reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

żyję żyję tylko ciężko nadrobić wasze posty, a dzisiaj cały dzień poza domem, więc jutro się odezwę. Nie zaliczyłam jeszcze IP, więc do jutra dziewczynki!
 
reklama
Karola byłam w narutowiczu na ktg,skurcze nie wyszły,chociaż byłam pewna że lekarz powie że są bo na tej aparaturze jest taka wartość odpowiadająca niby za skurcze i skakało mi procentowo aż do 80,a lekarz wchodzi i mowi że nic sie nie dzieje:-( zbadali mnie usg dodatkowo i kazali czekać. A ty na ktg chodzisz już do szpitala czy do swojej lekarki do gabinetu?
 
Karola, co do okrycia do kąpieli to ja zapakowałam, przy Olusiu na serio nie pamiętam czy miałam swój czy nie dlatego teraz zabrałam

azorek, super, że brodawki goją się, pewnie lada dzień zahartują się i nic już nie będzie bolało &&& i na pewno sobie poradzicie te kilka dni same choć wiadomo, że jak mąż w domu to zawsze łatwiej ale mam nadzieję, że po powrocie nadrobi i pozwoli Ci w miarę możliwości odpocząć

Majeczka, oj tak dni wleką mi się i wleką strasznie a chciałabym żeby leciały jak szalone :-) i super, że wizyta u gina udana :-) i oby brzuszek przestał boleć &&&

Ja coś nastroju nie mam więc kładę się zaraz spać, tylko moja nieproszona koleżanka zgaga już się czai z odwiedzinami ehhh... Dobranoc i śpijcie spokojnie :-) I kciuki za te co postanowią w nocy się rozpakować &&&&
 
Witam kochane :)
Ja znowu caly dzien pozadomeme :)
jakos taak jak wyszlam ze sszpitala, w sumie z z dobry,mi wiescimi (zwlaszca zwiazanymi z dzidia, ale i planami ewentualnego wywolania porodu) to do domu nie doszlam, tylko do siostry skoczylam, i do kolezanki:)
zreszta jak tak z domu z rana wyjde to pozniej cieszko mi wrocic :) dopiero hjak musze obiad mezu ugotowac :D

z planow na dzis, to odkurzyc nie odkurzylam - bo po prostu mnie nie bylo :p a obiaad rozmrozlam z zapasow :D tylko ziemniakow trza bylo dooobeierac :D
aha droga do szpitala na nogach, czzekajac na swiatla zajmuje mki 7 minut :)

dzis skurcze juz lzejsze byly, jedem dzen przerwy choc.. Przynaj,niej dzien, bo na wieczor znowu sie zaczynaaja juz :/

Mloda dzis wariowala jak glupia w szpitalu, siedziala kolomnoie dziewczyna na poczatku ciazy chybz 12-14 tydz, i w szokui nbyla jak mi w pewnym momencie dziubek sie 'wybil' i guz z 5 cm wystajacy :D a pozniej jeszcze zaczal sie przemieszczac :) hehe kobita prawie z krzesla spadla :)

nic kochane, ja mykam sobie polezec, bo mnie cos przyc,milo na wieczor :/ i serce boli, i oddychac cos nie moge, jjakby atak paniki:/ dobbranoc wszystkim !

P.S.
SORKI ZA BLEDY ALE Z KOM PISZE I MI CIEZKO
 
Witajcie
mimii- mam nadzieję, że zgaga już Cię nie mďęczy
emotion- wrzuć na luz, bo pqzy takim trybie życia dzidzia będzie się bała przyjšć na świat :-D

a my się cycamy, to ostatnio jedyny czas, gdx mogę pobuszować w necie
mikgego dnia wszystkim :-D:-D
 
Debi widocznie jeszcze musisz uzbroić sie w cierpliwość, ale domyslam sie kazdy kolejny dzień jest wiecznością:-(
mimii juz dziś lepiej dziekuje - brzuch nie boli, tylko pachwiny ciągną ;-) ahhh z tą zgagą kiepska sprawa, mnie w ciąży oszczędziła w 100%, zalecają mleko - ale gdy tylko wypiłam je gdy bylam przeziębiona, to właśnie miałam początki refluksu, wiec kazdy musi chyba swoje sposoby wyprobować. Mam nadzieje ze dziś lepsze samopoczucie!
Sandy czy ja dobrze widze???????? dobrze prorokowałyśmy i sie udało??????? CIESZĘ SIE i GRATULUJE!!!!!!!!
Mina bardzo mocno kciuki zaciskam!!!!!!!

witajcie porannie,
pranie sie juz robi, a my zaczynamy kolejny pracowity dzień i w ruchu ;-) poniżej 0 st. dziś w KRK, ale piękna słoneczna pogoda sie zapowiada. Na koniec dnia przychodzi kolezanka ktora jest fryzjerką - musi mi podciąć włosy, zebym synka nie wystraszyla gdy sie urodzi ;-) zastanawiam sie nad bardziej odważną fryzurą, która jeszcze w zimie miałam, ale musze to przemyśleć:tak:
 
Dzień dobry

nadrabiam wczorajsze zaległości:

Karola: u nas ręczniczek trzeba dla maleństwa.
mówisz że do szpitala wtedy jak wody odejdą? to co ja tu jeszcze robię?:szok:

debi! no właśnie coś cię wcięło i myślałam że ty już po!! czekać? na co? na trzęsienie ziemi? co za lekarze..

azorek widzę że i karmienie masz połapane, cycole pogojone trochę ,idzie ku lepszemu :tak:, oby tak dalej. I wizyta położnej ok.. super

Majeczka jeżeli brzucho boli to bierz no-spę, mi doktorek powiedział że jeżeli jeszcze nie chcę rodzić to spokojnie mogę brać, po co się męczyć..

a ja siedzę i skurcze mierzę.. na razie co 20 minut.. wody odpływają od 5 rano, już 2 podpaska namaka. Czekam..
wykąpałam się, ogoliłam. I wodę popijam a mnie ssie!

Miłego dzionka.
 
reklama
Mina a dużo tych wód, czy się sączą? ja bym powolutku sie zbierała na Twoim miejscu ;-) a masz wyznaczoną godzinę, kiedy malutką przywitamy na świecie??
Obyło się bez nospy - ćwiczę swój próg bólowy ;-)
 
Do góry