reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Kobieto,wybieram miesiąc czasu i zdecydować się nie mogę bo to o caly dom chodzi:baffled:
Co wybralas? Może sciagne od Ciebie :D

Hahahaha to dobra jestem powiem Ci

Ja wybrałam Śnieżkę satynowa bo wyszła najlepiej w teście ścieralności, taki typ na youtube pomalował ścianę Śnieżka satynowa, dulux easycare i jakimś magnatem, a potem sal swoich córkom ubrudzić ściany wiec był ketchup szminka, czekolada, kredki itd a potem ten biedny chłop mył ścianę gąbka do naczyń i Śnieżka jako jedyna super się domyla a farba nie zeszła.

A co do kolorów to wybieram wersja kuchnia łazienka biała do kuchni (bo mam białe meble), sekretne spojrzenie do salonu, przedpokoju, małego pokoju. I kolor po zmroku do sypialni ( wszystko inne będzie białe wiec chce lekko przyciemnić sypialnie)
IMG_2587.JPG
IMG_2662.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2587.JPG
    IMG_2587.JPG
    110,3 KB · Wyświetleń: 537
  • IMG_2662.JPG
    IMG_2662.JPG
    70,3 KB · Wyświetleń: 511
Hahahaha to dobra jestem powiem Ci

Ja wybrałam Śnieżkę satynowa bo wyszła najlepiej w teście ścieralności, taki typ na youtube pomalował ścianę Śnieżka satynowa, dulux easycare i jakimś magnatem, a potem sal swoich córkom ubrudzić ściany wiec był ketchup szminka, czekolada, kredki itd a potem ten biedny chłop mył ścianę gąbka do naczyń i Śnieżka jako jedyna super się domyla a farba nie zeszła.

A co do kolorów to wybieram wersja kuchnia łazienka biała do kuchni (bo mam białe meble), sekretne spojrzenie do salonu, przedpokoju, małego pokoju. I kolor po zmroku do sypialni ( wszystko inne będzie białe wiec chce lekko przyciemnić sypialnie) Zobacz załącznik 852664Zobacz załącznik 852665
Sekretne spojrzenie wpada w szarość,a po zmroku to takie kakauko troszke,prawda?
My mamy nietypowy dom. Są skosy,widoczne krokwie pomalowane w kolorze rustykalny dąb,podobna podloga i drzei i generalnie nie chcemy tlumic drewna kolorami ale je wyeksponować. Dlatego u nas obracamy się w bielach i szarosciach :D
Koniecznie muszę sprawdzić opinie o tej sniezce i niemezowi przedstawić bo on jest zafiksowany na punkcie fluggera czy beckersa
 
Sekretne spojrzenie wpada w szarość,prawda?
My mamy nietypowy dom. Są skosy,widoczne krokwie pomalowane w kolorze rustykalny dąb,podobna podloga i drzei i generalnie nie chcemy tlumic drewna kolorami ale je wyeksponować. Dlatego u nas obracamy się w bielach i szarosciach :D
Koniecznie muszę sprawdzić opinie o tej sniezce i niemezowi przedstawić bo on jest zafiksowany na punkcie fluggera czy beckersa

Tak ona jest bardzo delikatnie szara. Jest jaśniutka tu zdjęcie na ścianie Ci jeszcze wstawię
IMG_2664.JPG


A tu masz linka do tego testu
 

Załączniki

  • IMG_2664.JPG
    IMG_2664.JPG
    71,9 KB · Wyświetleń: 441
@aspekt

Ta wasza dostawka do łóżka , czy dostawka z szczebelkami ? To mówicie o najnormalniejszym łóżeczku szczebelkowym? Tak ? Czy to coś pomiędzy ?

Ja mam łóżko w sypialni i zmieści mi się łóżeczko obok mnie zaraz . W końcu chyba kupię zwykle standardowe szczebelkowe żeby na dłużej było bo pokój dziecka może za 2 lata dopiero jak będzie większe. Więc będzie w nim długo spać .

Ja mam dostawkę do łóżka szczebelkową. Jest to dużo mniejsze niż zwykłe łóżeczko, bo ok. 90x45 cm. Dla mnie było jasne, że dziecko będzie raczej spało w naszym łóżku, że ja nie zamierzam wstawać do łóżeczka. Chciałam też zrobić coś, o czym piszesz: kupić zwykłe łózeczko 120x60 cm lub 140x70 cm, nie montować jednego boku i przysunąć to łóżeczko do naszego łóżka. Ale zajmowałoby to zbyt wiele miejsca w pokoju. Dzięki temu, że zrezygnowaliśmy z tego pomysłu, mogliśmy wstawić komodę z przewijakiem oraz dużą wolnostojącą szafę - obu mebli by nam bardzo brakowało, bo pokój jest mały (przed pojawieniem się córki mieliśmy tam tylko szafę wnękową, taboret i łóże małżeńskie i wcale nie było przestrzennie).

Ws. wentylacji i ochraniczy. OMG, absolutnie do samej góry bym dziecku nie zamontowała. U mnie wystarczyło zakryć około 5-8 cm ponad materac. Duuuuużo niżej niż ochraniacz na zdjęciu katalogowym.

To jest moja dostawka (na rynku są też inne)
klups_piccolo_due_s.jpg

A o mniej więcej takiej alternatywie w postaci zwykłego łóżeczka 120x60 myślałam, gdybym miała dużą sypialnię. To poniższe łóżeczko kosztuje 300 zł z materacem pianka-kokos, czyli cena jak za moją dostawkę, a pewnie posłuży dłużej. Firmy nie znam, ale nie wygląda na jakiś badziew.
Sonia_deska_1_szuflada.jpg

Sonia_szuflada-1.jpg
 
reklama
Sekretne spojrzenie wpada w szarość,a po zmroku to takie kakauko troszke,prawda?
My mamy nietypowy dom. Są skosy,widoczne krokwie pomalowane w kolorze rustykalny dąb,podobna podloga i drzei i generalnie nie chcemy tlumic drewna kolorami ale je wyeksponować. Dlatego u nas obracamy się w bielach i szarosciach :D
Koniecznie muszę sprawdzić opinie o tej sniezce i niemezowi przedstawić bo on jest zafiksowany na punkcie fluggera czy beckersa


Fluugger super są te farby !
My od poniedziałku malujemy całe mieszkanie.
Podoba mi się styl o którym piszesz !
 
Do góry