reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Tak, ja sama wszystko wybieram, niemąż ewentualnie wyraża oponie ze mu sie podoba albo nie ;P
Ja tez sama.... ale wieksze gabaryty jak wybiore..tak jak wozek to maz wyslany zeby do auta zaladiwac i przewiezc .. i zaangazowany w skladanie lozeczka byl etc... ubranka i kosmetyki tylko ja :) ja szukalam i wybieralam...czytalam opinie..bo przy 1 dziecku ktore ma die w brzuchu to ma sie czas na przygotowanie.... a przy drugim juz nie trzeba sie tak organizowac bo cos sie wie
 
reklama
Dziękuję kochana. Lepiej mi, po Twoim wpisie też się uspokoiłam. Staram się odcinać od toksycznych ludzi, ale czasem takie wybicie noża w plecy z zaskoczenia jest bardzo bolesne. Ttm barzdziej, że dawno ruszyła dalej bez tamtej relacji, choć długo nie mogłam zrozumieć jak można zaprzepascic tyle lat 'przyjaźni' dla faceta, którego zna się kilka tygodni. Masz rację, nic z tym nie będę robić. To jej problem, że nie potrafi odpuścić i jest toksyczna.
Na pewno zabolalo takie zachowanie byłej przyjaciolki, wyglada ze ma żal jakiś. .i sie teraz msci...bo po co klamstwa by rozsiewala,? albo zazdrosci Ci ciąży.. nie wiadomo co nia kieruje, tyle lat przyjaźni....ale nic nie mozesz zrobic..tylko ją olac i postarac sie nie przejmować...ja to z takich co bym telefon wykonala..ale zalezy czy w ogole ze soba nie rozmawiacie... z dnia na dzien zapomnisz..
TY wiesz ze to nieprawda...Twoja rodzina zna prawde....znajomi Twoi też, wiec tylko ona wyjdzie na zazdrosna wredna nalpe...ktora szuka zaczepki...Ty olej to wszytko..bo to jakis nieudany żart
 
Ostatnia edycja:
Naturalnamama widze ze dziewczyny ladnie Ci to napisaly....
Aspekt dobrze to ujela....ona sama sobie takim zachowaniem wystawia świadectwo
A dwa ...to co napisala Igorowelove że wszyscy co Cie znaja..rodzina i znajomi znaja prawdę...a reszte swiata olej :)
 
Dziewczyny a czy któraś myslala o łożeczku chicoo next2me?
Ono ma funkcję dostawki do łóżka , reguluje się wysokość .
Ale mnie zastanawia a raczej martwi że z każdej strony jest zabudowane materiałem .

Na różnych forach pisze żeby łóżeczko to zwykle szczebelkowe dla niemowląt nie zastawiać nie otulać żeby dziecko miało dostęp do tlenu i było przewiewne .

A Wy co mówicie? Też nie jest takie ok 700 Zł kosztuje. Które lepsze szczebelkowe czy to Chicco ?


Link do: Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Dream
Moim zdaniem fajne,ale na kilka pierwszych miesięcy tylko i wyłącznie bo potem maluch zaczyna sie podnosic i jest to niebezpieczne. A myślałaś o łóżeczku na kółkach z obniżanym bokiem?
Link do: Ładne i wytrzymałe łóżeczko POLECAM...
Może nie jest tak piękne jak chicco,ale równie funkcjonalne :)

Dzień dobry :)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-)
A ja dzisiaj do pracy. 4 też muszę.
Jednak to już ostatnie takie dni bo od 15 maja albo troszkę wcześniej będę miała już ZL do końca ciąży.
Już rozmawiałam z moim lekarzem.
Poprosiłam Go jak człowiek człowieka.
Podparłam się moja pracowitością przez tyle lat. Rzadkim chodzeniem na ZL wcześniej i moim nie super najmłodszym wiekiem, stresem w pracy etc.
Powiedziałam to jednym tchem.
Poskutkowało. Powiedział nie ma problemu Pani Agnieszko, od kiedy chce Pani zwolnienie :-D więc od dzisiaj zaczynam sprzątać na swoim biurku:-D

Nadzieję mam, że szybko się tam nie pojawię :-)))))))
 
Moim zdaniem fajne,ale na kilka pierwszych miesięcy tylko i wyłącznie bo potem maluch zaczyna sie podnosic i jest to niebezpieczne. A myślałaś o łóżeczku na kółkach z obniżanym bokiem?
Link do: Ładne i wytrzymałe łóżeczko POLECAM...
Może nie jest tak piękne jak chicco,ale równie funkcjonalne :)

Dzień dobry :)

Hmm masz rację Chicco tylko na kilka mc a potem jak urośnie to słabo , poza tym martwiło mnie że jest takie zabudowane nie ma wentylacji w nim .

To na kółkach teraz mnie zaciekawiło , aleeeeeeeeee widzę 1 minus , że jak dziecko będzie większe 8-12 m-cy zacznie się kręcić wiercić i może z tym łóżeczkiem odjechać przejechać kawałek - co jest ryzykowne .

Myślałaś o tym ? Poza tym bardzo ładne łóżeczko i w lepszej cenie .
 
Hmm masz rację Chicco tylko na kilka mc a potem jak urośnie to słabo , poza tym martwiło mnie że jest takie zabudowane nie ma wentylacji w nim .

To na kółkach teraz mnie zaciekawiło , aleeeeeeeeee widzę 1 minus , że jak dziecko będzie większe 8-12 m-cy zacznie się kręcić wiercić i może z tym łóżeczkiem odjechać przejechać kawałek - co jest ryzykowne .

Myślałaś o tym ? Poza tym bardzo ładne łóżeczko i w lepszej cenie .
Właśnie myślałam też i o tym,ale kółka da się odczepic:)
Ciekawe tylko jaka jest jego cena w sklepie
 
Ja biorę ta dostawkę. Tylko z bokiem na zamek jest bardziej funkcjonalna. Są super ale to Maks na pol roku, jest mala. Ale ja dostawie ją do swojego łóżka.


Dziewczyny a czy któraś myslala o łożeczku chicoo next2me?
Ono ma funkcję dostawki do łóżka , reguluje się wysokość .
Ale mnie zastanawia a raczej martwi że z każdej strony jest zabudowane materiałem .

Na różnych forach pisze żeby łóżeczko to zwykle szczebelkowe dla niemowląt nie zastawiać nie otulać żeby dziecko miało dostęp do tlenu i było przewiewne .

A Wy co mówicie? Też nie jest takie ok 700 Zł kosztuje. Które lepsze szczebelkowe czy to Chicco ?


Link do: Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Dream
 
reklama
Do góry