reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Zdecydowanie u mnie bobas będzie w sypialni tzn będzie tam miał swoje łóżeczko. Jak skończy 2-3 lata wtedy będzie miał swój pokój [emoji5]

Dziewczyny zazdroszczę Wam tych lodów [emoji16]. Ja właśnie jestem w KFC czasami można zrobić przerwę od diety hihi [emoji14].


A ja mam teraz wilczy apetyt ... 14 tc obecnie . Ale za to pierwsze 3 m-ce mdłości i brak apeprya na cokolwiek... Teraz znowu coś mi mięsa nie podchodzą smakują jak trawa ... Nie wiem co jest grane co już mam jeść na obiad np. ? W ciągu dnia to kanapki owoce soki jogurt... A tu mi w brzuszku burczy .... Mam smaka na maka ale nie zjem bo mięso ..eh taka sytuacja...

a Wy co jecie może coś podpowiecie ? Help
 
reklama
Dzisiaj rozgladalam sie jak to cenowo wyglada i prywatna wizyta z usg w Ldzi to 240-300zl duuuzo strasznie. Chyba nie umiem szukac, bo bez przesady co miesiac tyle kasy nie wywale, choc komfort psychiczny i spokoj bardzo by mi sie przydal. Jak ktoras dziewczyna z Lodzi ma namiary na kogos dobrego w rozsadnej cenie to napiszcie please[emoji5]
No sporo u mnie wizyta z usg wynosi 120zł więc spoko i wszystko robi mój lekarz, nie muszę nigdzie iść na oddzielne usg:)[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
A ja mam teraz wilczy apetyt ... 14 tc obecnie . Ale za to pierwsze 3 m-ce mdłości i brak apeprya na cokolwiek... Teraz znowu coś mi mięsa nie podchodzą smakują jak trawa ... Nie wiem co jest grane co już mam jeść na obiad np. ? W ciągu dnia to kanapki owoce soki jogurt... A tu mi w brzuszku burczy .... Mam smaka na maka ale nie zjem bo mięso ..eh taka sytuacja...

a Wy co jecie może coś podpowiecie ? Help
Też miałam blokadę na mięso to robiłam sobie np. makaron z sosem pomidorowym. Teraz już trochę lepiej dziś np. zjadłam polędwiczki marynowane z warzywami. Jestem w 16 tc
 
Dziewczyny a jak u Was z libido ? Ja nie mam w ogóle ochoty na sex :-(

U mnie posucha jak w pierwszej ciazy, teraz mialam zakaz ze wzgledu na krwiak, wchlonal sie ale nawet mi nie przeszlo przez mysl zeby o to zapytac bo to ostatnie o czym mysle [emoji12] biedny mąż. A nie raz mowia ze w ciazy libido szaleje u mnie druga ciaza i ewidentnie sie to nie sprawdza
 
No ja bym nie ryzykowala. Jednak ciaza, roznie moze byc. Wlasnie teraz mialabym byc we wloszech z mezem. Trudno. Bilety przepdaly. Polecimi kiedys jeszcze.

Zeby tak calkiem odpuscic wyjazdu bo ciaza?! A czego tak? Ja w poprzedniej bylam w 2 mies i potem drugi raz w 6 mies, samolotem ale w cywilizowanym kraju z wykupionym ubezpieczeniem dodatkowym :) w tej ciazy tez mamy juz jeden wyjazd za soba 12h lot samolotem za kazdym razem pytalam ginekologa i nie widzial przeciwskazan warto zapytac lekarza jak mowi ze ok to czemu sobie odmowic :) warto korzystac poki jeszcZe mozna bo potem na chwile bedziemy przyblokowane
 
Mama 2018 to jesteś z Krakowa?

To ja myślałam że w Krakowie 200 zł wizyta prywatnie to dużo... Ale w Łodzi jedzczj drożej...ja teraz w kwietniu idę akurat 2 razy bo tak się złożyło ( urlop lekarza ) . Ale jak to mówią na zdrowiu dziecka i moim spokoju nie będę oszczędzać ... Czekałam na tą ciążę
 
Ja od kiedy zrobiło się ciepło to codziennie pozwalam sobie na 1 loda :-D

A jeśli chodzi o wizyty , to mam co 2 tyg na NFZ i też obawiam się czy tak częste usg nie szkodzi dzidzi?
 
Czemu tak sądzisz ? Ja urodziłam syna miesiąc wcześniej. Teraz nie zakładam że znów tak bedzie bo mam dobrego gina. Nie to co wtedy...
Czytalam kiedyś czy oglądałam jakiś film że te kobiety które już raz urodziły wcześniej mają większą szansę na kolejny poród wcześniejszy niż te które rodziły w terminie. Oczywiście to nie jest przesadzane, bo mogą urodzić też w terminie czy też po.

U mnie libido też kiepsko... Denerwuje mnie to, w zasadzie w dzień może bym i miała ochotę ale nie ma z kim wtedy :p a wieczorem padam na twarz i już o niczym innym niż sen nie myślę ;)

Ja trochę się obawiam tych kontroli z zusu, a dość często bywam u rodziców z małym, żeby trochę odpocząć... Ale w zasadzie jak jestem z nim 3 razy dziennie na spacerze czy placu zabaw też może przyjść kontrola i jak niby się wtedy tłumaczyć... Bo żadnego dowodu na to że nie byłam dalej niz na "podwórku" osiedla nie będę miała. A osoby kontrolujące nie będą przecież wkraczać na plac zabaw i pytać czy taka i taka jest tu akurat z dzieckiem ;)
 
reklama
Do góry