reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍁Październikowe kreski ! 🍎

reklama
że tak zapytam na kiedy wypada Ci termin? Pamiętam Cię z marcowych mam 2022, mi niestety nie udało się donosić ciąży. A teraz będę na czerwcowych mamach 2025
hej! Przykro mi bardzo z powodu straty :(…ja tamtej ciąży też nie doniosłam, straciłam ją w 22 tyg., po roku jednak udało mi się zajść w ciążę i mam aktualnie 15 mczna córeczkę.

Teraz według apki licząc od ost miesiączki mam termin na 2/3.07 do lekarza umówiłam się na 8.11 i zobaczymy jak mi obliczy :)
 
hej! Przykro mi bardzo z powodu straty :(…ja tamtej ciąży też nie doniosłam, straciłam ją w 22 tyg., po roku jednak udało mi się zajść w ciążę i mam aktualnie 15 mczna córeczkę.

Teraz według apki licząc od ost miesiączki mam termin na 2/3.07 do lekarza umówiłam się na 8.11 i zobaczymy jak mi obliczy :)
bardzo mi przykro💔 trzymam kciuki za tą ciążę i super ze udało się później zajść w ciążę. Mi dopiero teraz po 3 latach od poronienia, mam nadzieje ze donoszę.
 
Powiem Wam, że u mnie chyba lipa z owulacja. W poniedziałek pęcherzyk 16 mm, w czwartek rano pik i ogólnie dużo objawów wskazujących na zbliżającą się owulację. Temperatura też coś tam spadła, trochę wzrosła i tyle. Nie było skoku temp. Dzisiaj temp. Nawet niższa niż wczoraj.. no nic. Jutro na usg się dowiem czy coś się wydarzyło, czy jednak nic 😕
ale ten wykres nawet nie wygląda jakoś źle. Mnie się nie udało nawet porządnego Piku złapać, raczej cykl bezowulacyjny. Daj znać co lekarz na monitoringu zobaczył :)
 
bardzo mi przykro💔 trzymam kciuki za tą ciążę i super ze udało się później zajść w ciążę. Mi dopiero teraz po 3 latach od poronienia, mam nadzieje ze donoszę.
musimy mimo wszystko być dobrej myśli pomimo naszej historii. Kobiety na tym forum to mega wojowniczki, jesteśmy na prawdę bardzo silne i dużo potrafimy unieść 💪💪💪

Życzę z całego serca spokojnych 9 mcy 🥰
 
reklama
@Patka2207 ja nie testowałam dziś, okresu nie ma, czuję się już bardzo przed okresowo.
Test robiłam wczoraj I biało. Także kwestia pewnie godzin @
 
Do góry