reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Z automatu w wiekszosci przypafkow to sama chemia....proszek tam wsypuja...
Ja jem mam u siebie na ulicy ciastkarnio piekarnie.tam sami robia lody

Myśle, ze nie dajmy się zwariować ;) co nie jest chemia w dzisiejszych czasach. Niestety nie mam u siebie lodziarni z samorobkami, wiec zadowalam się grycanem itp. A teraz jak lato, to już w ogóle jak żyć bez lodów :D

ps. Jadłam sushi i pastę z makreli, bo już nie mogłam żyć bez :p
 
reklama
Z wysiłku ? A pracujesz czy L4 już masz Pianna - Trzecie ? Ja jestem na L4 i staram się nie przemęczać , zresztą teraz szybko się męczę , za bardzo wręcz ... I za długo nie mogę stać jednym ciągiem tak 15-20 min max bo mi słabo i zawroty głowy mam i zaraz siadam albo się muszę położyć .... Więc unikam wysiłku bo się boje a i tak mam te pobolewania krocza czy pachwin już nie wiem czego . Zapytam lekarza w czwartek bo idę o co makan....

Ja ciagle bardzo aktywna jestem, do pracy dojeżdżam 30km codziennie, po pracy jeszcze spacery z dzieciakami i pieskiem, także wieczorem czuje to w kościach. Ale ogólnie mam więcej energii niż jak w ciąży nie byłam, wiec nie narzekam. Ja przed ciąża dużo ćwiczyłam, na basen chodziłam wiec ciężko byłoby mi tak z dnia na dzień zwolnić- ale wiem, ze gdyby coś się działo to na pewno odpuszczę wszystko
 
A gdyby któraś chciała komplet mebli odkupić to zapraszam lubelskie, mam do sprzedania z kolekcji young users marki VOX. Bardzo solidne, zmieniam zestaw bo muszę teraz dwa łóżeczka wcisnąć do pokoju i nijak to 140X70 mi nie wejdzie.
Łóżeczko 140x70 do zmienienia w tapczanik dla starszaka
Szafa
Komoda z przewijakiem :)
IMG_0770.JPG


Zdjęcie poglądowe. Mam zielone fronty chociaż kolor frontów da się zmienić na dowolny :)
 

Załączniki

  • IMG_0770.JPG
    IMG_0770.JPG
    142,1 KB · Wyświetleń: 320
Skoro nie chcial sie przekrecic to na jakiej podstawie ocenil ten wyrostek? Tez byl wyrostek ulozony pod kontem a nie rownolegle?????
Czyzby byla dla mnie nadzieja ?
Nie mam pojęcia bo aż tak tego nie rozkminialam wtedy ;) po prostu coś odstawalo i było to widać ale jajek nie bo nie dało się z boku ani z dołu podpatrzeć.
 
Od kiedy taki detektor ma sens od którego tygodnia ? I jakie tetno jest poprawne ? Ok 160 ?
Szczerze u mnie sprawdził się od 12 tc. Wcześniej nic nie mogłam znaleźć i czasami byłam już zła i ze zestresowana. Teraz tylko przyloze to już jest serduszko. 160 ud/min to jak najbardziej dobry wynik. Taki sam miałam na prenatalnych [emoji5]. Mnie bynajmniej detektor pomaga się uspokoić[emoji5].
 
Czesc Dziewczyny. Dawno mnie nie bylo. Ale odkad jest cieplo to caly dzien jestesmy na dworzu przychodzimy tylko na obiad.

Witam nowe mamy.

Dziewczyny super brzuszki macie:-D u mnie tez juz widac.
Jesli chodzi o l4 to jestem od samego poczatku i moj lekarz nie robil problemow.
Na bol glowy bralam paracetamol.
A jesli chodzi o seks to tez jakos nie mam ochoty.
 
reklama
Do góry