reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Debi masz rację, październik w tym roku nas totalnie rozpieszcza :tak:Kto wie, może i listopad będzie przyzwoity. Dla mnie listopad, luty i marzec to najgorsze miesiące w roku, choć w zeszłym roku listopad właśnie był niczego sobie. Październik należy do ulubionych. :tak:

Azorek przekichane z tym urzędem. A Oliwce przeszły te bączkowe problemy jak przeszłaś wyłącznie na sztuczne?

Myślę, że u Emotion żel w końcu zadziałał, albo inne metody, bo inaczej by zajrzała jeszcze do nas. :-)

No to jutro mój termin i pierwsze ktg :baffled:
 
reklama
Witam w ten piękny weekend!
Widzę, że albo wszystkie dziewczyny spacerują albo wywiało je na porodówki.
Paulina gratuluję! A ja niezmiennie w dwupaku. Pocieszam się, że nie ja jedyna.
Misza Ty wizytujesz na Kopernika w poniedziałek, a ja we wtorek. No właśnie, ciekawe co z Elutką.
margot kciuki za Ciebie i za ktg. Ale wszystko będzie ok.
emotion kciuki zaciśnięte cały czas.

A ja dzisiaj zamierzam się nie przemęczać, trochę się pokrzątam w kuchni, może troszkę posprzątam, a tak to postaram się wyciągnąć męża na spacer. Powodzenia dla wszystkich nierozpakowanych, może w ten weekend się uda.
 
Ooo...ktoś tu jeszcze jednak zagląda i to w dwupaku:-)
margot miłych wrażeń na pierwszym ktg życzę:tak:
esi Tobie też powodzonka we wtorek, no mam nadzieję, że do końca nadchodzącego tygodnia wszystkie już urodzimy;-) i udanego spaceru, ponoć pogoda ma być iście letnia :cool2:
emotion Ty twardzielko &&&&&&& za Ciebie przeogromne! :tak:
Ja też dziś leniu****ę, tylko zakupy, jakąś zupę zakręcę i pewnie obejrzę kilka filmów...mąż niestety w pracy więc na spacer samej mi się nie chce wybierać.
Pozdrowionka dla zajętych dzidziami mam i nudzących się z lekka oczekujących na rozpakowanie :-p
 
Witam wszystkie mamusie i brzuchatki. Mam do was pytanie - nie raz pisałyście jaką najlepij sól fizjologiczna używać - chodzi mi o to aby psikany strumień nie był zbyt duży. Nie mogę jednak znaleźć tych postów. Mogłybyście mi przypomnieć? Z góry dziękuję i pozdrawiam was serdecznie. Taka dygresja na początek dnia - MACIERZYŃSTWO JEST WSPANIAŁE.:-)
 
heloł!!Trzymam kciuki za brzuchatki!!Mamuśki to już widzę zajęte na całego.
U nas laktacja rozkręcona,najlepiej to w nocy,bo co 2 godziny je i przewijanko i śpi :tak:.
Przez dzień róznie,wczoraj brzuszek Mała meczył,więc przepłakała pół dnia.
Jak to dobrze mieć takie maleństwo i codziennie widzieć jak rośnie ,jak poznaje świat...
Mogłabym mieć noworodki cały czas,hehehe :-).
Starsza paskuda poszłą z tatą w góry,więc ja odpoczywam,jak narazie oczywiście.

Margot kciuki za jutrzejsze ktg!
Misza miłego leniu chowania :tak::-D.

Emotion mam nadzieje,że juz tulisz Anitkę :-).

Miłego dzionka,bo piękny jest!!!
 
ostatnio mało wchodziłam więc teraz nadrabiam.

U mnie w sumie od samego poczatku unikalam - balam sie - dlugo sie staralismy wiec balam sie ryzyka, maz czasem przygadywal - ale nie nalegal, rozumial, nie jest typem 'niewyzytym seksualnie:D' Teraz znowu cos przygaduje na przyspieszenie - jak mu brat przygaduje, czy kolega jeden z drugim - ze to pomoze mlodej wyjsc - ale on rozumie ze nie bardzo to wyjdzie teraz :D---> Ciesze sie ze nie jestem 'sama', 'wredna' zona :D HeH, tylko juz 3 nas jest :p

gdzie tam wredna żona ?
mój teraz pyta czy jeszcze plamie i kiedy będzie można. już się doczekać nie może. ;p

ulala gratuluje

klaczek2004
myśle że najlepiej w ampułkach to wkraplasz nie psikasz.
zgadzam się MACIERZYŃSTWO JEST CUDOWNE

jak tam brzuchatki?? &&& za Was
i rozpakowane??
coraz ciszej tu.

margot zdrówka dla męża. dobrze ze synek ok.

te krzyki Jasia okazało się że kolki byliśmy dziś u lekarza w przychodni 24h/7
ma kropelki espumisan i syropek debridat oraz herbatke koperkową. zobaczymy jak będzie. teraz spokojnie śpi. mój B dziś ma urodziny. pojechał z mamą na grzyby. a ja w domku sama, chyba będzie miał pracę w przedszkolu prywatnym jak dobrze pójdzie. mama jego mu załatwiła. :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam dziewczęta :)
Jak tam samopoczucia?
Ja to jeszcze nie po terminie, ale już niedługo do tego brakuje, zostały 3 dni do godziny "0" ;)
Pamiętam pierwsze dziecko urodziło się 2 tygodnie po terminie.
Także być może teraz też tak będzie, kto to wie :)
 
no to mamy blizniaki kolejne, fajnie
coraz mnie mam z brzuszkami nam zostalo
niezmiennie trzymam za Was kciuki moje drogie

Klaczek sol fizjologiczna to jest w takich fiolkach a do psiukania do noska to jest woda morska. Ja mam Disnemar dla dzieci i jest ok. Mialam rozne i ten mi pasuje
 
Hej,

Margot rzecz jasna nadal w dwupaku :-p I nie poszłam na ktg :zawstydzona/y:Zwyczajnie mi się nie chciało i uznałam, że jeden dzień nie robi tu różnicy...Ruchy czuję dobrze, więc powodów do zmartwienia nie ma, jutro idę. Dziś spędziliśmy bardzo rodzinny dzień we trójkę, pogoda była taka boska i jakoś mnie nie ciągnęło do szpitala... Ja to chyba w ogóle mam szpitalofobię. :sorry: A Julian ma w nosie termin porodu. Jak nic celuje chłopina w tego 1 listopada, mówię Wam. ;-)

Emotion gratulacje i cóż, po raz kolejny potwierdza się, że u każdej jest zupełnie inaczej - u mnie żel zadziałał błyskawicznie, Tobie przyszło poczekać na efekty... Ale wszystko dobre, co się dobrze kończy. :-)
Gratuluję też wszystkim innym świeżo upieczonym mamom, ale tyle Was tu teraz, że już nie nadążam. :sorry:

Maleństwo trzymam kciuki, żeby problemy z kolkami szybko odeszły do przeszłości. Fasolek za Was też.
 
reklama
Do góry