reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Hello Kobietki!Aj staram się nie myśleć źle i nie schizować,w ciąży z Zuzą miałam tylko raz zleconą morfologię i mocz,poza tym zero innych badań,usg robił co wizytę czyli co 3tyg i tyle,wtedy się dziwiłam czemu inne dziewczyny na forum mają tyle badań a ja nic:eek:ale nie myślałam źle,czułam się dobrze więc tłumaczyłam sobie,że wszystko jest na pewno o.k.No i dziecko jest całe i zdrowe bez tych wszystkich wyników badań.Teraz też mam nadzieję,że tak będzie,bo gdyby było coś nie tak to by mi chyba powiedzieli...
no trochę dziwne bo w karcie ciąży są np badania na toxo i nie tylko mocz i morfologia za to usg co wizyta jest dla mnie medycznie nie uzasadnione mimo iż to bezpieczne badanie to nie wiemy do końca co czuje podczas niego dzidzia wiec po co np. niepotrzebnie denerwować dziecko ..a posiewów też nie miałaś robionych przed poprzednim porodem ????
sandy zdrówka dla meża
karola.m ważne że tobie lekarka pasuje po za tym opinie na necie często bywają przesadzone ja czytając o mojej to odniosłam wrażenie że są pisane przez jedną osobę bo te same zarzuty które w żadnej z kwestii u mnie się nie sprawdziły np że odbiera tel podczas wizyty albo że nie odpowiada na pytania ale że nie pomocna albo że nie miła najśmieszniejsze że żadne z negatywnych opini nie odnosiły się do tego jakim jest lekarzem od strony medycznej czy jest kompetentna ...
i co byłam u niej już kilka razy i kilka razy do niej dzwoniłam o różnych porach i była zawsze miła i pomocna nigdy nie odebrała tel przy mnie zawsze odpowiada na moje pytania i nawet jak mnie brzuch bolał i nie wiedziałam czy zdarzę dojechać do niej na wizytę to powiedziała żebym się nie martwiła zawsze mogę do niej do domu na badanie podjechać wiec jak widać co pacjentka to może być opinia....

po za tym w tej chwili na necie można znaleźć co powinien wam lekarze zlecać i co robić w ciąży i mniej więcej jak prowadzić ciąże.... i ja idąc do lekarza jakiegokolwiek nie tylko gina w ten sposób sprawdzam jego kompetentność ......
sonka ja mam dwa ujemnie i tak powinno się powtarzać co 3 miesiące ale ja w tamtej ciąży miałam 2 razy robione z tego co pamiętam
 
reklama
ojj ja mam apetyt. I ogolnie to ostre rzeczy bym jadla. Chrzan, cwikle, papryke i ogroki w occie, wogole jakies pikantne miesa

A nie jem malo. Dzis na sniadanie 3 kromki chleba z pasztetem i chrzanem :eek:. Potem serek wiejski z truskawkami plus zmiksowane z cukrem. Teraz cos zjem i na 17 ide do fryzjera bo juz patrzec na moj kolor nie moge. Od stycznia nie farbowalam
 
Jutrzenka,Nikola no właśnie też tak sądzę,że lepiej mieć pewność i nie ryzykować.A ja wtedy nieświadoma,zagubiona:-(...całe szczęście wszystko skończyło się dobrze:happy:
 
Oj widzę,że niektóre z nas jeszcze cierpią i źle się czują,a niektórym apetyt dopisuje,ja też się do nich zaliczam;-)dziecko zażyczyło sobie na dziś pomidorówkę,ugotowałam i już jedną miseczkę zjadłam,a na śniadanie o 12 jadłam 3 kanapki i pączka
 
sonka adaptery montuje się do stelaża,ja miałam do gondoli inne,a do fotelika inne,wszystko kupowaliśmy w jednym sklepie,więc doradzili co i jak...
Ale powiem Ci,że patrzałam na te terazniejsze x- landery i nie wiem jakieś takie mi się wydają małe stabilne i jakby z innej stali,a ten co ja mam z 2008 roku jest chyba mocniejszy,koła są inne,pompowane,a te teraz chyba plastikowe?
 
ja miałam taki wilczy apetyt od początku prawie, teraz na szczęście już się trochę uspokoiło, bo inaczej nie wiem jakbym pod koniec wyglądała :) ale z drugiej strony to taki czas kiedy zachcianki można prawie bezkarnie spełniać :)

sonkaa ja też mam toxo ujemne, (mimo posiadania kota od wielu lat) i zamierzam je powtarzać w ciąży, jak mnie lekarz sam nie skieruje to choćby na własny rachunek
 
reklama
jutrzenka - no właśnie ja mam tak samo jak ty, podwójnie ujemne
anja - ja mam zamiar teraz zrobić znowu badania, bo robiłam chyba w 6 tygodniu i choć lekarz się nie zająknął o tym, to przed kolejną wizytą zrobie, ale teraz to wystarczy juz tylko IGm, prawda? - na wykrycie aktualnego zakażenia, skoro juz wiem, że nie przechodziłam - tak to wykombinowałam, ale czy prawidłowo?
 
Do góry