reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Też się zastanawiam jak to jest z tą płcią. Ten gin, u którego byłam na prenatalnych był przekonany, że chłopak. W sumie wyrostek płciowy było widać ładnie i na to by wskazywał, ale czy to się już nie zmienia? :)
To jest pytanie miesiac ! czy ten wrostek sie moze sie zmienic....
Skoro tyle lekarze nie chce mowic nam we wczesnym etapie o plci..to moze wlasnie dlatego ze sie potrafia zmieniac te wyrostki..a potem pacjentki wracaly oburzone do gabinetow.. ludzie sa rozni..

U mnie 1 ciaza do 5 miesiąca byla dziewczynka u 3 lekarzy roznych bylam....i potem nastapila zmiana... mi wszystko jedno bylo..bo na dzieciatko pierwsze wymarzone czekalam
2 ciaza 13 tydz... siusiak na calego...ja watpliwosci zadnych nie mialam
Teraz zaden z 2 lekarzy prywatny i ten od prenatalnych na nfz... nie chcial sie wypowiedziec.... ale z samego zdjecia z wyrostka wychodzi chlopak..
 
reklama
To jest pytanie miesiac ! czy ten wrostek sie moze sie zmienic....
Skoro tyle lekarze nie chce mowic nam we wczesnym etapie o plci..to moze wlasnie dlatego ze sie potrafia zmieniac te wyrostki..a potem pacjentki wracaly oburzone do gabinetow.. ludzie sa rozni..

U mnie 1 ciaza do 5 miesiąca byla dziewczynka u 3 lekarzy roznych bylam....i potem nastapila zmiana... mi wszystko jedno bylo..bo na dzieciatko pierwsze wymarzone czekalam
2 ciaza 13 tydz... siusiak na calego...ja watpliwosci zadnych nie mialam
Teraz zaden z 2 lekarzy prywatny i ten od prenatalnych na nfz... nie chcial sie wypowiedziec.... ale z samego zdjecia z wyrostka wychodzi chlopak..
Po 16tc plec jest wykształcona w 100%, do 16tc lepiej wiec nie spekulować co do plci [emoji4]
 
Ja tak samo. Przyznam, że ja jeszcze nie kupiłam nic.... Jak wejdę w II trymestr. Kupię coś.. może szampon. Może ciuszek.. na razie oglądam. Czytam. Podpatruje :-)
Ja właśnie w II trymestr wkroczylam i kupiłam 4 rzeczy,ale zupełnie przypadkiem i po okazyjnej cenie. Mam jeszcze zamówioną poduszkę dla ciężarnej,a ze w zestawie jest rogal do karmienia to kolejna rzecz do wyprawki:)
Wizytę mam 4 maja,a to będzie juz 17 tydzień z om,więc liczę już na mocną plec:)
 
Uff. Wyniki z krwi za dwa tygodnie. Ale przezierność karkowa 1,6. Także mam nadzieję że będzie dobrze. U mnie wiek z USG to 13+2 a z owulacji wychodzi maks 12+3, jak nie mniej bo na pierwszym USG wychodziło ze jeszcze młodszą ciąża jest. Płci nie znam, zdjec nie mam. Badanie trwało 3minuty, ale fakt że Ktosik współpracuje ładnie sue ułożył od razu. W pierwszej ciąży to badanie trwalo 30minut i musiałam wstać i pochodzić, taki uparty był Rycerz ;)
 
Uff. Wyniki z krwi za dwa tygodnie. Ale przezierność karkowa 1,6. Także mam nadzieję że będzie dobrze. U mnie wiek z USG to 13+2 a z owulacji wychodzi maks 12+3, jak nie mniej bo na pierwszym USG wychodziło ze jeszcze młodszą ciąża jest. Płci nie znam, zdjec nie mam. Badanie trwało 3minuty, ale fakt że Ktosik współpracuje ładnie sue ułożył od razu. W pierwszej ciąży to badanie trwalo 30minut i musiałam wstać i pochodzić, taki uparty był Rycerz ;)
Super, że wszystko dobrze.
 
No i mam jakieś gronkowce, ale chyba niedużo. Wynik jest niepełny, pełny będzie za kilka dni. Jutro idę do gina.

Ale jestem wkurzona na ten szpital, że mi tam nie zrobili wymazu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry