reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Polcia aguga zdjęcia porobię jutro to wkleję, bo narazie się jeszcze suszy. Idę właśnie zbierać z ogrodu. A tak po za tym to chyba przesadziłam z tymi ubrankami :sorry2: Moja mama twierdzi że spokojnie trójkę dzieci by w to ubrała :zawstydzona/y: No ale mi się ciągle wydawało, że mam tak mało wszystkiego. A teraz dopiero jak wyciągnęłam wszystko to zobaczyłam ile tego jest. A M mówi, że mogłam zapisywać ceny to byśmy wiedzieli ile na ciuszki poszło, tylko na rozmiar 56,62 i na 68. No ale tak na oko to jakieś 1500. resztę będziemy na bieżąco dokupować.

Malinowa_paula nie wiem jak mi wcześniej umknął twój przepis na życie, ale jest naprawdę świetny :tak:

A tak po za tym to zrobiliśmy dziś z M beczkę kiszonych ogórków :-) Szkoda, że otworzymy ją dopiero na zimę :-(
Moja mama to samo mówi w sprawie ciuszków i mój m ostatnio poprawiał komodę bo poupychałam ubranka i szyna się zacięła :rofl2:.Ja sama wiem,że połowy nie ubiorę,ale jak to takie słodziutkie to kupowałam :happy:
U nas też dziś produkcja ogóreczków ,7słoików zrobionych plus 5kg czeka na jutro,ale to moja mamcia robi :-D
Sonka udanej wizyty teściowej .
 
a ja mam najnowszy tekst mojego syna który jest obecnie u dziadków i właśnie odbywa się tam grill, gdzie jest rodzina i siostra mojego męża z dziećmi Ola 12lat i Maciek 16 lat i oczywiście Kaj 6,5 roku.
Rozmowa dzieci:
Ola: Kaj, jesteś najmłodszym z wnucząt babci i dziadzia
Kaj: Ale tylko do października. Potem wszystko się zmieni.


Całe towarzystwo padło ze śmiechu zwłaszcza że dzieciaki bardzo poważnie rozmawiały..
Nadmieniam że dziadkowie traktują wszystkie wnuczęta jednakowo i dzieciaki między sobą świetnie się dogadują mimo różnicy wieku..
 
Mina super tekst :-D
A mój synek też walnął tekst-wkurzył go tatuś ,a A do mnie krzycz
-Mamo ,nie mogłaś wybrać sobie jakiegoś innego męża??? :-D:-D:-D:-D
 
aguga, następny ananasek!

Muszę przyznać, że spędziłam dziś cały dzień w domu, ale z pożytkiem - posprzątałam 2 szafy z ciuchami (jak tam teraz wiatr hula!!!), dziękuję za inspirację wszystkim tutejszym pracusiom
images

Wprawdzie co chwilkę musiałam robić przerwy, bo sił za dużo nie mam, ale przynajmniej byłam na bieżąco z forum;-)

Zbieram się dziewczynki, kolorowych snów i do jutra!
 
Mina, aguga, teksty Waszych chłopaków pierwsza klasa :-D:-D:-D dzieci to zawsze wiedzą co mają powiedzieć :-)

sonkaa, dobrze, że dzisiaj się trochę poleniłaś, basen, hamak :-) supeeer. No i życzę jutro udanej wizyty teściów :-)
 
buty też ciążowe? :-D:rofl2:
Paula - potrzeba matką wynalazku, tylko się nie przezięb, bo dajesz czadu aż mróz idzie po ząbkach :-)

dziewczynki , własnie zjadłam na kolację śledzie w buraczkach.... hm... polecam, zwłaszcza popite kompotem jabłkowo - jeżynowo - miętowym (produkcji własnej :-) )
kupiliśmy dzisiaj fotel - taki typu finka, lekko bujany , mieliśmy taki dla Majki, ale i po 5 latach się rozpadł :rofl2:, ale jest fajny, bo szeroki, wchodzi tam luzem rogal do karmienia jak się siedzi, fajnie się kołysać z maleństwem, więc jestem zadowolona :-)
Oczywiście, że buty też ciążowe :-D
Śledzie pycha i kompot na pewno też, tylko muszę sobie w wyobraźni dodać jeżyny, bo resztę mam ;-)
Gratuluję nowego mebla :-)
Bawcie się dobrze z teściami :tak:

a ja mam najnowszy tekst mojego syna który jest obecnie u dziadków i właśnie odbywa się tam grill, gdzie jest rodzina i siostra mojego męża z dziećmi Ola 12lat i Maciek 16 lat i oczywiście Kaj 6,5 roku.
Rozmowa dzieci:
Ola: Kaj, jesteś najmłodszym z wnucząt babci i dziadzia
Kaj: Ale tylko do października. Potem wszystko się zmieni.


Całe towarzystwo padło ze śmiechu zwłaszcza że dzieciaki bardzo poważnie rozmawiały..
Nadmieniam że dziadkowie traktują wszystkie wnuczęta jednakowo i dzieciaki między sobą świetnie się dogadują mimo różnicy wieku..
Zobacz załącznik 488978
Aguga też sobie synek dobrze wymyślił :-)
 
Witam

A co tu takie pustki ?:szok:Gdzie wy jesteście ?

Ja zmykam na ryneczek po warzywka i owoce świerze.
O 13 mam wizyte więc odezwe się po południu
Dzisiaj na szczęście chłodniej i można normalnie funkcjonować

Miłego dnia brzuchatki :-)
 
reklama
witam o poranku...
co tu tak pusto?
Nawet Sandy dezercję uskutecznia..

Aguga, tekst A. przedni, dla dzieci wszystko jest tak proste :-D

u nas 2-30 przeszła burza i nareszcie jest czym oddychać.

Miłego dnia kochane.
 
Do góry