reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Uff. Wyniki z krwi za dwa tygodnie. Ale przezierność karkowa 1,6. Także mam nadzieję że będzie dobrze. U mnie wiek z USG to 13+2 a z owulacji wychodzi maks 12+3, jak nie mniej bo na pierwszym USG wychodziło ze jeszcze młodszą ciąża jest. Płci nie znam, zdjec nie mam. Badanie trwało 3minuty, ale fakt że Ktosik współpracuje ładnie sue ułożył od razu. W pierwszej ciąży to badanie trwalo 30minut i musiałam wstać i pochodzić, taki uparty był Rycerz ;)
Najważniejsze,ze jest dobrze,a plci się kiedyś doczekamy. W ostatecznosci za 4-5 miesiecy:D
No i mam jakieś gronkowce, ale chyba niedużo. Wynik jest niepełny, pełny będzie za kilka dni. Jutro idę do gina.

Ale jestem wkurzona na ten szpital, że mi tam nie zrobili wymazu.
Kurde,wszystko się teraz łapie. Może antybiotyk pomoże i będzie ok:)
Jeszcze podsyłam. Może którejś Mamusi pasuje:

Link do: Ubranka PIA - oferta
A mają jakiś sklep internetowy? Bo tutaj nic nie mogę zobaczyć.

Dziewczyny,polecacie jakis konkretny płyn/proszek do prania dla dzieciowych ubranek? Widzę czasem jakąś promocję,ale nie wiem czy to dobre jest akurat,a te dostane ubranka i tak przed głównym praniem trzeba uprac
 
Najważniejsze,ze jest dobrze,a plci się kiedyś doczekamy. W ostatecznosci za 4-5 miesiecy:D

Kurde,wszystko się teraz łapie. Może antybiotyk pomoże i będzie ok:)

A mają jakiś sklep internetowy? Bo tutaj nic nie mogę zobaczyć.

Dziewczyny,polecacie jakis konkretny płyn/proszek do prania dla dzieciowych ubranek? Widzę czasem jakąś promocję,ale nie wiem czy to dobre jest akurat,a te dostane ubranka i tak przed głównym praniem trzeba uprac


Właśnie nie mają. :/ trzeba na miejscu i podobni bardzo fajne gatunkowo i cenowo super. Także bardziej dla stacjonarnych Mam albo wizytujących
 
Aaaa, weźcie mi powiedzcie, żebym nie googlala tego gronkowca. Byle do jutra - byle do jutra - byle do jutra.

Kurde,wszystko się teraz łapie. Może antybiotyk pomoże i będzie ok:)
No ja mam ciągle te krwawienia i gin mówi, że to jest idealna pożywka dla bakterii. Do tego w szpitalu były wspólne toalety na kilkadziesiąt kobiet, więc...

Dziewczyny,polecacie jakis konkretny płyn/proszek do prania dla dzieciowych ubranek? Widzę czasem jakąś promocję,ale nie wiem czy to dobre jest akurat,a te dostane ubranka i tak przed głównym praniem trzeba uprac
Proszków nie stosuję od dawna, bo mnie pył denerwuje. Mam doświadczenie tylko z płynem Lovela. Całkiem dobrze dopiera, zapach neutralny. W cenie regularnej jest drogi, ale często jest promocja w marketach, w tym w Biedronce. Nie mam porównania z innymi.
 
reklama
Do góry