reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
arwen - USG genetyczne z badaniem przezierności karkowej i pobieranie mojej krwi i wysyłają chyba do Warszawy i tam badają czy jest jakas skłonność do wad genetycznych.
 
Arwen co do badania to wszystko zalezy od dziecka jak jest ulożone i skore do mierzenia.Jak jest zle ulozone to trzeba troszke sie nagimnastykowac dlatego dlugo moze trwac.

Ja to mam dzis mega śpiący dzien, ale nie udało mi sie zdrzemnac z synkiem.
 
Ja kupiłam dżinsy na sznurek do regulacji ,bo mnie wszystkie inne gniotły i dwa "podwójne hamaki':-),bo mi biust wychodzi z tych co miałam bokami

również mam ten problem.. z wylewającym się biustem. Piersi tak nie bolą w usztywnianych miseczkach ale co z tego skoro jaksię tylko schylę to zawartość już wypływa.. wrr. Mam 2 typowe ciążowo-karmieniowe ale za wcześnie na to.

Dziś się bardzo miło zaskoczyłam. Dzwoniła do mnie położna pracująca u mojego gina ( u niej się rejestrowałam na wizytę więc wie,że w ciąży jestem) z zapytaniem czy wszystko ok:szok: bo ostatnią ciążę poroniłam. więc są jakieś plusy chodzenia ciągle do jednego gina. Normalnie jeszcze w szoku jestem, że się babeczka zainteresowała:szok::szok::szok::szok:

fajnie że ktoś się troszczy. Ja jednego gina miałam że tylko kasa i następna, Obecny to wszystkie pacjentki po twarzy i imieniu pamięta i co która kiedy. W poczekalni się dowiedziałam. I racja. Po pierwszej wizycie zapamiętał że mój małż jest wojskowym i ja nawet przez telefon chyba mogę zajść w ciążę.:p

Teraz jeszcze nie mam brzucha ale smigam w dresach bo mi najwygodniej.

(
ja również, mam luźne dresy i w domu tylko w nich pomykam.

jesli chodzi o wątek zamknięty to ja na fb i na nk nie wchodze wcale wiec wolalabym żeby tam sie forum nie przeniosło bo nie bedzie mi sie tam chciało pisać.

Nie kapuje dla czego po prostu bez kombinowania nie można tutaj na BB założyć grupy. Zapominajka powysyła do wszystkich październikówek zaproszenie i tyle. Do tego nie potrzeba zgody żadnego admina. Będą tam tylko zdjęcia a weryfikacją będzie lista październikówek z nr telefonów. Jakby sie cos działo, albo ktos by sie długo nie odzywał to zawsze bedzie wtedy jakis kontakt.

świetny pomysł, podpisuje się wszystkimi 8 kończynami ;-)

a ja juz po hot dogach :rofl:
obżarłam się i leżę jak foczka na plaży hihihihi
 
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było .....brak czasu:no:
nie dam rady wszystkiego nadrobić niestety więc witam wszystkie nowe mamuśki:-)
I zaśpiewam Wam nietypową piosenkę .....a teraz serca mam trzy.........:-):-):-)
 
Silene czyli co jestes kolejna mamusia bliźniaków bo chyba nie trojaczków??????:szok:

Zapomniałam o najwaniejszym GRATULACJE!!!!!
 
Silene - jak masz trzy serca? ... tez bliźniaki? :-D:-D:-D:-D


młody śpi, albo udaje, ale wreszcie jest ciiiiiiiiiiisza .... bosze jak wspaniale!
 
reklama
Do góry