reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
oj, kaka leniuszku... :p chociaż to ja jestem mega leń.. dzisiaj na obiad pyzy z mięsem z mrożonki..
ja zastanawiałam się nad automatem do chleba ale te mieszadła podobno zostają w chlebie i wychodzi dziurawy..
 
aa, to taki chlebek :)
też kiedyś poważnie rozważałam zakup takiej maszynki do chleba, ale jakoś nic mi z tego nie wyszło
 
Jeśli postępujesz zgodnie z przepisem to się udaje. Jak próbujesz coś udoskonalic to bywa różnie np. dorzuciłam zbyt dużo dodatków i nie miał siły urosnąć. Probowaliśmy samodzielnie piec chleb na zakwasie i mozna nim było zabić - taki twardy:zawstydzona/y:
Wadą domowego chlebka jest to że baaardzo szybko znika:-D
 
Witajcie :tak:
Miałam plan dziś od rana być na bierząco w forum, a tu od rana prądu nie było :wściekła/y: No i nie mając co robić, wzięłam się za sprzątanie! Ale już jest ładnie czyściutko :-) Z rana byłam mocz zawieść, żeby wyniki były świeże na jutrzejszą wizytę. Już się nie mogę doczekać, aż zobaczę Maleństwo!

Diana
przykro mi bardzo! Zaglądaj do nas często!
aguga zdrówka dla synka!

a kiedy czuć ruchy dziecka,bo to moja pierwsza ciąża, a ja chyba teraz czuję? Juz wcześniej czułam coś podobnego ale teraz jest takie wyraźniejsze:-)
W pierwszej ciąży tak jak Sandy pisała można poczuć dopiero koło 20 tygodnia chociaż ja np jestem w pierwszej ciąży i zaczęłam czuć niecałe dwa tygodnie temu, czyli w 15 tygodniu. No ale ja chudzielec jestem :-D

Celka witaj!

A ja na obiadek dziś robię mielone, do tego ziemniaczki i mizeria. A przed chwilą pochłonęłam talerz zupy pomidorowej u mamy :-D
Miałam coś jeszcze pisać i zapomniałam :eek:
 
Witajcie :tak:
Miałam plan dziś od rana być na bierząco w forum, a tu od rana prądu nie było :wściekła/y: No i nie mając co robić, wzięłam się za sprzątanie! Ale już jest ładnie czyściutko :-) Z rana byłam mocz zawieść, żeby wyniki były świeże na jutrzejszą wizytę. Już się nie mogę doczekać, aż zobaczę Maleństwo!

Diana
przykro mi bardzo! Zaglądaj do nas często!
aguga zdrówka dla synka!


W pierwszej ciąży tak jak Sandy pisała można poczuć dopiero koło 20 tygodnia chociaż ja np jestem w pierwszej ciąży i zaczęłam czuć niecałe dwa tygodnie temu, czyli w 15 tygodniu. No ale ja chudzielec jestem :-D

Celka witaj!

A ja na obiadek dziś robię mielone, do tego ziemniaczki i mizeria. A przed chwilą pochłonęłam talerz zupy pomidorowej u mamy :-D
Miałam coś jeszcze pisać i zapomniałam :eek:

Ja również się witam. Ja nie wiem czy ja czuję, czy nie. Nie mam do czego tego porównań i tyle
 
azorek - pierożki ruskie z miętą - pakowaną do środka , to stary przepis moje prababci (a co!:-)), zawsze używałam takiej mięty z saszetek, ale od roku mam własną, więc jak teraz z Majka wpakowałyśmy taka pachnącą, to jak sie gotują, to nos udraznia :-), brzmi może dziwnie, ale zapewniam, że kto spróbuje... nie chce innych :-)

jo_asia - witaj


jeśli chodzi o zupki chińskie - jestem niezarażalna :-D:-D- mam wstręt od studiów, bo jadłam ich mnóstwo, mój małż bardzo lubi te z Knorra, ale jak widzę te torebeczki i czuję zapach... no nic mnie nie skusi

ale tak marzę o coli, dziewczyny, czy Wy pijecie colę, a jeśli tak to zwykłą, czy zero - a używacie słodzików? - bo ja od kilku lat na słodzikach, a teraz odstawiłam i cierpię
ptyśka - podrzuć trochę tej sałatki, bo mnie ssie na samą myśl :-)
 
sonka właśnie nalałam sobie szklaneczkę coli taka ilość nie zaszkodzi wiadomo że nie zdrowe i nie pije litrami ale od czasu do czasu kilka łyków to nic nie zrobi
 
reklama
a ja tam colę piję.. zawsze mam schłodzoną w lodówce. Jak się najem to popiję szklaneczką jak mi się fajnie odbija..
słodziki to zabójstwo.poczytajcie w necie o aspartamie i innych nutrasweet-ach, jak się truć to czymś dobrym :-)

pierożki z mięta uwielbiam.. i kminkiem
a u mnie jutro kopytka

P.S
znalazłam ciekawe porównanie suplementów witamin..
podsumowanie jest jedno.. zdzierają z ciężarówek kasę i tyle
Rynek suplementów: Porównanie suplementów - CENTRUM KOMPLETNE od A do Z
 
Ostatnia edycja:
Do góry