reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wiek troche ma wplyw na to jakim sie jest rodzicem... wiadomo ze sa 30to letni ludzie niegotowi do rodzicielstwa i 20sto letni gotowi..ale to chyba zadkosc.... poza tym byc gotowym psychicznie, ale jak ktos odpowiedzialny to i troche materialnie sie powinno byc gotowym....
Osoba w wieku 20stu lat czesto mysli ze wie wszystko najlepiej, ze jest gotowa, ja czulam instynkt macierzynski juz w wieku wlasnie 20 stu lat, ale ciesze sie ze stalo sie to później,
Ja mam wrażenie, że się bardziej przejmuje ich ciążą niż oni... rozumiem że chcą do dobrego lekarza chodzić ale wybrali najdroższego w mieście prywatnego, 2 wizyty plus część badań już ponad 600zł, ona nie pracuje więc na rodzine musi zarobić mój brat i mam wrażenie, że nie zdają sobie sprawę ile wydatków ich czeka
Dziś pół dnia spędziłam nad szukaniem dla nich dobrego lekarza na NFZ, który pracuje w szpitalu tam gdzie będzie rodzić.
 
reklama
Klikasz w odpowiedź i takie ikony jak na załączonym obrazku są. Pierwsza to robisz zdjęcie, a druga zalaczasz z tego co masz na dysku telefonu.
I jak sie zdjecie zaladuje...zanim sie wysle wiadomosc.... to jest tam kolejna opcja " full" wtedy zdjecie jest automatucznie duze tutaj.. nie trzeba go powiekszac czytajac posty
 
Ja mam wrażenie, że się bardziej przejmuje ich ciążą niż oni... rozumiem że chcą do dobrego lekarza chodzić ale wybrali najdroższego w mieście prywatnego, 2 wizyty plus część badań już ponad 600zł, ona nie pracuje więc na rodzine musi zarobić mój brat i mam wrażenie, że nie zdają sobie sprawę ile wydatków ich czeka
Dziś pół dnia spędziłam nad szukaniem dla nich dobrego lekarza na NFZ, który pracuje w szpitalu tam gdzie będzie rodzić.
Skoro juz poswiecilas czas, to podaj im namiary na nfz i na to co wg Ciebie jest słuszne, ale mysle, ze na tym powinnas poprzestac. Ludzie rzadko sluchaja rad, czasem sa podejrzliwi. Mogą odebrać to tak, że bronisz im dobrej opieki itd. Może też nie wiesz czegoś o zdrowiu wybranki brata. Widze, ze się przejęłaś i na pewno chciałabyś dla nich jak najlepiej, ale wg mnie nie warto się tak angażować. Chyba, że będą Cię wprost prosić.
 
Ale jestem zla na sama siebie, zapowiadali ze ta majowka taka bedzie zimna i deszczowa i sobie wymyslilam remont :/ stwierdzilam, ze to nam sie bardziej przyda niz wyjazd i teraz siedze w pyle i smrodzie zamiast nad jakims jeziorkiem. Kobietom w ciazy na prawde coz z mozgiem sie dzieje...
 
reklama
Do góry