. Ja właśnie dlatego się nie nakręcam, cały czas mam z tyłu głowy że może być coś nie tak, tymbardziej że jeszcze tyg temu miałam duże bóle i leżałam w szpitalu ale jeśli wszystko się dobrze rozwija to stres może tylko zaszkodzić.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, trochę się denerwuje bo jutro mam USG i mamy z lekarzem sprawdzać czy serduszko zaczęło bić. Jutro będzie 6t4d. Trzymajcie za Nas kciuki [emoji4]. Dam znać jutro co i jak.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki [emoji8][emoji173][emoji173]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol również uważam, że zabawki tej firmy są drogie. Myślę że taki prezencik jaki zrobiłaś w zupełności wystarczy [emoji4] w końcu to nie chrześniak [emoji6] tylko ktoś znajomy. Miło że zaprosili...Ty to pięknie doceniłaś i super.
A co tańczy Twoja siostra? I ile ma lat? [emoji4] zawsze chciałam mieć siostrę [emoji16] ale mam 3 braci.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam 2 braci i nigdy siostry nie chcialam miec hehe. Jestem najmłodsza [emoji4]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry wieczór wszystkim, nieśmiało się dołączam :) Nie wiem jeszcze czy zostanę tu długo ale na razie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że mam szansę zostać październikową mamą.
W tym roku kończę 37 lat i to będzie moje trzecie dziecko, a ciąża piąta. Ostatnia ciąża była pozamaciczna stąd moje obawy. No i z niskiej ilościowo bety, chociaż robiłam ją bardzo wcześnie bo w 27dc- wynik wyszedł 36,4. Po 48h beta wyniosła już 80,5 i teraz się zastanawiam czy warto ją jeszcze badać? Czy po prostu test zrobiłam bardzo wcześnie. Jakoś nie zapisywałam nic w tym miesiącu, nie wiem nawet kiedy była owulacja.
Trzecie dziecko na pewno będzie sporą rewolucją w naszym życiu ale bardzo chcemy spróbować. Mamy już chłopca (6) i dziewczynkę (4).
 
reklama
Dobry wieczór wszystkim, nieśmiało się dołączam :) Nie wiem jeszcze czy zostanę tu długo ale na razie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że mam szansę zostać październikową mamą.
W tym roku kończę 37 lat i to będzie moje trzecie dziecko, a ciąża piąta. Ostatnia ciąża była pozamaciczna stąd moje obawy. No i z niskiej ilościowo bety, chociaż robiłam ją bardzo wcześnie bo w 27dc- wynik wyszedł 36,4. Po 48h beta wyniosła już 80,5 i teraz się zastanawiam czy warto ją jeszcze badać? Czy po prostu test zrobiłam bardzo wcześnie. Jakoś nie zapisywałam nic w tym miesiącu, nie wiem nawet kiedy była owulacja.
Trzecie dziecko na pewno będzie sporą rewolucją w naszym życiu ale bardzo chcemy spróbować. Mamy już chłopca (6) i dziewczynkę (4).

Witamy w klubie[emoji846][emoji106]powiem Wam dziewczyny, ze dla mnie decyzja o trzecim dziecku tez była trudna- my marzyliśmy o tym, ale wiem, ze nasi rodzice z dużym dystansem podchodzą do tego. Ciagle słyszymy tylko jak to nam dobrze, ze dzieci mamy odchowane i nie musimy w pieluchach siedzieć. Teraz to tylko na karierze się skupić.. ale to nie jest dla nas żadna wartością, dla nas dom i rodzina sa najważniejsze. Dlatego bez kibicowania najbliższych postanowiliśmy ze będziemy mieć maluszka - na pomoc z ich strony się nie nastawiamy



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry