reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja czuję się jak pasztecik , nigdy tyle nie ważyłam 61 kg :szok: ja wiem że nie mam co narzekać .

W ciazy - ani włosów nie farbuje , ani nie podcinam włosów ani grzywki , ani paznokci nie robię moich kochanych hybryd na naturalnej płytce ( sama umiem sama sobie robilam ) ... Wiem że inne mamy dbają o Siebie w ciazy a ja się boje i chyba się nie przekonam ... Dlatego czuje się nie atrakcyjnie i nie ładnie i jak nie ja .... :no:
Zawsze koło Siebie dużo robiłam zeby wyjąć z domu i wyglądać fajnie ;-) ;)

A tu... Teraz nie poznaje Siebie haha :szok:
To,że nie malujesz włosów i nie robisz paznokci to doskonale rozumiem...ale nawet grzywki nie podcinasz? A dlaczego?
Można się czuć w ciąży atrakcyjnie bez tych wszystkich upiekszaczy [emoji4] bo Dzidziolek najważniejszy...no ale grzywkę podcinam...do fryzjera chodzę na podciecie ogólne włosów bo mam dosyć krótkie i nie wyobrażam sobie nie podcinać...ale to też w żaden sposób nie ingeruje w zdrowie Maluszka.
 
reklama
A swoją drogą ? Do dziewczyn prywatnie ktore chodzą , jak macie zawsze USG to zawsze drukuje Wam zdjęcie z wizyty bobasa ??? :confused:

Ja mam zdjęcie z każdej wizyty :biggrin2:[/QUOTE]


No właśnie nie , byłam już 3 razy i nie dostałam ani 1 zdjęcia , jakoś tak się zgapilam ... Moja wina , mam tylko z prenatalnych płytkę i zdjęcia i opis ale to od innego lekarza , od kolegi mojego prowadzacego dr z certyfikatem od prenatalnych
 
Jak chodziłam do niego prywatnie w 1 ciąży to też co 3 tyg usg itd. Mi może raz czy dwa nie wydrukowal, ogólnie to chociaż 1 dostawalam. W tej ciąży nawet ani razu zdjęcia nie dostałam. :/ i weź tu chodź tylko NFZ. Nie da się. Będę się musiała prywatnie zapisać i tak na polowkowe bo ten termin to jakaś parodia. I jeszcze znowu się by okazało ze nie ma aparatu i byłabym w dupie.
A ja chodzę tylko na NFZ i mam usg prawie z każdej wizyty. [emoji4] wszystko zależy od lekarza moim zdaniem.
Jak byłam na prenatalnych to prywatnie też dostałam zdjęcia ale z 4 sztuk tylko jedno nadaje się do pokazywania reszta jest do niczego [emoji53]
 
To,że nie malujesz włosów i nie robisz paznokci to doskonale rozumiem...ale nawet grzywki nie podcinasz? A dlaczego?
Można się czuć w ciąży atrakcyjnie bez tych wszystkich upiekszaczy [emoji4] bo Dzidziolek najważniejszy...no ale grzywkę podcinam...do fryzjera chodzę na podciecie ogólne włosów bo mam dosyć krótkie i nie wyobrażam sobie nie podcinać...ale to też w żaden sposób nie ingeruje w zdrowie Maluszka.

Dla każdego dzidzia jest teraz najważniejsza to se maluje włosy czy robi ktoś paznokcie nie znaczy ze mu szkodzi - bo nie szkodzi ;)
To każdego i indywidualny wybór czy ma zamiar dbać o siebie jak dotychczas czy zaprzestać różnych zabiegów ale broń Boże nie uważam żeby osoba robiąca włosy czy paznokcie podchodziła do sprawy na zasadzie ze dzidzia nie jest ważna ....

Nie wyobrazam sobie przestać robić paznokcie i Farbować włosy. To ze jesteśmy w ciąży nie znaczy ze mamy zdziadzieć i nie czuć się pięknie ;)
 
Mój na każdej wizycie podgląda na usg.
Jeżeli robi to dłużej i daje wydruk i opis to płacę 250,-.
Jeżeli wizyta z badaniem i tylko szybki podgląd malucha to 150,-
Mi to pasi. Idę do niego w poniedziałek na wiz.i wtedy pewnie prenatalne ustalimy na koniec maja.
 
To,że nie malujesz włosów i nie robisz paznokci to doskonale rozumiem...ale nawet grzywki nie podcinasz? A dlaczego?
Można się czuć w ciąży atrakcyjnie bez tych wszystkich upiekszaczy [emoji4] bo Dzidziolek najważniejszy...no ale grzywkę podcinam...do fryzjera chodzę na podciecie ogólne włosów bo mam dosyć krótkie i nie wyobrażam sobie nie podcinać...ale to też w żaden sposób nie ingeruje w zdrowie Maluszka.


Bo się nasłuchałam że się nie obcina ani nie podcina włosów... Też pewnie jakieś głupoty ale co ja poradze że tego słucham ...
 
Lekarz porażka...ewidentnie olal Cię..i nieodpowiedzialnie..skoro nie zajrzał.... nie szlabym do niego więcej..rozumiem raz nie zajrzec... ale 2 razy z rzędu...
Tak zamierzam zrobić. Bo kurde to jjakies jaja. Bo jak w 1 ciąży chodziłam do niego prywatnie + NFZ to kasa się zgadzała (ale wtedy musiałam mieć zwolnienie z pracy) a teraz nie potrzebuje więc nie chodzę prywatnie. No ale chyba się obraził i specjalnie tak mnie traktuje zęby nic nie zrobić na NFZ i abym się prywatnie zapisała. Pewnie się zapisze ale na pewno nie do niego.
 
No właśnie nie. Bo ty chodzisz prenatalne miałaś robione. A on nawet się nie zaciekawił gdzie robiłam i jak tam z maluchem. Bo on nie widział go od marca więc chyba aby zapoznać się czy coś się zmieniło raczej usg jest mi "winien" bo ostatnio nie miał sprzętu aby zrobić mi genetyczne.
No rozumiem
 
reklama
Do góry