reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja w październiku wracam na uczelnie wiec wole być za wczasu przygotowana niż potem latać za laktatorani i butelkami ;)
Będę zamawiać zestaw startowy z tommee tippee

Ja nic a nic jeszcze nie mam ani pół rzeczy ubranka gadżetow...myślałam że na to jest czas jeszcze tak 6 mc myślę cos ogarniać .

A już jaki wózek , jakie łóżeczko jakie firmy są dobre a jakie zle to pojęcia nie mam jeszcze...
 
reklama
Ja nic a nic jeszcze nie mam ani pół rzeczy ubranka gadżetow...myślałam że na to jest czas jeszcze tak 6 mc myślę cos ogarniać .

A już jaki wózek , jakie łóżeczko jakie firmy są dobre a jakie zle to pojęcia nie mam jeszcze...

Ja już mam wszystko wybrane spisane i teraz będę kupować po kolei bo średnio będzie mi się chciało to robić w lipcu czy sierpniu jak już będą upały. :)

Tzn na pewno brde wtedy tez kupować ale wolałabym mieć już cześć tej „większej” wyprawki gotowej typu fotelik, łóżeczko, materac, laktator? Butelki itd żeby Potem tylko zamówić kosmetyki, pampersy. Wyprawkę szpitalna i czekać spokojnie ;D

Mnie jeszcze czeka na początku maja przeprowadzka [emoji23]
 
Ale apap można. Jak byłam ostatnio to zapytałam w razie czego i spał niej jest szkodliwy. Okłady też są dobre pij dużo wody zasłon rolety i spróbuj zasnąć to na pewno pomoże.


No widzisz a mi lekarz powiedział żeby Apap też nie łykać , nie bo nie , chyba że gorączka to mam do niego dzwonić i mówić co mi jest to on powie co łykać... Więc nie łykam Apap i walczę z bólem jak na wojnie hihi
 
No widzisz a mi lekarz powiedział żeby Apap też nie łykać , nie bo nie , chyba że gorączka to mam do niego dzwonić i mówić co mi jest to on powie co łykać... Więc nie łykam Apap i walczę z bólem jak na wojnie hihi

Woleć zimny okład i wypicie melisy ;) coś tam może pomoże.
 
Ja już mam wszystko wybrane spisane i teraz będę kupować po kolei bo średnio będzie mi się chciało to robić w lipcu czy sierpniu jak już będą upały. :)

Tzn na pewno brde wtedy tez kupować ale wolałabym mieć już cześć tej „większej” wyprawki gotowej typu fotelik, łóżeczko, materac, laktator? Butelki itd żeby Potem tylko zamówić kosmetyki, pampersy. Wyprawkę szpitalna i czekać spokojnie ;D

Mnie jeszcze czeka na początku maja przeprowadzka [emoji23]


To Twoje kolejne dziecko czy po prostu jesteś już tak dobrze przygotowana ?

Masz jakieś firmy na oku albo linki do stron z wózkami nosidelkami foteliki do auta przewijaki lozeczka... Coś ominelam hihi ? Będę wdzięczna za pomoc.... Tyle tego w necie każdy zachwala a ja się nie znam na tych rzeczach....
 
reklama
Ja już mam wszystko wybrane spisane i teraz będę kupować po kolei bo średnio będzie mi się chciało to robić w lipcu czy sierpniu jak już będą upały. :)

Tzn na pewno brde wtedy tez kupować ale wolałabym mieć już cześć tej „większej” wyprawki gotowej typu fotelik, łóżeczko, materac, laktator? Butelki itd żeby Potem tylko zamówić kosmetyki, pampersy. Wyprawkę szpitalna i czekać spokojnie ;D

Mnie jeszcze czeka na początku maja przeprowadzka [emoji23]
Jakbys mi tak na priv na fejsie tą liste wyslala to byłoby ekstra [emoji173][emoji3][emoji3] jakie butelki i smoczki chcesz??
 
Do góry