reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Gratulacje! Szczęśliwy czas przed Wami. Fajny pomysł, żeby od razu z chrztem razem zrobić. Ja na tyle polubiłam stan narzeczeństwa, że ślubu póki co nie planujemy ;)
Tak jak i my. Podoba nam się stan narzeczenstwa:) ale też dużo się dzieje i jakoś o ślubie nie mamy kiedy pomyśleć konkretnie. Poza tym mój K.chce wesele spore,ja tak średnio i tutaj musimy gdzieś znaleźć kompromis.
Problem tylko jest u lekarza np.bo wychodzi pielęgniarka na korytarz i wola go moim nazwiskiem. Nie lubię też tej naszej polskiej nazwy 'konkubinat'...ble.
 
Jakbyś mogła jeszcze raz przeczytac mój post to może byś wyczytała w nim, że napisałam , iż Ty tak samo jak inne mamy które rodziły wiedza już na jaki rozmiar się nastawiać bo dziecko kolejne będzie zapewne podobne rozmiarowo do pierwszego. Nie napisałam że nie zgadzam się z Twoim doświadczeniem, chodziło mi o to żeby nie wrzucać wszystkim dzieci do jednego worka. Oczywiście masz rację że większość dzieci urodzi się powyżej 3 kg i z dlgoscia ponad 50cm ale tak jak piszesz są też takie sytuacje, gdzie będzie ten poród wcześniej a mama o tym będzie wiedziała, albo też dziecko po prostu będzie małe na usg. Wtedy radzilabym mieć też kilka rzeczy na 50. To wszystko. Kończę temat rozmiarów, bo już i tak o czym innym piszecie :D

Przeczytalam i czytam....
Pierwsze zdajnie bylo " nie zgadzam sie z szalona co do rozmiarow" hehe :) i Ci odpowiadam nie.mozesz sie nie zgadzac, bo takie sa fakty co do rozmiarów.
Nikt nie wrzuca dzieci do jednego worka...
Pisz o swoich doswiadczeniach, bo na pewno ktos z nich skorzysta :) ja pisze o swoich... o to w tym chodzi...zeby sie wymieniac doswiadczeniami, a nie z nimi nie zgadzac :p
 
reklama
Wszystkie widzę bacznie widzicie moja gafę w pisaniu haha, dobrze bo się zamieszanie zrobiło muszę patrzeć co pisze dokładnie .

szalona29 miało być oczywiście 14+4 z OM a z USG crl 15+6. Tj 9 dni :oops::oops::oops:

Ten blad tez wylapalam :) hehe ale juz nic nie pisalam :)
siedze nadrabiam Was od 1.5h..i jeszcze tylko 3 strony ;)
 
Do góry