reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ale jestem szczęśliwa :-) według usg wszystko ok :-) bardzo niskie ryzyko :-) wszystko w normie :-) w przyszłym tygodniu będę miała skorygowane o pappa :-) pierwszy raz widziałam jak macha nogami, rączkami. Jak się wygina hehe. Całe badanie miał nas w "poważaniu" na jednym ujęciu od d... strony widać jakby siusiaka. Lekarka powiedziała że wygląda jej na chłopca! :-)
 
reklama
Aaaa, weźcie mi powiedzcie, żebym nie googlala tego gronkowca. Byle do jutra - byle do jutra - byle do jutra.


No ja mam ciągle te krwawienia i gin mówi, że to jest idealna pożywka dla bakterii. Do tego w szpitalu były wspólne toalety na kilkadziesiąt kobiet, więc...


Proszków nie stosuję od dawna, bo mnie pył denerwuje. Mam doświadczenie tylko z płynem Lovela. Całkiem dobrze dopiera, zapach neutralny. W cenie regularnej jest drogi, ale często jest promocja w marketach, w tym w Biedronce. Nie mam porównania z innymi.
O to faktycznie musisz bardzo uważać,ale nie da się tak chyba żeby na 100%. Ja musze w nastepnym tyg sprawdzić czy antybiotyk e.coli przegonił.
Lovela właśnie jest teraz w biedronce i zastanawiałam sie czy nie kupić.
Ale jak znajdziesz krąg lokalnych Mam u siebie, na pewno się znajdą i u Ciebie takie miejsca... ja się dowiedziałam od koleżanek i podsyłam Mamom tu. Bo ceny inne niż w Smyku.
Wydać wolę na wózek porządny albo dobry fotelik.
A to na pewno. Nawet wiem,że jest jakas mama wsród nas z okolic Zamościa i jej musze podpytać :)
 
Ale jestem szczęśliwa :-) według usg wszystko ok :-) bardzo niskie ryzyko :-) wszystko w normie :-) w przyszłym tygodniu będę miała skorygowane o pappa :-) pierwszy raz widziałam jak macha nogami, rączkami. Jak się wygina hehe. Całe badanie miał nas w "poważaniu" na jednym ujęciu od d... strony widać jakby siusiaka. Lekarka powiedziała że wygląda jej na chłopca! :-)
A....rok chłopców chyba to będzie,a przynajmniej październik:) Super wieści :)
 
Ale jestem szczęśliwa :-) według usg wszystko ok :-) bardzo niskie ryzyko :-) wszystko w normie :-) w przyszłym tygodniu będę miała skorygowane o pappa :-) pierwszy raz widziałam jak macha nogami, rączkami. Jak się wygina hehe. Całe badanie miał nas w "poważaniu" na jednym ujęciu od d... strony widać jakby siusiaka. Lekarka powiedziała że wygląda jej na chłopca! :-)


Wspaniałe wiadomości :-)
Cieszę się razem z Tobą :-)
 
Dzisiaj grzesze. Idę na chińczyka. Tak mi się chce. Będzie ryż sojowy i sos orzechowy a mięso wybiorę. Od dwóch dni myślę. Myślę. Myślę, że bardzo chce iść zjeść chińczyka echhhh
Ooo powiedz Ty mi gdzie chinolka jadasz? :) Ja w Wawie to może tylko z raz jadłam na Grochowskiej, naprzeciwko Wspólnej Drogi (nazwy nie pamiętam). Tak to w CH Promenada jest Silver Dragon to też dobre jedzonko tam dają za rozsądną cenę ;)
 
Ale jak znajdziesz krąg lokalnych Mam u siebie, na pewno się znajdą i u Ciebie takie miejsca... ja się dowiedziałam od koleżanek i podsyłam Mamom tu. Bo ceny inne niż w Smyku.
Ciekawa jestem tych cen, a jeszcze bardziej miejsc, w których mogłabym kupić coś tanio. Wczoraj przez Was :p zaczęłam oglądać ubranka na 56 (nie mam ani jednego) i ceny lekko zwaliły mnie z nóg, choć niektóre śliczne. Patrzyłam też na używane, ale trudno we mnie wzbudzić zaufanie (chcę z pierwszej ręki, nieprzechowywane w piwnicy, z domu bez papierosów i zwierząt), a ceny wywindowane - miałam mega szczęście przy córce, że kupiłam jej świetną wyprawkę. Szperałam w necie pod hasłem "polskie ubranka" i nawet takie już naprawdę niemodne były drogie. Normalnie zostaną mi lipcowe wyprzedaże w Smyku :p

Ale tak na poważnie, nie chcę o ciuchach myśleć. Dopiero zapakowałam w worki próżniowe całą tonę ubrań. Na 3-5-letniego chłopca to już oddaję znajomym, bo nawet jak teraz mam w brzuchu chłopaka, to po prostu przez tyle lat nie wytrzymam nerwowo, trzymając to w szafach. Dla małej dziewczynki też chciałam oddać, bo w czerwcu nasi znajomi się spodziewają, ale wstrzymam się z info o naszej płci. Bo jeśli dziewczynka, to wolę dla niej zostawić nasze używki, a znajomym coś kupić nowego.
 
Ooo powiedz Ty mi gdzie chinolka jadasz? :) Ja w Wawie to może tylko z raz jadłam na Grochowskiej, naprzeciwko Wspólnej Drogi (nazwy nie pamiętam). Tak to w CH Promenada jest Silver Dragon to też dobre jedzonko tam dają za rozsądną cenę ;)
Kurcze,kiedyś uwielbiałam te chińskie wynalazki,ale w ciazy to się strasznie patriotyczna zrobiłam:oo: tylko pierogi,bigos i rosół sa w stanie mnie zadowolic. Nawet dziś na śniadanie bigos żarłam :oo:
 
Najważniejsze,ze jest dobrze,a plci się kiedyś doczekamy. W ostatecznosci za 4-5 miesiecy:D

Kurde,wszystko się teraz łapie. Może antybiotyk pomoże i będzie ok:)

A mają jakiś sklep internetowy? Bo tutaj nic nie mogę zobaczyć.

Dziewczyny,polecacie jakis konkretny płyn/proszek do prania dla dzieciowych ubranek? Widzę czasem jakąś promocję,ale nie wiem czy to dobre jest akurat,a te dostane ubranka i tak przed głównym praniem trzeba uprac
Ja używam płynu do prania lovela i jestem zadowolona :)
 
reklama
Ja nie jestem na instsgramie :-/
Ja też nie [emoji14] chyba za stara jestem bo moje młodsze siostry czy kilka lat młodsze koleżanki w tym siedzą. Czasem jak idę odwiedzić kuzynki i ciotkę mojego męża to nie wiem co mam mówić jak słyszę o snapchatach [emoji14] czuje się jak dinozaur :D
 
Do góry