reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mam chłopaka u dziewczynę- chłopak gra w piłkę- treningi 3xtyg + mecze, córka tańczy tez 3xtyg. Tu i tu trzeba stroje kupić, dowieźć i za zajęcia płacić. Jak dla mnie nie ma różnicy.


Zgadzam sie... nie ma roznicy w zajeciach dodatkowych..i dokladnie to samo napisalam " zajecia dodatkowe kosztuja NIEZALEZNIE OD PLCI"
chodzilo mi o ciuchy...sukieneczki...rajstopki.... potem kosmetyki..... etc.
 
reklama
Ja chodzę prywatnie ale wizyty u mnie są co trzy tygodnie ze względu na zwolnienie, ponieważ ja biorę do crus i powiedział że na miesiąc nie może wystawiać:eek: nie wiem dlaczego a tak miałam mieć co miesiąc:)

Też mam co 3 tygodnie wizyty i USG... Też chce wiedzieć i mieć pewność że wszystko wporządku i jest dobrze , też cenię sobie spokój psychiczny
 
Nie gniewaj się nie miałam nic zlego na myśli odnośnie młodych mam , tylko chodziło mi o to że ja stara baba ( 31 lat haha ) niby wszystko poukładane życie studia praca mąż itp a panikuje i się boje jak to będzie i jak Sobie poradzę z dzidziusiem
Ale ja się nie gniewam,cos Ty! Chciałam Ci tylko przekazać info z pierwszej ręki:).
Popatrz,ja już mam syna,niby wiem jak to wygląda,ale to było tak dawno,że czuję się jakbym była w ciąży po raz pierwszy
 
Jakoś dajemy radę. :) Są + i - rodzicielska w każdym wieku. Mąż pracuje, ja uczelnia bobas 9 miesięcy i kolejny w drodze. Za 1,5 roku oboje do żłobka a ja do pracy z czystą kartą ze nie pójdę już na macierzynski. A z drugiej strony chciałabym aby mieć pewniejsze sytuacje finansowa która bym miała gdybym później zgodziła się na macierzyństwo :)

To podziwiam Cię Emol , masz dużo na głowie i trzeba to jakoś ogarnąć i to Twoje 2 dziecko super gratulacje
Pewnie że są + i - oczywiście , moje znajome już dzieci u komunii świętej miały rok temu hihi od kilku lat pracują w spokoju bo dzieci odchowane i nie planują np więcej . W pracy też się ciesza bo nie będzie kolejnego macierzyńskiego hihi . Temat rzeka wiafomo , każdy wybiera Swoją drogę i pomysl na życie
 
Ale ja się nie gniewam,cos Ty! Chciałam Ci tylko przekazać info z pierwszej ręki:).
Popatrz,ja już mam syna,niby wiem jak to wygląda,ale to było tak dawno,że czuję się jakbym była w ciąży po raz pierwszy

Morał jest taki że czy ma się 18 czy 31 lat tak samo się każda martwi o zdrowie dzidziusia...
 
Również mam wizyty co 3 tygodnie i bardzo sobie to cenię. Chodzę prywatnie. Jak chodziłam z synem na nfz to czasami nie widziałam go z 2 miesiące. Nie wiem jak wtedy mogłam tak żyć. Dwa mnie dużo pomaga detektor tętna płodu. Jak potrzebuję się uspokoić to przykładamy go i słucham jak bije serduszko [emoji5]

fozk3r.png
 
I co ? Było trochę spokoju i zaczyna znowu boleć głowa .... Marze żeby łyknąć Apap jak dawniej i by przeszło ale lekarz mi zabronił , kazał unikać leków i nauczyć się walczyć z bólem głowy , ewentualnie zimny oklad na glowe , twierdzi że bol glowy to z nerwów ....
 
Również mam wizyty co 3 tygodnie i bardzo sobie to cenię. Chodzę prywatnie. Jak chodziłam z synem na nfz to czasami nie widziałam go z 2 miesiące. Nie wiem jak wtedy mogłam tak żyć. Dwa mnie dużo pomaga detektor tętna płodu. Jak potrzebuję się uspokoić to przykładamy go i słucham jak bije serduszko [emoji5]


Od kiedy taki detektor ma sens od którego tygodnia ? I jakie tetno jest poprawne ? Ok 160 ?

fozk3r.png
 
reklama
Również mam wizyty co 3 tygodnie i bardzo sobie to cenię. Chodzę prywatnie. Jak chodziłam z synem na nfz to czasami nie widziałam go z 2 miesiące. Nie wiem jak wtedy mogłam tak żyć. Dwa mnie dużo pomaga detektor tętna płodu. Jak potrzebuję się uspokoić to przykładamy go i słucham jak bije serduszko [emoji5]

fozk3r.png


Od kiedy taki detektor ma sens od którego tygodnia ? I jakie tetno jest poprawne ? Ok 160 ?
 
Do góry