reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

I dodam ze nigdy nie smarowalam ciala nienawidze tego ( twarz to co innego [emoji12])ale w pierwszej ciazy i teraz smaruje namiętnie to takie ekstremalne wyzwanie dla skory taki skok wagi w tak krotkim czasie ze warto troszke pomoc skorze ale rozstepny to tez taka historia ze albo ma ktos do nich tendencje albo nie niestety czasami niewiele mozna zrobic,

Mnie wyszly po ciazy w trakcie karmienia z bidnych ledwo C zrobilo sie pękajace H wiec nie bylam zdziwiona
Myślę, że genetyka też ma duże znaczenie. Nie smarowalam niczym w pierwszej ciąży, mam dosłownie kilka malutkich, jasnych rozstępów na biodrach, właściwie niewidocznych. A przytyłam 25kg. Teraz też nie smaruje. Mi się zwyczajnie nie chce [emoji14]
 
reklama
Myślę, że genetyka też ma duże znaczenie. Nie smarowalam niczym w pierwszej ciąży, mam dosłownie kilka malutkich, jasnych rozstępów na biodrach, właściwie niewidocznych. A przytyłam 25kg. Teraz też nie smaruje. Mi się zwyczajnie nie chce [emoji14]

Mysle ze moze miec najwieksze znaczenie!
chociaz epigenetyka zaprzecza znaczacym wplywom genow na starzenie sie skory ciekawe jak jest z rozstepami z naukowego pkt widzenia [emoji6] moze ktos juz to wybadal... poszperam [emoji38]

A i tak co by naukowcy nie wymyslili i potwierdzili zobaczymy na wlasnych tylkach co bedzie
 
Ja do smarowania teraz mam sexi mama Bielenda bo było na promocji :D niewiem czy coś daje, narazie rozstępów nie mam. Na później mam palmers i efektima mama-care bo dostałam od przyjaciółki na urodziny.

Mój brzuszek na 13+6 prezentuje się tak
IMG_20180427_142657427_HDR.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180427_142657427_HDR.jpg
    IMG_20180427_142657427_HDR.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 367
Wlasnie pomyslalam ze fajnie bylby miec z wami kontakt na snapchat co tam sie dzieje u Was jedna w labolatorium druga nie moze wyjsc z lozka trzecia z tulipanami w holandii czwarta wcina mleko z tubki tylko dobrze bylby miec loginy z forum a jak juz ktos ma snapa to trzeba byloby sie przelogowywac co utrudnia sprawe wy do tego chyba uzywacie insta do takich relacji co sie dzieje tylko np dla mnie to juz za duzo wrzucac cos w siec dlatego tez nie mam i fb i insta ale snapa uwielbiam bo jest niezobowiazujacy[emoji7]
 
Dziewczyny czy smarujecie już czymś brzuchy? :):nerd:
Ja smaruje mustela. Na początku smarowałam zwykłym balsamem i oliwka na wieczór. Ale od około 12 tyg zmieniłam na mustela. Mam oliwkę, żel do ciała i krem do biustu. Oliwka fajna bo nie jest mega tłusta, żel do ciała dla mnie super szybko się wchłania, specjalnie kupiłam żel a nie krem bo chciałam taka lekka konstytucję na lato. Krem do biustu Ok, bardziej się lepi. Efektu wow nie widzę ale mam nadzieje że rozstępów mieć nie będę.
 

Załączniki

  • IMG_6009.JPG
    IMG_6009.JPG
    774,5 KB · Wyświetleń: 68
@justyna612 ja tam mam i z tego powodu ostatnio takiej paniki nasialam i na cito do gin jechalam. Okazało się,że mam taką tendencje(i milion innych dziewczyn pewnie tez), ze czasem pobolewa 'szczęśliwy' jajnik,czyli ten co wydał magiczne jajeczko. Ponoć no-spa i spokój,a bedzie ok. Dopóki nie ma plamienia to jest ok.
to ja w 16tc (z USG 17tc) z tym że chuda nigdy nie byłam ;)
a i maluszek znowu się przekręcił i znów czuję ruchy <3
Zupełnie jakbym siebie widziała:D piękny brzuszek masz:D
 
Wlasnie pomyslalam ze fajnie bylby miec z wami kontakt na snapchat co tam sie dzieje u Was jedna w labolatorium druga nie moze wyjsc z lozka trzecia z tulipanami w holandii czwarta wcina mleko z tubki tylko dobrze bylby miec loginy z forum a jak juz ktos ma snapa to trzeba byloby sie przelogowywac co utrudnia sprawe wy do tego chyba uzywacie insta do takich relacji co sie dzieje tylko np dla mnie to juz za duzo wrzucac cos w siec dlatego tez nie mam i fb i insta ale snapa uwielbiam bo jest niezobowiazujacy[emoji7]
Nie mam snapa, ale mam tulipany :D
IMG_20180427_143450_961.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180427_143450_961.jpg
    IMG_20180427_143450_961.jpg
    74 KB · Wyświetleń: 358
Wlasnie pomyslalam ze fajnie bylby miec z wami kontakt na snapchat co tam sie dzieje u Was jedna w labolatorium druga nie moze wyjsc z lozka trzecia z tulipanami w holandii czwarta wcina mleko z tubki tylko dobrze bylby miec loginy z forum a jak juz ktos ma snapa to trzeba byloby sie przelogowywac co utrudnia sprawe wy do tego chyba uzywacie insta do takich relacji co sie dzieje tylko np dla mnie to juz za duzo wrzucac cos w siec dlatego tez nie mam i fb i insta ale snapa uwielbiam bo jest niezobowiazujacy[emoji7]
A jak się tego snapa używa?:p
Dla mnie insta to kosmos juz:p
 
Wlasnie pomyslalam ze fajnie bylby miec z wami kontakt na snapchat co tam sie dzieje u Was jedna w labolatorium druga nie moze wyjsc z lozka trzecia z tulipanami w holandii czwarta wcina mleko z tubki tylko dobrze bylby miec loginy z forum a jak juz ktos ma snapa to trzeba byloby sie przelogowywac co utrudnia sprawe wy do tego chyba uzywacie insta do takich relacji co sie dzieje tylko np dla mnie to juz za duzo wrzucac cos w siec dlatego tez nie mam i fb i insta ale snapa uwielbiam bo jest niezobowiazujacy[emoji7]

Można korzystać z dotychczasowych loginów ewentualnie podpisywać się tymi forumowymi żeby każdy wiedział o co chodzi a zdjęcia wysyłać do grupy tylko która się założy :) mój facet ma taka grupę z osobami z pracy i sobie ciagle coś wysyłają a nie widzi ;)
 
reklama
A jak się tego snapa używa?:p
Dla mnie insta to kosmos juz:p

Snapa maja nawet moi rodzice lat 55 jak zostawiamy u nich syna to wysylaja nam snapy co akurat robia a ja wysylam im w ciagu dnia co tam u nas dzieki temu sa przeszczesliwi bo kilka razy dziennie widza wnuka i co smiesznego robi.

Wysylasz zdjecie dostepne max 10 sek pozniej tak jakby znika albo filimik tez o okreslonym czasie i tez po obejrzeniu max 2 razy nie zapisuje sie nigdzie, mozna stworzyc grupe i wysylac za jednym kliknieciem do konkretnej grupy

@naturalna mama piekne !!! kocham tulipany [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Do góry