reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

dziewczyny martwię się bo w poniedziałek czułam dokładnie ruchy maleństwa, wczoraj i dziś dosłownie NIC, czy jest sens jechać na IP sprawdzić to czy mnie wyśmieją ? według USG ustalonego w 7tc dziś jest 14+6, natomiast według prenatalnych 15+6, czy to powód do obaw? nie chce jechać na majówkę pełna obaw, wizyta u lekarza 16 maja dopiero....
Jeszcze dodam ze wyobraz sobie ze czulas tak szybko ruchy bo dzidzia. Akurat nozkami. W strone pempka byla odwrocona......bobasy tam maja teraz duuuzo miejsca..chlupia jak.rybki w wodzie...teraz wyobraz sobie ze ta mala kruszynka jest pleckami do pempka odwrocona..i nie ma Cie czym kopnac...
Jak bedzie większa to przeciez kazdy ruch bedziesz czula..teraz jest malusi bobo..zalezy od pozycji jaka tam w srodku przybralo dziecko
 
reklama
Mielsimy podjechac na majówkę ale ogrod ogarniamy. Sorki mini ogrodek. @szalona a ty kochana troche wylzuj, aby ci sie szpitalem nie skonczylo. Co do lotów/ gór to kazdy powinien patrzyć na siebie. Sa osoby co beda udowadniać, ze sa w stanie biec w maratonie bo ciaza to nie choroba, a sa łaski co wyjscie do sklepu bedzie dla nich jak wejscie na Kilimandżaro. No i tez kazda z nas jesli miala jakies przejscia bedzie czegos unikac. Ja psikalam rajdem robale na poczatku ciazy, gdy potem u synka byla wąsa rozwojowa, plus jakies masci na odchudzanie i ujędrnianie masowo urzywalam. Przypadek. Wole unikac teraz, poprostu wole nie ryzykowac.
 
reklama
dziewczyny martwię się bo w poniedziałek czułam dokładnie ruchy maleństwa, wczoraj i dziś dosłownie NIC, czy jest sens jechać na IP sprawdzić to czy mnie wyśmieją ? według USG ustalonego w 7tc dziś jest 14+6, natomiast według prenatalnych 15+6, czy to powód do obaw? nie chce jechać na majówkę pełna obaw, wizyta u lekarza 16 maja dopiero....

Mnie tez sie wydaje ze to za wczesnie na regularne ruchy, ja tez tak mam ze czuje jednego dnia potem cisza bo pewnie tego nie wylapie albo rzezywiscie maly obkreci sie tak ze nie czuje ale ja sie tym nie denerwuje jesli ty masz w sobie niepokoj to pewnie bym to sprawdzila a moze masz mozliwosc napisac sms do Florczak albo tego ostatniego gina moze dal Ci nr ? czy jest powod do zmartwien ?

Bylam ale wysoko w ciazy na IP w profamilii bo nie czulam ruchow no to tam przyjmuja szybciutko i z usmiechem ale wiesz o co cie pierwsze spytaja nie co Ci jest tylko jaki lekarz prowadzacy .... w wojewodzkim na IP mozesz sie oczekac dlugo i moga zbagatelizowac sama nie wiem, najlepiej byloby skontaktowac sie z ginem ale wiem ze masz teraz ta syt niejasna a dokogokolwiek w luxmed na jutro cie nie przyjma ??
 
Do góry