reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A nie wbijesz sie jutro do swojego ginekologa? Siedzenie na IP to watpliwa przyjemnosc, ale jesli pojedziesz, to raczej nasciemniaj, ze brzuch Ci twardnieje albo boli.
Dokładnie. Jest wielu lekarzy,ktorzy uważają,że ruchy to konkretne kopniecia,nie smyranie,nie przelewanie. I jak na takiego trafisz to odesle Cię z kwitkiem,niczego się nie dowiesz,a tylko na ip wysiedzisz
 
reklama
dziewczyny martwię się bo w poniedziałek czułam dokładnie ruchy maleństwa, wczoraj i dziś dosłownie NIC, czy jest sens jechać na IP sprawdzić to czy mnie wyśmieją ? według USG ustalonego w 7tc dziś jest 14+6, natomiast według prenatalnych 15+6, czy to powód do obaw? nie chce jechać na majówkę pełna obaw, wizyta u lekarza 16 maja dopiero....
Też miałam tak jakos w 15 tygodniu, że już czułam ruchy, a potem cisza. Po dwóch-trzech dniach znów się pojawiły. To jeszcze za wcześnie na regularne ruchy. Może zobaczysz jeszcze jutro?
 
reklama
Do góry