reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Oni się pytają, to nie jest tak, że narzucam im gdzie mają chodzić do lekarza. Z bratem mamy bardzo dobry kontakt, mam jeszcze starsza siostrę. On często się nas radzi, (mama nie żyje) więc się pyta nas o różne rzeczy nawet w kwestii zakupu patelni :D czy innych pierdół. Ale nigdy nie narzucamy mu co ma robić, jest dorosły i samodzielny więc to szanujemy.
Myślę, że fajnie mu opowiedzieć całościowo ile to bedzie kosztowało, może nie ma takiego obrazu jeśli chodzi o opiekę medyczną i badania w ciąży.
 
reklama
Co za czasy.. Ja pindole! Zeby dostać zwolnienie trzeba iść prywatnie! Przecież lekarz jest dla pacjenta i jego zdrowie i spokój powinno byc najważniejsze.. A tu w wielu przypadkach chodzi tylko o kase! W jakim kraju my żyjemy! Składki kosmiczne nam pobierają a nic z tego nie mamy! Aż mi się ciśnienie podniosło!
A tabletki na podtrzymanie ciąży typu duphaston na 100% żenada...
 
Byłam , i szłam niepotrzebnie bo nie było :( ale i tak apetyt mi przeszedł bo jakieś przeziębienie mnie łapie .
Uui...niedobrze. To do łóżka czym prędzej,gorąca herbata z cytryną. Na szczęście to już drugi trymestr i więcej nam można leków brać :)
Ale coś w powietrzu wisi bo rodzice moi chorzy i brat i niemąż też jakiś niewyraźny...
Oni się pytają, to nie jest tak, że narzucam im gdzie mają chodzić do lekarza. Z bratem mamy bardzo dobry kontakt, mam jeszcze starsza siostrę. On często się nas radzi, (mama nie żyje) więc się pyta nas o różne rzeczy nawet w kwestii zakupu patelni :D czy innych pierdół. Ale nigdy nie narzucamy mu co ma robić, jest dorosły i samodzielny więc to szanujemy.
Kurcze,fajne takie relacje,zazdroszczę:) Ale tak jak dziewczyny piszą,usiądź z nim i przedstaw mu jaki jest tego koszt,bo może o ile nie ma problemów to nie warto pchać się w najdrozszego lekarza.
Leszno [emoji846]
Wszędzie widzę leczo :D
 
Dziewczyny czy bolał Was brzuch tak jak na okres, czy to jakieś niepokojące objawy? Ja pierwszy raz dziś tak miałam przez jakieś 5 minut i trochę się wystaraszylam :(
Ja też to dziś miałam. Miałam nerwowy dzień i myślałam że to to. Trzymało mnie to z 10 minut przesiedzialam w aucie i potem już ok ale się tak wystraszylam że skończyłam pracę i teraz leżę z nogami do góry.
 
Nie było mnie popołudniu bo obiad i do babci pojechalam i teraz nadrobiłam 8-9 stron....

I się nasłuchałam od babci....
Co ty taka chuda ? Babciu ja już już duzo warze sprawdzałam w aplikacji ...

Robisz sobie naturalne soki w sokowirowce ? Nie nie robię babciu kupuje i pije Kubusia ....a babcia na to że to sama chemia !!!

A jakie jesz warzywa ? Babciu nie bardzo jem warzywa tyle co ziemniaki do obiadu i marchewkę surowa do sałatki z jabłkiem...

Ogólnie wszystko odwrotnie hahah ale babcia kochana martwi się i chce jak najlepiej :rolleyes:
 
U mnie pierwsza ciaza i ja dopiero i tylko laktator kupiłam [emoji3][emoji33][emoji33]

Też kupiłam laktator :) Tutaj mają taki sam jak na aliexpress, ale jak tani!! (bo tu go produkują :p) Nowy za 30 parę zł, więc się nie wahałam ;)

No właśnie jest to skomplikowane. Bo według takiwgo (fakt, logicznego) rozumowania - jeśli będzie napisane od pierwszego roku życia, to można podawać po urodzeniu? [emoji14]

Mi się wydaje, że właśnie to by to znaczyło, dlatego dla rzeczy dozwolonych w pierwszym roku nzwykle piszą b dokładnie "od x miesiąca", a potem już "od 2 (lub więcej) roku". Ale doświadczenia wielkiego. nie. mam, może jestem w błędzie ;)

Nikiel :) mam uczulenie na nikiel i poza tymi zwykłymi objawami alergii kontaktowe, czyli sprzaczki pasków, niklowana biżuteria - dostaję wysypki i puchne po papryce. A w niej również często jest nikiel.
Też jestem uczulona na nikiel :( we wszystkich jeansach muszę sobie metalowe guziki zamalowywać lakierem do paznokci od wewnątrz, bo inaczej mam masakrę na brzuchu i biodrach... Uszy puchną od kolczyków, a nadgarstek od zegarka...
Ale o papryce nie słyszałam! Chyba muszę się poobserwować czy na nią podejrzanie nie reaguję ;)
 
reklama
Nie było mnie popołudniu bo obiad i do babci pojechalam i teraz nadrobiłam 8-9 stron....

I się nasłuchałam od babci....
Co ty taka chuda ? Babciu ja już już duzo warze sprawdzałam w aplikacji ...

Robisz sobie naturalne soki w sokowirowce ? Nie nie robię babciu kupuje i pije Kubusia ....a babcia na to że to sama chemia !!!

A jakie jesz warzywa ? Babciu nie bardzo jem warzywa tyle co ziemniaki do obiadu i marchewkę surowa do sałatki z jabłkiem...

Ogólnie wszystko odwrotnie hahah ale babcia kochana martwi się i chce jak najlepiej :rolleyes:
No z tym Kubusiem to trochę racji babcia ma...
 
Do góry