reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jestem z wawra. Może być Wawer, Praga południe, północ, Rembertów, wesoła.
Kurde nie pomogę za bardzo, chodz sama mieszkam na Wawrze. Swoją lekarkę medicoverową mam na Mokotowie. A profesorkę co prowadzi mnie po poronieniach mam co prawda na Wawrze (Eva Clinic) ale tam place 350 zł (już nawet przestałam zaciskać zęby w momencie zapłaty). Więc cóż...
Wiem za to, że bardzo dobre usg (również problematycznych ciąż) robią na Agatowej to chyba Targówek jest.
 
A ja idę smażyć polędwiczki z kurczaka i gotować brokuł, bo już głodna się zrobiłam i mała chyba też bo troszkę się zaczęła wiercić:-) :) na deser kupiłam sobie kremówkę i loda świderka zielonego.
 
To ze jest tak napisane to wcale nie znaczy że tyle będzie :) to jest tylko waga orientacyjna, np jeśli przytylabys dużo więcej (a nie objadalabys się oczywiscie) to można by było się martwić o zatrzymywanie wody w organizmie...
Nie sugerujcie sie tabelkami... kazdy organizm inny... za duzo czynnikow do brania pod uwage... ja z waga startowa 55kg przy wzroscie 170cm ..obie ciaze tylam zaaaa duzo bo az 17 kg... na wizytach mnie strofowali...ze za duzo juz.... ale w 3 miesice po porodzie wracalam bez diet bez cwiczen do 55 kg... i plaskiego brzucha.... widocznie moj organizm tyje wiecej w ciazy niz tabelka by chciala..... skoro szybko wracalo do normy to nie uwazam tego ze za duzo przytylam....
 
A to mój brzuszek, skończony 16 tc, a zaczęty 17. Prawie nic nie widać :sorry: wieczorem robi się większy. ☺️
 

Załączniki

  • DSC_0731.JPG
    DSC_0731.JPG
    936 KB · Wyświetleń: 100
U mnie caly czas od poczatku 55. Troche sie martwie ze waga nie rosnie, ale lekarz w zeszlym tyg powiedzial, ze wszystko jest niby ok. Ja jem jak przed ciaza, nie mam jakiegos wiekszego apetytu, ale chyba powoli powinno sie zwiekszac kalorie, zeby bobas tez mogl sie najesc[emoji5]

Spokojnie nic nie musisz zwiększać, jemy dla dwojga, a nie za dwoje :)
Jeszcze będziesz przeklinać te przyrosty na wadze :D w pierwszym trymestrze można nawet chudnąc zamiast tyć, ale zaraz ta tendencja się odwróci.
 
reklama
Do góry