reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witam się nieśmiało, termin mam na 22.10:-). Od kąd się dowiedziałm, że będę mamusią to do was zaglądam ale nie chciałam pisać aż się upewnię, że wszystko jest ok. W piątek (13.04) miałam usg (lekkie plamienia i taki ból jak na @) i wszystko jest ok. Teraz czasem mnie pobolewa podbrzusze ale mam nadzieję że to nic. Pozdrawiam i postaram się udzielać ale na razie jestem w szkole i egzaminy przede mną to nie mam za bardzo czasu.
 
reklama
Ptyśka, tu było odwrotnie, mało nie staranowała pozostałych kolejkowiczów! Stałam jak wryta i się przyglądałam co robi, ale zaraz mi głos wrócił i powiedziałam co miałam do powiedzenia w tym momencie;-)
Celka 007, witaj:-)
 
celka007 witamy i zapraszamy pisz jak tylko bedziesz miala czas:tak::-)
tamtadadaaaaaaaam nowy watek otwarty:-)
Sandy przenioslam twoj post z zabobonow na humor bo znam go prawie na pamiec i nadal placze ze smiechu prawie jak to czytam wiec tak na zachete i dobry poczatek nowego watku:-)
 
Celka, witamy :)

a co do obiadków, u mnie dzisiaj pieczony filet z kurczaka i zielona fasolka
a właśnie spałaszowałam cały pęczek rzodkiewki:)
wogóle to dostałam ostatnio fajną książkę o ciąży i po przeczytaniu o diecie w ciąży, ile czego powinnam jeść trochę spanikowałam i doszłam do wniosku że jednak nie do końca zdrowo się odżywiam. Więc od tej pory trochę staram się to zmienić - oczywiście z umiarem, czasem coś złego też trzeba jak jest ochota :)
całe szczęście że idzie lato, będzie trochę łatwiej o świeże warzywka czy owoce...
 
celka007 - witaj wśród nas:-D

Diana - zaglądaj kiedy tylko masz ochotę

a ja wymyśliłam taki chytry plan obiadowy, myślę sobie męża dziś nie ma w domu to po co ja obiad będę robić lepiej się wproszę do siostry, a tu zonk siostry też nie będzie:baffled:
 
Co do smaków. Wczoraj robiłam naleśniki z jogurtem sliwkowym i popsypałam cynamonem. Obłęd jak dla mnie. A na kolacje upiekłam chlebek cebulowy.
A dziś jakoś weny brak.
 
reklama
Do góry