reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Ja na początku też tak czułam, że sama nie wiedziałam czy to już to ;-) (i nie umiałam tego nazwać). Po kilku dniach już będziesz na 100% pewna! Też długo czekałam na wyraźny znak - kopniak i teraz już nie mam żadnych wątpliwości:-)
Życzę wyraźnych kopniaków jak najszybciej, bo to wspaniałe uczucie!
Tak w ciąży to ja mogę być całe życie :-):-):-):-):-)
 
Ja na początku też tak czułam, że sama nie wiedziałam czy to już to ;-) (i nie umiałam tego nazwać). Po kilku dniach już będziesz na 100% pewna! Też długo czekałam na wyraźny znak - kopniak i teraz już nie mam żadnych wątpliwości:-)
Życzę wyraźnych kopniaków jak najszybciej, bo to wspaniałe uczucie!
Tak w ciąży to ja mogę być całe życie :-):-):-):-):-)

Ahhhhhh to mnie pocieszylas! dziekuje :-Dw koncu dzis zaczynam kolejny tydzien, juz chyba drugą połówkę? ;-) tez bym mogla byc w ciazy długoooo, obyśmy tego nie pozalowaly za miesiac lub dwa, jak bedziemy juz stękać z bólu kręgosłupa, opuchnietych nóg itd :tak: ale poki co mozemy sie cieszyc z obecnego stanu
 
witam kochane sobotnio...
i witam się z początkiem 23 tygodnia czyli 6 miesiąc! jupiii.. tabelka miesięcy dla przypomnienia
1 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 1 do 4 tygodnia,
- 2 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 5 do 8 tygodnia,
- 3 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 9 do 13 tygodnia,
- 4 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 14 do 17 tygodnia
- 5 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 18 do 22 tygodnia
- 6 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 23 do 27 tygodnia,
,
- 7 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 28 do 31 tygodnia,
- 8 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 32 do 35 tygodnia,
- 9 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 36 do 40 tygodnia
a i jeszcze jeden mit dla mnie pięknie wyglądająca ciężarna to tak jak się ma oko do dupy 98 % w końcu i tak wygląda jak toczące się kulki w najlepszym wypadki jak człapiące kaczki;-):-)
tekst świetny.. witamy w klubie kaczuszek!
 
Witam się
Przedpokój już pomalowany, teraz czeka na drugie pociągnięcie wałkiem :tak: Pokój dla brzdąca również pomalowany wiec czeka mnie mycie podłogi okna oraz pastowanie parkietu. No, a potem malowanie Hefalumpa z Kubusiem na ścianie Ale będę miała ubaw:-D pozostała reszta okien do umycia i ogarnięcie całego mieszkania. No i najważniejsze nasz fotoobraz z sesji ślubnej w końcu zawiśnie na honorowym miejscu.
Paula, to to?? kurcze boje sie cieszyc nawet :zawstydzona/y: mówisz, ze Twój Junior pilkarzem bedzie? :-D

Oj ja też będę miała piłkarza. Moja mama wczoraj obserwowała mój brzuchol i cieszyła się jak mała dziewczynka ja widziała te kopniaki juniora:-D
 
gratuluje kopniaczków.

ja dziś też w pracy.
masakra jak mi się dzień rozpoczął. "upierdliwość rzeczy martwych"
główny komputer nie chciał zadziałać. ciągle się blokował. potem zadziałał na chwilę i udało mi się uruchomić program do kawiarenki który blokuje i obsługuje inne komputery i się zwiesił. na żaden komputer nie było dostępu i drukarka odmawiał posłuszeństwa. udało się potem jakoś po przywróceniu systemu ale stary program kawiarenkowy jest i czekam na maila od szefa z nowym. i jak już zadziałał kolejka z 15 osób wszystkim się spieszyło.

jeszcze z rana obudziłam się z katarem. i nic mi się nie chciało.

a jak tam u Was poranek??

teraz już działa całe szczęście wszystko.
 
Witam się
Przedpokój już pomalowany, teraz czeka na drugie pociągnięcie wałkiem :tak: Pokój dla brzdąca również pomalowany wiec czeka mnie mycie podłogi okna oraz pastowanie parkietu. No, a potem malowanie Hefalumpa z Kubusiem na ścianie Ale będę miała ubaw:-D pozostała reszta okien do umycia i ogarnięcie całego mieszkania. No i najważniejsze nasz fotoobraz z sesji ślubnej w końcu zawiśnie na honorowym miejscu.


Oj ja też będę miała piłkarza. Moja mama wczoraj obserwowała mój brzuchol i cieszyła się jak mała dziewczynka ja widziała te kopniaki juniora:-D

Mamba to szalejesz ;-) widze ze przygotowania na przyjscie malucha juz idą pelna parą - u nas niestety nie, brak koncepcji co,gdzie i jak zmieścić (małe mieszkanko).. musi mi sie pomysl w glowie wykluć, a na to jeszcze czas.
a co do tego czy i ja bede miec malego pilkarza w domu to zobaczymy juz za 2 dni, licze że dzidzia sie odsłoni :-D
malenstwo - dziekuje, ale dzis cos cisza w brzuchu, nie wiem juz sama,ale jestem dobrej mysli:zawstydzona/y:
w KRK sie pochmurzylo, a ja dopiero pranie wywiesilam.. oby nie padało
 
ja tylko na chwilę bo mój sobie przywiózł kolegę do pomocy przy kończeniu garażu i potem jakiegoś grilla muszę ukręcić bo już trunki sobie zorganizowali;-):-)......



co do meczów to ja patriotycznie oglądam tylko jak gra Polska nie powiem byłam wczoraj lekko zawiedziona i chyba nie będę oglądać meczu z Rosja bo moje ciążowe nerwy na to nie pozwolą...

aaaaaaaa i muszę sie pochwalić mój maluch wczoraj tak szalał że aż cały brzuch mi lekko falował koniaki i ruchy sa juz naprawdę mocne




maleństwo na lęki i płaczliwość chyba nie ma lekarstwa z taką burzą hormonów chyba nic nie jest w stanie sobie poradzić;-) mnie na przykład własnie dopadł kolejny lęk, teściowa która z nami mieszka własnie wróciła od lekarza, który zdiagnozował u niej zapalenie oskrzeli, masakra jak nie urok to..................niby go pytała czy może mnie zarazić to jej odpowiedział że "jak nie będziemy piły z jednej szklanki to raczej nie" no ale jakoś mi się wierzyć w to nie chce, pewnie tak mówi żebym się nie stresowała, fakkkkkkkk jak słysze jak ona rycha u siebie w pokoju az mnie ciary przechodzą bo już mam schiz że zaraz ja to złapię:-:)-(

nie martw sie pomijaj trochę teściową a bedzie oki

n

U mnie młody już zaczął dawać o sobie znać - coraz mocniejsze kopy czuję i już napewno to są one:-D
gratulacje

witam kochane sobotnio...
i witam się z początkiem 23 tygodnia czyli 6 miesiąc! jupiii.. tabelka miesięcy dla przypomnienia
1 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 1 do 4 tygodnia,
- 2 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 5 do 8 tygodnia,
- 3 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 9 do 13 tygodnia,
- 4 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 14 do 17 tygodnia
- 5 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 18 do 22 tygodnia
- 6 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 23 do 27 tygodnia,
,
- 7 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 28 do 31 tygodnia,
- 8 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 32 do 35 tygodnia,
- 9 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 36 do 40 tygodnia

tekst świetny.. witamy w klubie kaczuszek!
i mina pomyśleć że jeszcze np w moim przypadku 3 tygodnie i 3 dni i będzie III trymestr.... mam nadziej że nie będzie mi się tak dłużył ja w pierwszej ciąży

syneczki ja ci też nie pomogę z węzłami chłonnymi
 
Witam i ja sobotnio:biggrin2:
Już po śniadanku i kawce siedzę sobie i tęsknie za moim mężulkiem:-( Wczoraj pojechał do swoich rodziców (ok. 150 km od nas) a ja niestety musiałam zostać w domu bo doktor kategorycznie zabronił takich podróży. Na szczęście dziś wieczorem wraca:biggrin2:
Majeczka gratuluję ruchów dzidzi:biggrin2:
Mnie moje maluchy wczoraj trochę nastraszyły bo prawie cały dzień nie czułam, żeby się ruszały. Ale też wczoraj miałam trochę rzeczy do pozałatwiania - zrobiłam porządek z włosami, nawiedziłam doktora, rodziców, zrobiliśmy zakupy i podejrzewam, że to ciągłe przemieszczanie się je usypiało i dlatego tak cicho siedziały:biggrin2: Dziś już po śniadanku się troszkę ożywiły i stukają do mnie więc jestem spokojniejsza:happy2:
 
reklama
Do góry