reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Spiworki ja uzywam i bardzo sobie chwale tak od momentu koedy syn wyrosl z rozka czyli szybciutko uzywamy spiworkow teraz ma rok i nadal w nich spi one sa luzne dziecko ma miejsce zeby ruszac nozkami moj syna wstaje w nim i przemieszcza sie po lozeczku [emoji12] nie da sie za nic w swiecie go nakryc zeby zaraz sie nie rozkopal wiec u nas sprawdza sie swietnie
No dokładnie u nas też tak było. [emoji4]
Młody spał w spiworkach jakoś chyba do 2 lat. Zawsze był przykryty [emoji4] nie bałam się że się zbytnio okryje kolderką. ..Bo jej nie używałam [emoji23]
Spiworki są genialne...już po tym okresie spowijania oczywiście.
Tu takie przykładowe dla mamusiek, które dopiero rozpoczynają swoją drogę [emoji6]
la-millou-spiworek-do-spania-s-follow-me.jpg
sowa%20duza%20szara11(2).jpg
 

Załączniki

  • la-millou-spiworek-do-spania-s-follow-me.jpg
    la-millou-spiworek-do-spania-s-follow-me.jpg
    47,2 KB · Wyświetleń: 391
  • sowa%20duza%20szara11(2).jpg
    sowa%20duza%20szara11(2).jpg
    42,3 KB · Wyświetleń: 402
reklama
Kurcze dziewczyny nie wiem czy nie przyplatala mi się jakaś infekcja pochwy... Piecze i swędzi. A ja tu nie mam żadnych leków, tylko suplementy i euthyrox.... Czym się ratować?
 
Ja ważyłam około 50 kg przy wzroście 167 w pierwszej ciąży.
Przytyłam 25kg
Faktycznie dużo. Ja niższa i ciut lżejsza, czyli chyba mam wyższe BMI i w pierwszej przytyłam ok. 17 kg. Niektórzy mi mówili, ze wreszcie dobrze wyglądam na buzi. Nie wiem już, ile w drugiej ciąży, bo mnie poród zaskoczył, ale stopy miałam jak banie, żadne sandały/klapki na mnie nie pasowały. Ale po obu szybko zrzuciłam i po kilku miesiącach z powrotem miałam płaski brzuch, więc na tę cechę swojego organizmu liczę!

Nie wiem, co Ci doradzić z tym swędzeniem. Bratowa nie ma rozeznania? Jedyne co mi przyszło na myśl, to "podmycie" się kefirem, ale to jakiś taki sposób co o nim kiedyś słyszałam i raczej mnie rozbawił niż bym brała na poważnie.
 
Ostatnia edycja:
Moje Panie,z takie pytanie do Was kieruję:
W poprzednich ciazach i w obecnych jakie były Wasze zachcianki,a na jakie jedzenie Was odrzucalo i co mieszkało/mieszka w brzuszku?
Taką sondę robię,zanotuje i zobaczę czy stare jedzeniowe przesądy są nadal aktualne:)
Dla chętnych:)
ja codziennie jadłabym kiwi a teraz nachodzi mnie cały czas na lody w czekoladzie :) najchętniej jadłabym tylko sałatki z zielonych warzyw i gotowane mięso :) prawdopodobnie rośnie mi synek :)
 
Faktycznie dużo. Ja niższa i ciut lżejsza, czyli chyba mam wyższe BMI i w pierwszej przytyłam ok. 17 kg. Niektórzy mi mówili, ze wreszcie dobrze wyglądam na buzi. Nie wiem już, ile w drugiej ciąży, bo mnie poród zaskoczył, ale stopy miałam jak banie, żadne sandały/klapki na mnie nie pasowały. Ale po obu szybko zrzuciłam i po kilku miesiącach z powrotem miałam płaski brzuch, więc na tę cechę swojego organizmu liczę!

Nie wiem, co Ci doradzić z tym swędzeniem. Bratowa nie ma rozeznania? Jedyne co mi przyszło na myśl, to "podmycie" się kefirem, ale to jakiś taki sposób co o nim kiedyś słyszałam i raczej mnie rozbawił niż bym brała na poważnie.
Bratowa? Mój brat nie ma żony :)
 
reklama
Do góry