reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Moja druga dzidzia

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
Widzę widzę po suwaczjach. Super ze wszystkie młode 90-96 roczniki. Ale bałam się ze jedyną z was czekam na drugie. :)
Super. Jak rodzilam w lipcu i byłam w lipcowki 2017 to tam przeważały 28 lat i wzwyż. Gdzie większość to po 30.
 
reklama
Jakie witaminy łykacie lub planujecie łykać?
No i czym brzuch planujecie smarować? :)


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Witam w gronie , wizyta u lekarza dopiero 15 lutego ale test pozytywny i raczej napewno ciąża Ok 6 tydzień , w weekend zaczęły się mdłości , trochę wcześniej ale mam nadzieje ze szybko miną . Nie ma aplikacji zeby tu sobie z Wami pisać ?
 
Witam w gronie , wizyta u lekarza dopiero 15 lutego ale test pozytywny i raczej napewno ciąża Ok 6 tydzień , w weekend zaczęły się mdłości , trochę wcześniej ale mam nadzieje ze szybko miną . Nie ma aplikacji zeby tu sobie z Wami pisać ?
Hej. Jest apka babyboom forum


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Niestety nie dam rady nadrobić 112 stron , ogólnie jestem rocznik 89 i to będzie moje drugie dziecko. Pytanie z innej beczki : czy któraś z Was brała l4 na pierwszej wizycie ? Czy lekarze maja z tym jakiś problem czy nie ?
 
reklama
Niestety nie dam rady nadrobić 112 stron , ogólnie jestem rocznik 89 i to będzie moje drugie dziecko. Pytanie z innej beczki : czy któraś z Was brała l4 na pierwszej wizycie ? Czy lekarze maja z tym jakiś problem czy nie ?
Ja brałam, Stawka l4 to średnia z ostatnich 12 msc pracy, a że w tym roku zamiast podwyżek u nas cięcia kosztów to lepiej dla mnie jak ucieknę teraz nim zaniżę sobie średnią wypłat na najbliższy rok bo zmniejszyli nam płace o 200 zł na rękę. Tak też to przedstawiłam ginowi i nie miał problemu... poza tym pracuję w kantynie więziennej i moja praca jest dość niebezpieczna wiec nie wdawał się z emną w dyskusje. Zależy od lekarza, koleżanka pracowała w hotelu i do 17 tyg lekarz jej mówił, ze nie widzi wskazań na l4 i ciąża to nie choroba więc cholera wie... poszukaj na pewno, któryś okaże serce :D
 
Do góry