reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
zależy co chcesz robić z włosami. Ja robiłam pasemka więc z farb a zawijaniem i modelowaniem 2h zeszło.
Po porodzie z Kajem poszłam jak miał 3 tyg, myślałam że mi cycole pękną od mleka a fryzjerka się guzdrała. A tak: teraz mam spokój bo jestem wyszykowana

a widzisz w takich kategoriach tego nie rozpatrywałam, ale ja w zasadzie to tylko na strzyżenie, bo maluję sama w domu
Ja później umyłam podłogę w łazience i wymyśliłam sobie, że fajnie by było jakby płytki lśniły, wypastowałam więc jakimś specyfikiem i narobiłam sobie kłopotu. Mam teraz smugi, których za choIerę nie da się ujednolicić. Myłam już kilka razy żeby to rozetrzeć, mąż też mył, wypastował jeszcze raz, wycieraliśmy octem i nic :wściekła/y:.
Mam nadzieję, że jeszcze kilka razy zmyjemy płynem do podłogi i płytki wrócą do normalności. Już nie chcę nawet żeby błyszczały, chcę żeby były bez smug. Na razie jak wchodzę do łazienki to mam łzy na końcu oczu i nerwy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a widzisz pracusiu, nie lepiej było leżeć na kanapie, nadgorliwość gorsza od faszyzmu
mimo to trzymam kciuki żeby smugi szybko zeszły;-)


netika - wszystkiego najlepszego:-)


a ja dziś zaliczyłam ćwiczenia w SR, pojechałam na KTG, odebrałam wynik z posiewu, zrobiłam zakupy, miało być tylko kilka rzeczy a jak zawsze wyszła cała torba i ledwo dokuśtykałam do domu, nie mówiąc już o wejściu na 3 piętro:confused2:
 
Nikola trzymam kciuki &&&&&&.
Ja już jestem jedną nogą w łóżku, drugą w wannie ;-).
Kolorowych snów Wam życzę.
Dziękuję za rady co do płytek.

edit. Jeszcze nie zdążyłam wyjść z forum, taki skurcz mnie złapał, że ból aż do tyłka mi zapromieniował. Nospę wezmę!
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
Doczytałam ale odniosę się tylko do jednej informacji - Nikolaa trzymaj się - powodzenia!!!!

Ja tak jak mówiłam miałam dziś KTG i wizytę u gina...wszystko jest w najlepszym porządku a od dziś mam się pojawiać na KTG regularnie co czwartek i co czwartek też wizyta:tak:

Dobranoc:-)
 
reklama
Netika wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:-)
Nikolaa powodzenia, trzymam za was kciuki, żeby wszystko poszło dobrze i sprawnie &&&&&
Maleństwo Jaś jest śliczny, taka słodka kruszynka :-)
Karola gratuluję udanej wizyty:-)
Malinowa trzymam kciuki za doczyszczenie płytek &&&& I oby skurcze się nie powtórzyły &&&&&
 
Do góry