reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

kurnaaaaaaaaaaaaaaaa mam dość 5 raz mi prąd wyłaczyli jak odpisywałam na posty do tego miałam fatalny weekend w sobotę zaczęłam o 12 wymiotować i tak wymiotowałam do niedzieli do tego zaczęło mnie ćmić podbrzusze rano wiec pojechałam na oddziała ratunkowy do szpitala Narutowicza i jedno wiem ktoś chyba by musiał mi zapłacić żebym tam rodziła.... pierwsze poszłam na usg na odział położniczy gdzie ok 1,5 h czekaliśmy na lekarkę choć był zastępca ordynatora który nas mógł przepadać choć widząc jego minę to sie nawet cieszyłam że to nie on mnie będzie badał zresztą też siedziała ze mną dziewczyna której odbierał cesarkę i potwierdziła moje przypuszczenia że do najmilszych nie należy ... w końcu pojawiła sie pani doktor z równie nie miłą mina zapytała kto mnie prowadzi i gdzie będę rodzi ja że jeszcze nie wiem bo mam czas na to ale skłaniam się ku ujastkowi na to ona do mnie z morda to po co pani tu przyjechała ja zmęczona całonocnym rzyganiem nie wchodziłam w dyskusje że dlatego tu przyjechałam że boli mnie również żołądek i prawdopodobnie i tak by mnie z ujastka odesłali po badaniu gin na oddział ratowniczy .... przebadała mnie najbardziej nie delikatne badanie w moim życiu potem usg równie nie miło przeprowadzone usłyszałam tylko po dłuższej chwili że płód żywy na moje pytanie czy wszystko w początku i jaki jest wiek ciązy ze względu na to że niestety przez hormony miałam pusty cykl i ciąża jest młodsza odpowiedziała ja tu pani mierzyć nie będę potem nie chciała mi pokazać opisu usg podyktowała coś pielęgniarce i jeszcze zaznaczała że usg to absolutnie nie dla mnie i żeby czasem mi tego nie dawali na sorze a że pielęgniarka musiała jeszcze zostać z następną dziewczyną to mi dała papiery z pełnym opisem usg i odesłała na SOR do internisty jak zobaczyła to lekarka to aż zagotowała na opisie usg oczywiście był płodu wiec ewidentnie mnie krowa okłamała poszłam na sor gdzie czekaliśmy chyba z 3 godziny no ale nie ważne wiadomo że pierwszeństwo maja karetki w końcu zostałam przyjęta wzięli mi mocz do badania okazało się że jestem odwodniona lekko wiec dostałam kroplówki prawdopodobnie a ból żołądka to po prostu powikłania po antybiotyku dziś już żołądek mniej boli i nie wymiotuje ale czuje się nie specjalnie

pyska trzymam kciuki
Petaluda świetnie że wszystko sie udało jeszcze raz najlepsze życzonka
 
reklama
Ptyśka - trzymam kciuki :)
Mamba - trzymaj się w pionie, życzę wyższego ciśnienia i dobrego samopoczucia!
Sonkaa, czujesz już ruchy?
Nikolaa, współczuję Ci, nie dość, że człowiek w stresie, boi się o Maleństwo to jeszcze takie traktowanie. Brak słów! Życzę Ci żeby z dnia na dzień było już coraz lepiej i tylko lepiej :) Z dala od szpitali i nadprogramowych stresujących badań. Trzymaj się dzielnie, powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny HELP, rzućcie jakimś sprawdzonym, najlepiej naturalnym sposobem na zatkany nos, mam kolejna noc nieprzespaną za sobą, lekarka kazała stosować roztwór soli morskiej, dokładnie acatar fast, ale nie pomaga a ja już siły nie mam. Biorę regularnie krople do nosa na alergie, ale teraz mam nos totalnie przyblokowany:-(
 
Musa, domowy sposób to woda przegotowana albo mineralna z solą kuchenną, zakraplaj sobie takim roztworem tak jak zwykłymi kroplami z apteki. Mi bardzo pomogło przy zapchanym nosie i zawalonych zatokach.
Powodzenia!
 
malinowa dzięki ....


no zapomniałam napisać że oczywiście z dzidzią wszystko oki wychodzi tydzień starsza od suwaczka 15t 5d wszystkie wymiary idalne bo usg i opis usg i tam mi dali na sorze
 
Nikola współczuje przeżyć,aż wierzyć się nie chce,że takie bydło leczy ludzi.
Musa niestety ciężko w ciąży coś poradzić bo wszystko zabronione.Inhalacje z soli pomagały mi ,ale tylko na moment.Ja ratowałam się jeszcze kroplani z olejku chyba eukaliptusowego tzn 2kropelki wylałam na bluzkę i odetkało mi nos,ale nie wiem czy to też możemy.Domowym sposobem jest czosnek-rozgnieść ząbek czosnku w gazie itp przystaw blisko siebie i wdychaj
 
Nikolaa to nie zazdroszczę takich nerwów :-( tak właśnie wygląda polska publiczna opieka zdrowotna :angry:
dobrze,że chociaż wszystko w porządku :-)
 
reklama
nikolaa to mialas stresowa wizyte:no: ja na twoim miejscu juz bym w necie skrobala ne te pania doktorke zmeczona nocmym dyzurem....taka jej oraca a jak ma zaniskie zarobki niech zrobi miejsce komus innemu i niech spada gdzie indziej wqrwiac pacjentow:confused2: ja mam mega zly humor po wczorajszej rozmowie z tesciami:crazy: mam ochote sie gdzies na czyms wypastwic zeby dac upust swoim nerwom ale nie mam co rozwalic hehehe
wysylalismy tesciom kase ze 2 mce temu zeby bank nie zabrala im mieszkania,byly placze przez tel (dodam ze dzwonie z uk na pl kom wiec rachubek spory wtedy mam) zale ze nie ma na splate raty do banku i jak to zle i nie dobrze bo nie maja kasy.......wczoraj rozmawaiali z nami przez skype z kuchni i patrze a tam nowe meble:wściekła/y::wściekła/y: to sie nachwalila ze w stolowym tez maja nowe:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: oj przysiegam jak pojade to normalnie chyba bedzie awantura zadnej kasy ode mnie wiecej nie zobacza ja tez mam swoje dlugi i problemy kolejne dziecko w drodze i kasa sie przyda. mogli oddac kase ale nie:no:kupili meble do mieszkania:wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry