reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Mamba niby w pierwszej ciąży okolo 20-22 tyg sie powinno poczuc ruchy.
to tez zalezy od wielkosci dziecka i twojej postury.
sebek nigdy nie byl maly, w 33 tyg byl wielkosci przecietnego noworodka (wg badania wazyl 2900g) no i ja bylam przedtem mega chuda 50kg przy 172 cm oczywiscie przed ciaza
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasiorzyca nie ona się wcale nie tłumaczyła że drugi dyżur coś źle zrozumiałaś po prostu była nie miła na wejściu z morda po co tu przyjechałam normalnie prawie na mnie krzyknęła ......
 
nikolaa moze i zle zrozumialam :-)
biorac pod uwage moj stan jest to bardzo mozliwe.
tak czy inaczej to ze ona ma na drugie hydra to i tak byla w pracy i powinna zachowac sie jak lekarz.

ja bym jej chyba oczy wydrapala....
 
kurnaaaaaaaaaaaaaaaa mam dość 5 raz mi prąd wyłaczyli jak odpisywałam na posty do tego miałam fatalny weekend w sobotę zaczęłam o 12 wymiotować i tak wymiotowałam do niedzieli do tego zaczęło mnie ćmić podbrzusze rano wiec pojechałam na oddziała ratunkowy do szpitala Narutowicza i jedno wiem ktoś chyba by musiał mi zapłacić żebym tam rodziła....
nie dziwię ci się wcale.. omijaj szerokim łukiem i odpowiednią opinię na mieście zrób.. żeby jak najwięcej osób wiedziało.. i w necie.. są fora różne opisujące szpitale więc może i tam coś skrobnij jak i azorek sugeruje..

wysylalismy tesciom kase
(...)a tam nowe meble:wściekła/y::wściekła/y: to sie nachwalila ze w stolowym tez maja nowe:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: oj przysiegam jak pojade to normalnie chyba bedzie awantura
oj mnie by ruszyło.. ja jestem bardzo pamiętliwa za takie rzeczy .. jak ktoś 10 zł nie odda na czas to nigdy więcej może się nie pytać o pożyczkę. bo tu chodzi o zasady.
A co twój m. na tą sytuację? Ktoś powinien teściom do słuchu dać.. może chcieli się przerd sąsiadami i rodziną pokazać.. że mają..

Moi rodzice pozyczyli od nas 2,500 tyś
ale wiem że nie mają z czego oddać więc jeżdzą do mnie i pomagają mi w remoncie i wielu róznych rzeczach. dzięki mojemu ojcu mamy kuchnię odnowioną za free a teraz powiedział że nam okna na nowe wymieni i że nie mamy sie przejmować kasą. Niby pracuje w fimrie gdzie robią okna więc chyba coś tam pozałatwiał. No ja jestem im ogromnie wdzięczna i już nie pamiętam tej pożyczki. No ale niestey mój maż zawziętuch straszny i kilka razy już pokłociliśy sie na ten temat

Mamba ja wymieniałam okna 2 lata temu to 5500 zapłaciłam za 3 duże okna i 1 balkonowe. Mam wysokie mieszkanie więc okna wielkie ale tyle trzeba szykować. A i praca twojego ojca nie jest za darmo, a w firmie pewnie ma jakąś sporą zniżkę i chce wam te okna sprezentować.... fachowcy się teraz cenią. Nie rozumiem dlaczego do twojego męża to nie dociera. Robi wam zaufany człowiek, dużo pomaga. to się liczy. echh...

nasmarowałyście przez weekend a ja nie miałam weny do pisania..
na 16 jadę do wawki na spotkanie z genetykiem, obowiązkowe przed amnio. ciekawe co mi mądrego powie...
 

wiecie co pojawiła mi się siara
jak nacisnę na sutka to normalnie pojawiają się spore krople nie za wcześnie:eek: w poprzedniej ciąży miałam dopiero pod koniec chyba w 36 tygodniu....?????

mina
a kiedy masz amniopunkcje ????
 
Nikolaa wszystko w porządku :-)
W ciązy z Sebkiem też miałam wcześnie.
W 16 tyg to juz normalnie ciekłam
W sumie nawet całkiem niedawno, zanim zaszłam, dalej jakieś tam kropelki pokarmieniowe mogłam wydusic :tak:
 
Ostatnia edycja:
azorek widocznie stwierdzili ze w rodzinie to nie trzeba kasy oddawac albo ze wy zagranica to macie. Niestety niektorzy mysla ze jak sie jest za granica to sie ma duzo kasy. Wiem cos o tym.

nikolla współczuje Ci, ale też słyszałam o tym ze lepiej miec lekarza w szpitalu. bo inaczej masakra potraktuja człowieka jak smiecia.

Ja chyba w koncy dochodze do siebie, coraz mniej mi sie zdaza wymiotowac. Tylko mam problem z migranami jak mnie glowa zaczeła bolec w piatek tak dopiero dzis przestala. koszmar Apap niewiele pomaga, okłady tez nie, a lezec nie zwsze sie da. Znacie jeszcze jakies sposoby na migreny?
 
Hej ja przełozyłam wizytę z 26 kwietnia na 18, czyli w środę o 13.45 mam wizytę. Hmmm miałam nadzieję że dowiem sie kto tam mieszka w brzusiu no, ale po tym omdleniu chciałabym skonsultować to z lekarzem mimo wszystko:tak:
 
mamba pewnie lepiej się uspokoić na pewno bedzie oki a może się uda i dowiesz się kto tam mieszka mimo wszystko....... ja tez jutro mam wizytę o 18,30
 
reklama
Arwen mi zawsze pomagał sen i dzień bez TV, komputera, komórki. One jakby zwiększały ból. Niestety oprócz leków nie znam sposobu by się pozbyć już istniejącego bólu.
 
Do góry