reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mam pomalowane wlasnie ta sniezka, ale balam sie tak szorowac...a tu prosze! Nie ma co sie bac.tak ogolnie po 4latach farba wyglada caly czas bardzo swiezo i ladnie i do przedpokoju ktory teraz robimy tez ja wezme.

W sensie satynowa czy dokładnie tym kolorem ?
 
Serio? :O
No kurcze to ja sobie mogę tak malować co roku:D

Specjalnie sprawdziłam [emoji23]
Ja na początku chciałam beckersa bo mi się jeden kolor mega spodobał widziałam go u szelagowskiej hehe. Ale jednak jak zobaczyłam ze ta Śnieżka się tak dobrze czyści i jest tańsza to wygrała.
 
Ja mam niecalyy 10 miesieczniaka i waży już 10 kg. I ubranka 80/86 nosi. Ale tatuś postawny :)
Mój nosi ubranka 86 a spodenki już się robią przykrótkie ;) no ale on zaczął nosić rozmiar 80 jak miał 11 miesięcy. Jest szczuply tutaj w klatce piersiowej i brzuszku więc myślę że dlatego koszulki i body nosi zawsze mniejsze :) a tata też do niskich nie należy. 182cm to chyba nie tak mało ;)
 
reklama
Do góry