reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

A ja mimo zatkanego nosa, zerowego czucia smaków i zapachów, mialam straszną "zachciewajkę" na racuchy ;) sto lat ich nie jadłam ale tak mnie naszło, że mój mąż musiał kolejny raz leciec do sklepu po składniki - nie mogłam podarowac:sorry:
objadłam sie strasznie, a teraz znów łóżko, herbata z malinami i miodem :crazy:
 
reklama
Hej Karola, ja pracuje w restauracji, takze jestem calymi dniami na nogach.na razie nie narzekam, dobrze sie czuje i mam zamiar dalej pracowac. Ja mam teramin porodu na 29.10. Nie wiem jak dalej sie bede czula, ale mysle ze w lato nie bedzie mi latwo z brzuchem i caly czas na nogach , dlatego planuje tylko do sierpnia pracowac.
 
lori81 - ja miałam tak samo, po porodzie ruszyło i było w sam raz, ale nie zużyłam ani jednej wkładki, nic nie ciekło, nie tryskało ...

jutrzenka - ja nie wymiotuję, ale ciągle mnie mdli, teraz już II trymestr i czuje sie trochę lepiej, tzn. mam nieco więcej energii, ale nie mdli mnie tylko po wodzie i mięsie :-)

Jestem prawnikiem, więc praca nie fizyczna (ale moja dość stresująca), ale od samego początku jestem na L-4, choć tego nie planowałam, po prostu czułam się tak, jak jeszcze nigdy w życiu, wymioty, brak siły by wstać z łóżka, no w życiu sama bym nie uwierzyła, że można zamienić się w takie zwłoki. Teraz jest lepiej, ale to właśnie m.in. dlatego, że nie chodzę do pracy, szybciej sie męczę, a jak trafia się jakiś "durny" dzień, gdzie musze od rana coś robić, to nie ma szans, żebym nie musiała się położyć w ciągu dnia - co w pracy nie byłoby możliwe :-)

Ale dzisiaj - jak ochłonęłam po wczorajszej wizycie, to stwierdziłam, że mocno zaufałam przeczuciu :-), układałam ubranka, które ju7ż kupiłam Michasiowi i stwierdziłam, że wszystkie sa błękitne lub beżowe :-) Dobrze, że się to nie zmarnuje, z Majką mam ostrą fazę różu (ostatnio kupiliśmy różowe krzesło do biurka), więc dla odmiany uderzę w błękity, granaty i pastele - zdrowiej dla oczu :-)

azorek - jak tam po wizycie, dzidzia współpracowała, czy odstawiłaś znowu taniec hula ? :-)
 
witam mamusie

ja jako kobieta pracująca mam malo czasu na net. Poczytuje Wam ale nie mam sily juz pisac.

W domu mam sajgon, robimy pokoj dla Kuby, juz pomalowane, teraz panele bedzie R kladl. Meble juz zamowione, beda po swietach.
Kuba juz sie nie moze doczekac, ja zreszta tez nie.
dzis mu w Lidlu kupilam komplet poscieli Disney z Autami i sie do niej przytulam tak sie cieszy

powiedzcie mi czy Wy dalej wymiotujecie???
Ja rano zawsze, w dzien lepiej. Do tego ciagle mi sie nic nie chce, nie mam weny do sprzatania, najlepiej bym lezala.
Wg kalendarza dopiero 8 kwietnia zacznie mi sie II trym. to moze mi sie wtedy poprawi

poczytam co u Was i cos wiecej skrobne

pozdraiwam

jutrzenko nie chcę się wtrącać ale wg moich książek, suwaczków i pani doktor to Ty już jesteś w II trymestrze bo leci Ci już 14 tydzień. Wg obliczeń to ja zacznę II 8 kwietnia


mnie też bolał brzuch tak w 9/10 tygodniu teraz cisza, wtedy się martwiłam że boli teraz że nie boli (no bo jak nie boli to może nie rośnie), nie dogodzisz.

naszło mnie dziś na mielone i już wsunęłam 2 małe, reszta czeka na męża.

Ja jestem od początku na L4, już pisałam o atmosferze w mojej firmie, jak dobrze że mnie tam nie ma :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,

Wiecie co, taki mniebol zaladka zlapal, ze az mi na plecy promieniuje. Boli mnie bardzo gorna czesc plecow i zoladek (przynajmniej mi sie tak wydaje, ze zoladek - co prawda bol promieniuje na cala klatke piersiowa, ale wydaje mi sie, ze pochodzi z zoladka), nic dzis nie jadlam "niedobrego", smazonego itp, wody duzo pije, cos mi sie wydaje, ze to na tle nerwowym ten bol, bo jutro mam scan. Ale silny bol, ze az sie lezka w oku zakreci. Wyssalam tabletke Gavisconu, leze i czekam czy przejdzie.

Przepraszam, ze tylko tak o sobie, ale chcialam sie wyzalic i w Wasze rekawy wyplakac :(
 
Hej dziewczyny :-)



Karola mi też dzisiaj się zaczął 11 tydz :-)

Kasiorzyca ja też się boję igieł a na widok krwi mdleję.:zawstydzona/y: Na święta Bożego Narodzenia przecięłam palucha i jak tylko zobaczyłam krew tak miałam szybko mroczki przed oczami. Przy każdej zmianie opatrunku musiałam klęczeć przed zlewem..:zawstydzona/y:. nie powiem bo było to dość mocne przecięcie do kości na zgięciu palca i miałam prawo na taką reakcję
ale ja nawet przy pobieraniu krwi się stresuję hehehe :-) teraz jak będę miała często badania robione to chyba się już do tego przyzwyczaję :tak:

Ja właśnie wróciłam do domku u siostry byłam Zjadłam szarlotkę na ciepło i zapiekankę warzywną :-D ymmm jestem taaaka pełna :tak:

A teraz Wam opowiem troszkę dziwną historię.
Od mojej siostry koleżanka 1,5tyg temu dowiedziała się że jest w ciąży. Poszła do gin i lekarz stwierdził ze ciąża nie rozwija się prawidłowo i że raczej nie będzie dobrze. We wtorek była na ponownej wizycie żeby to potwierdzić. Lekarz wypisał skierowanie na usunięcie ciąży. Pojechała do szpitala a tam lekarz ją potraktował tak choćby ona chciała usunąć te dziecko, choćby z lekarzem się umówiła na to ze ona nie chce tego dziecka. W tym szpitalu młody lekarz stwierdził ze serce biję... nieprawidłowo ale bije... ciąża też nie rozwija się prawidłowo ale on nie usunie tego dziecka. Dzisiaj wypisała się ze szpitala na własne żądanie i idzie jeszcze raz do tego lekarza prowadzącego.
Dla mnie jakaś masakra poprostu... co ona musi czuć boroka :-(.
Lekarz stwierdził ze ona nie chce tego dziecka i że się umówiła z lekarzem na usunięcie... :szok:
 
ale produkcja, tyle czytania ze szok

Patrycja pisala o uplawach.
ja z kolei mam duza taka biala wydzieline, nie ma ona zadnego zapachu. Ja biore Luteine dopochowow to moze przez to.
Tez tak macie ?????

a wiecie co, czytalam ze powinno sie spac na lewym boku. Ze na prawym to jakies slabe ukrwienie jest czy cos. Najpierw sie pilnowalam ale teraz juz sie popukalam w glowe. W poprzedniej ciazy czytalam ze na plecach nie wolno, teraz czytam ze na prawym boku zle. Niedlugo na siedzacy bedziemy musialay spac.
Tez to czytalyscie?, jak Wy spicie??

Nikola zdrowka dla taty !!

Ulana bidulko, wspolczuje.

Mamba co do cesarki to moj gin mi mowil ze jesli ciaza przebiega prawidlowo to czekaja do konca, ze nie ma co przyspieszac, wg niego powinno sie ja robic blisko terminu porodu. No chyba ze cos sie dzieje, u mnie pojawil sie problem na koniec i 10 dni wczesniej mnie pocieli
Ale i tu pewnie ile ginow tyle wersji

Azorek a wiesz jak ja mam ochote na piwo. Tez czasem lykne Lecha free ale to nie ten smak :no:

ogolnie do alkoholu mnie nie ciagnie ale na piwo czasem mam ochote. Ale obchodze sie smakiem

Kaka a ja znowu slyszalam opinie ze jak sie nie karmi piersia jak najdłuzej to jest sie slabą matka. Dla mnie to ludzie nie wiedza co mowia, czasem tak po prostu sie zdarzy ze ktos karmi krotko. Ja np Kube karmilam 2 m-ce i musialam przestac. On zle ssal, chodzilam do poradni i nic. Robily mi sie ciagle zapalenia piersi, mialam 40 st goraczki i bylam nie do zycia. W ciagu 2-cy 6 zapalen piersi i wkoncu lekarz dal mi lek na zatrzymanie laktacji. Bylo mi przykro, plakalam w drodze do domu ale coz, tak musialo byc. I sadze zebym byla przez to gorsza matka

co do opalania to ja nie lubie sie polozyc i lezec na sloncu. Nawet na wakacjach tego nie robie wiec u mnie opalanie odpada.
Aguga u nas tez tak sie mowi, tylko nie wiem dokladnie jak to jest. Ze albo sie jest babcia albo zona dziadka :laugh2:

witam nowe mamusie!!

co do snow to ja tez mam glupie. Dzis jakis koszmar mialam ale nie pamietam. Wiem ze plakalam bardzo

troche przebrnelam

czytam dalej
 
Belka ja wstaje w nocy kilka razy :baffled:. A ile kosztuje spodnie spodnie ciazowe w h&m

co do cytrusow to ja czytalam zeby je ograniczac bo moga uczulac, o tej aspirynie nie wiedzialam

Nikola a jak toxoplazmoza z truskawek?? pierwsze slysze

Sandy oj ja tez juz kupowalam te truskawki, moj kuba uwielbia. A bulka czosnkowa na cieplo ze slklepu to moj slaby punkt

co do informatykow to trzeba miec do tego smykalke i nie zalezy to od plci. U nas w pracy jest dziewczyna i chlopak oboje sa ok

Nikamo jak wyniki testu??????????

Malinowa to wlasnie ja juz zglupialam. Na jednej ze stron jest suwaczek ktory dokladnie wszystko liczy i on tak mi podaje II trym. Tez myslalam ze jak minie 1/3 to zaczyna ale juz zglupiaalm
Zobacz tutaj
Termin porodu - Wiek dziecka - Ci
 
reklama
Kasiorzyca, takiej maleńkiej igiełki się boisz:-p Mnie jeszcze zawory nie puściły, ale czekam kiedy to nastąpi - bo przy Szymku dość szybko:-D
kurcze tak wczesnie wam cieknie ???:szok:
A ja mimo zatkanego nosa, zerowego czucia smaków i zapachów, mialam straszną "zachciewajkę" na racuchy ;) sto lat ich nie jadłam ale tak mnie naszło, że mój mąż musiał kolejny raz leciec do sklepu po składniki - nie mogłam podarowac:sorry:
objadłam sie strasznie, a teraz znów łóżko, herbata z malinami i miodem :crazy:

A ty powinnaś pić herbatę a malinami???

A i jestem po wizycie i opis w odpowiednim wątku:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry