reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

U mnie hitem są ogórki zielone :D

Zjadłam teraz na obiad pyzy z mięsem i chyba zaraz oddam.

A w ciąży z Sebkiem to było moje jedzenie numer 1


Sory za literówki ale pisze z netbooka mojej siostry to ma male klawisze.
Niestety jeszcze nie wykombinowałam jak stacjonarke zatargac do łóżka
 
reklama
Jednak nie zdołałam dopchać się rano do kompa, ale teraz mam chwilkę dla siebie to korzystam:-):-)
Od rana aktywnie sprzątałam w kuchni, nawet rozmroziłam zamrażarkę i wymyłam lodówkę, ale na kuchni niestety się skończyło, bo od południa lenia dostałam:-D
Co do objawów ciążowych, to piersi mam tylko tkliwe( nie bolą już cały czas), czasem ciągnie mnie w dole brzucha i jeszcze czasami mdłości wracają ale na to mam akurat świetny sposób: podgryzam migdały. Nigdy za nimi nie przepadałam, a teraz da się zjeść no i przede wszystkim pomagają. Od kilku dni męczy mnie jeszcze zgaga, szybko się zaczęło bo z Nati to tak od 20 tc miałam aż do końca:szok:
 
Co do apetytu to u mnie jakby troszke przystopowało i na szczęscie juz mnie tak na słodycze nie trzęsie, ale jak coś mi podejdzie to potrafie sie niezle zapchac.
 
kaka - na ból głowy - liście kapusty na kark i czoło

Dziewczyny, a u mnie zaczyna pachnieć z piekarnika baba wielkanocna, robię ją wcześniej, bo musi postać ok.5 dni i wtedy zaczyna smakować odjazdowo, może stać ze 2-3 tygodnie, ale nigdy nie ma szans, by się o tym przekonać :-)

Poza tym, to nic już dziś nie robię , dzisiaj jestem bardzo w ciąży :-)
 
Sandy no no czosnek i maślanka?:baffled:My to faktycznie mamy odjechane smaki teraz:-D Ja po pomidorowej zjadłam rybę z ćwiartkami ziemniaczków i sosem czosnkowym
Sonka rozwaliłaś mnie tym hasłem:"nie robię już nic,jestem bardzo w ciąży":laugh2::laugh2:przechwytuję;-)
Jezu a mnie mój ex dziś tak w....:wściekła/y:Żałuję,że ten ktoś jest ojcem mojego dziecka i z tego tytułu muszę go znosić:-(Nie dosyć,że w tamtej ciąży dostarczał mi wiele nerwów i przykrości to jeszcze i teraz!
 
Sonka to mi narobiłaś smaka ta babką bo ja uwielbiam ,a teraz to wciągnęłabym taką do herbatki mlask
Malami zgaga zaczęła mnie od soboty męczyć momentami ,ale mam w zasięgu ręki cukierki miętowe i na trochę pomagają.Z synkiem też mocno męczyło.
Mnie wczoraj tak głowa męczyła,że wzięłam apap. Co do objawów ciążowych to oprócz cycorków bolących ,zaczęłam odczuwać lekkie smyranie dzieciaczka , zwłaszcza jak leżę to czuję to "coś" .Mdłości przeszyły,apetyt lepszy ,ale mięsa nie zjem jeszcze
 
Marteczka spokojnie pamiętaj o dzidzi. Niestety musimy znosić humorki naszych "starszych pociech" ...

Mi dzisiaj też głowa pęka... musiałam wziąć apap a nie jestem nawet za tym... wysłałam męża po amol do sklepu. Na początku ciąży gdy miałam angine pomógł mi jak żaden inny lek.

Co do apetytu nie odczułam narazie żadnych zmian. Słodycze owszem ale nie muszę, ostre i kwaśne to mogłabym cały czas... ale przed ciążą też miałam takie smaki. Może coś mi się odmieni ....
 
reklama
Do góry