reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Patrycja trzeba by było jeszcze kilka dziewczyn dodac które się nie odzywają. Margot tez zamilkła. Zawsze tak jest że na początku tłumy a potem róznie to bywa:)
 
reklama
no na razie tylko dwie są po wizytach i się odbyły przed godzina półtorej wiec jeszcze pewnie nie zdążyły do domu dziewczyny dojechać wkażdym razie czekam jak na szpilkach
 
Patrycja trzeba by było jeszcze kilka dziewczyn dodac które się nie odzywają. Margot tez zamilkła. Zawsze tak jest że na początku tłumy a potem róznie to bywa:)

Zgadza się ale one się trochę udzielaly i mi zapadly w pamięci a reszta to wpadla na 5 min i koniec
 
Biorę się za obiadek ,dzis makaron z tuńczykiem :)
No proszę jakie pyszności uwielbiam tuńczyka i wszystko z nim w składzie:tak:
Dziewczyny, mój Szymek tak choruje - od września co najmniej raz w miesiącu ma antybiotyk, a nasza pediatra przepisuje go na prawdę tylko w ostateczności... Nie chcę go wypisywać z przedszkola, bo wg. mnie to nie wyjście. Tym bardziej, że on uwielbia chodzić do przedszkola.
Ja też nie wypisałam dziecka z tego powodu,bo też lubiła chodzić,tylko wyprowadziłyśmy się i musiałam ją przez całe miasto wozić,trochę się to niestety nie kalkulowało a,że ma z nią kto być w domu więc została.
Ardhara a co tam się z Tobą porobiło?
 
Każdy lek ma jakieś skutki uboczne. Jak moja siostra zachorowała to lekarka pytała jej się nawet o maści jakie używała! Wszystko co jest opisane w ulotce tzn w kwestii skutków ubocznych może nam się przytrafić. Stawiamy na szali czy użyć antybiotyku i się wyleczyć czy bać się tego co może się zdarzyć po wyleczeniu.
Jeśli chodzi o szczepienia to cóż nie wiem czy to powikłanie poszczepienne (choć ja je za takie uważam) ale ja mam keloidy po szczepieniach. Dosyć duże guzki nieprzyjemnie wyglądające.
I czytałam dużo na temat powikłań poszczepiennych u małych dzieci. Jednak będę szczepić. I modlić się by moje dziecko nie spotkało nic złego ze strony szczepionek które w końcu mają je chronić przed ciężkimi chorobami.
Trzeba się na coś zdecydować, albo szczepię i liczę się z konsekwencjami albo nie szczepię i nie mam pretensji do całego świata gdy stanie się tak, że dziecko zachoruje.
Ciężki temat.
 
reklama
mamba na śląsku mieszkam. Teraz też już szaro ale rano było ładnie :-)


patrycja 22 szczepionka przeciw grypie nie harakteryzuje się tym że dziecko nie będzie chorować tylko to jest szczepionka przeciw powikłaniom po grypie. Ja też byłam szczepiona przeciw grypie. Choruje jak chorowałam ale jestem zabezpieczona przed powikłaniami.

Ciekawe co tam po wizytach u dziewczyn??:confused:

hahahaha nie zauważyłam nazwy miasta;-)
 
Do góry