reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Snapa maja nawet moi rodzice lat 55 jak zostawiamy u nich syna to wysylaja nam snapy co akurat robia a ja wysylam im w ciagu dnia co tam u nas dzieki temu sa przeszczesliwi bo kilka razy dziennie widza wnuka i co smiesznego robi.

Wysylasz zdjecie dostepne max 10 sek pozniej tak jakby znika albo filimik tez o okreslonym czasie i tez po obejrzeniu max 2 razy nie zapisuje sie nigdzie, mozna stworzyc grupe i wysylac za jednym kliknieciem do konkretnej grupy

@naturalna mama piekne !!! kocham tulipany [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Dzięki:) ja nie jestem aż taka obcykana ;)
 
reklama
Ja jestem poza skala bo powinnam ważyć 66 a wazę 64 czyli przytyłam w porywach 0,3-0,5kg [emoji23]
U mnie caly czas od poczatku 55. Troche sie martwie ze waga nie rosnie, ale lekarz w zeszlym tyg powiedzial, ze wszystko jest niby ok. Ja jem jak przed ciaza, nie mam jakiegos wiekszego apetytu, ale chyba powoli powinno sie zwiekszac kalorie, zeby bobas tez mogl sie najesc[emoji5]
 
Mam nadzieje ze nie odebralas tego ze nawet moi rodzice lat 1000 maja a ty nie ??!! [emoji6]
Oczywiscie ja im sciagnelam na tel i nauczylam obslugi na szczescie jest bardzo latwa wiec pojeli nie powiem ze szybko ale dali rade [emoji12]
Ee nie coś Ty! Żebym ja się obrazila to bardzo postarac się trzeba:D
Ja po prostu naprawdę jakaś taka z innej epoki chyba bo te wszystkie nowinki są mi obce,aż mi wstyd nieco...Nie stara jeszcze,ale starodawna:D
 
U mnie caly czas od poczatku 55. Troche sie martwie ze waga nie rosnie, ale lekarz w zeszlym tyg powiedzial, ze wszystko jest niby ok. Ja jem jak przed ciaza, nie mam jakiegos wiekszego apetytu, ale chyba powoli powinno sie zwiekszac kalorie, zeby bobas tez mogl sie najesc[emoji5]
Zeżarłam miskę leczo i mój dzidź chyba jest najedzony :D ale na wagę nie pójdę:D
 
reklama
@justyna612 ja tam mam i z tego powodu ostatnio takiej paniki nasialam i na cito do gin jechalam. Okazało się,że mam taką tendencje(i milion innych dziewczyn pewnie tez), ze czasem pobolewa 'szczęśliwy' jajnik,czyli ten co wydał magiczne jajeczko. Ponoć no-spa i spokój,a bedzie ok. Dopóki nie ma plamienia to jest ok.

Zupełnie jakbym siebie widziała:D piękny brzuszek masz:D
Właśnie nie chciałabym za bardzo panikowac przy każdym bólu :) ... myślałam o nospie, ale położyłam się i przeszło
Ja postanowilam, ze czas nadrabiac i zamowilam pizze [emoji1]
U mnie w domu piątek jest dniem pizzy :)
Ale żebym miała dzisiaj mniejsze wyrzuty sumienia to na 2 śniadanie zjadłam owsianke z owocami :)
 
Do góry