reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Ostatnia edycja:
reklama
Tallka ale szok z ta kolezanka, biedactwo nie dośc ze dziecko chore i pewnie mysłała ze juz nie żyje to jeszcze takie posądzenia.Ja juz bym chyba do tego lekarza prowadzącego nie poszla tylko do innego i co ona biedna ma teraz zrobić!!!Szok!
Jutrzenka o tym spaniu to naczytałam sie w pierwszej ciąży i tak do póki sie dalo to spałam na brzuchu, a potem przewaznie najwygodniej i tak mi było na lewym boku.Na prawym podobno nie powinno sie spac bo jakas główna zyła tamtą strona plynie i moze ja dziecko uciskac.Ja sama zauwazyłam ze kilka razy budzilam sie ze zdretwiała reka jak spałam na tym prawym boku.A przeciez jak zaśniesz to ulozysz sie w takiej pozycji jaka Ci pasuje.
Mamba a co herbatka z malin szkodzi?Nie powinno sie pic z lisci malin chyba ze pod kniec ciąży wtedy moze wpłynac na przyspieszenie porodu, ale nie musi.
 
Tallka ale szok z ta kolezanka, biedactwo nie dośc ze dziecko chore i pewnie mysłała ze juz nie żyje to jeszcze takie posądzenia.Ja juz bym chyba do tego lekarza prowadzącego nie poszla tylko do innego i co ona biedna ma teraz zrobić!!!Szok!
Jutrzenka o tym spaniu to naczytałam sie w pierwszej ciąży i tak do póki sie dalo to spałam na brzuchu, a potem przewaznie najwygodniej i tak mi było na lewym boku.Na prawym podobno nie powinno sie spac bo jakas główna zyła tamtą strona plynie i moze ja dziecko uciskac.Ja sama zauwazyłam ze kilka razy budzilam sie ze zdretwiała reka jak spałam na tym prawym boku.A przeciez jak zaśniesz to ulozysz sie w takiej pozycji jaka Ci pasuje.
Mamba a co herbatka z malin szkodzi?Nie powinno sie pic z lisci malin chyba ze pod kniec ciąży wtedy moze wpłynac na przyspieszenie porodu, ale nie musi.

No ja również czytałam o tym że najlepiej spać na lewuym boku a o herbatę pytam bo czytałam, że nie powinno się jej pić przez całą ciąże. Nie wiem czy to prawda, czy też nie dlatego zapytałam
 
Ja to bym chyba temu lekarzowi szczeliła i wyszła. Ale nie wiadomo jak kto by się zachował w takiej sytuacji pod wpływem takich nerwów... jutro znowu idzie do lekarza zobaczymy co jej powie...

Co do spania.. ja uwielbiałam spać na brzuchu przed ciążą. Teraz już raczej tak nie śpię ale teraz zaś na prawym boku... na lewym śpię jak mąż wyjdzie do pracy :-).
 
Malinowa widziasz jaka ja tempa jestem, u mnie jest tak samo :eek:. Przeciez nizej jest wyliczone wg ostatniej miesiaczki i II trymestr zaczal mi sie 27 marca czyli dokladnie w dzien moich urodzin :-)

ja tez lubie na brzuchu spac, tylko zeby tak calkiem sie nie polozyc to sobie malego jaska podkladam pod brzuch.
A spac wole na prawym boku.

wlasnie siadlam i jem grejfruita. Nie chcialo mi sie obierac to przecielam na pol, posypalam troche cukrem bo R mi kupil zoltego zamiast czerwonego i wypijam soczek. Mialam wycisnac na wyciskarce ale mi sie nie chcialo.
 
Ja piję litrami nasz pyszny domowej roboty sok malinowy :-) I do herbaty i z wodą:-)

Dziś wieczorem była u nas pielęgniarka i postawiła Szymkowi bańki na plecach:-) Taka jestem dumna z synka, bo dzielnie wyleżał i nawet nie marudził :-) Najpierw był jeżykiem, teraz jest biedroneczką :-) I ta małą biedroneczka już śpi i chrapie, że go w kuchni słyszę:-D

jutrzenka, profanacja, grejpfruta słodzić:-p Narobiłaś mi smaka, ale ja uwielbiam kwaśne:-D
 
Jutrzenko my juz jestesmy w II trymestrze:) Niestety tez dalej wymiotuje,kiedy się to skończy?????
Po grejpfruta jutro rano lecę takiego mi smaka narobiłyscie:)

Kurcze zła jestem bo pojechałam po wyniki a tu ni ma .... Pani mnie poinformowała że bedą albo jutro albo w przyszłym tygodniu. Dodatkowe dni nerwówki.

Netika zdrówka dla synka! Nie ma to jak stare metody !

Ja tez pije herbate z malinami jak oszalała tak mi podeszły.Smaka na nic nie mam a jak mam to mi zaraz niedobrze .
 
reklama
grejfruity mam jeszcze 2 moge komus podrzucic.

Netika troche sypnelam po wierzchu bo jakis kwasny byl.
Ja wole czerwone, a najbardziej uwielbiam zielone, one sa pyyyyszne

a wogole to ja sie juz truskawek nie moge doczekac

no ja musze spadac. Konczy mi sie bateria a na fotelu ktorym siedze to mam za daleko kontakt wiec dzis juz nie popisze

do uslysznie kochane

dobrego samopoczucia zycze
 
Do góry