reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Hej dziewczyny.
Ja już po wizycie u gina.
Oczywiście tak jak przypuszczałam, dowcipnie nie zostałam zbadana nie wiedzieć czemu.
Jakbym miała jakieś rozwarcie, to nawet bym o tym nie wiedziała.
Czuję się tak średnio.
Nie powiem, postanowiłam wrócić do domu, bo zrobiło się stanowczo za gorąco na dworze.
Godzina 11, a na termometrze 32 stopnie.
Porażka.
Także siedzimy i nudzimy się kolejny dzień w domu.
Nie wiem, może później uda mi się zebrać i wyjść z małą, przecież ona ostatnio zupełnie nie ma kontaktu z dziećmi jak tak siedzi w domu
Tylko komp i TV i to wszytko, bo na placu zabaw dla mnie stanowczo za gorąco :/
 
reklama
Jutrzenko a może to jakis książe??? Trzeba było ją pocałować:) :) :)

paulawawa witaj z powrotem ,rzeczywiscie późno zdiagnozowali chorobe córci.Jednak da się z nią żyć normalnie ,mam kolegę który tez ma celiakię .

Sonka ja nie odciągam do dziś Miskowi ,moja pediatra uznała że to zbędne u tak małego dziecka a mozna tylko krzywdę zrobic.

U nas o 8 rano na balkonie 40 stopni teraz 41 ! Zrobiłam pranie ,posprzatałam i na nic więcej nie mam siły.

Co do pomidorów to macie Kochane jakies fajne przepisy na przetory z nich bo mi tato jutro ma przywieźc większą ilośc.

Wczoraj byliśmy nad jeziorkiem nareszcie się wyzyłam popływałam ,wymoczyłam i czulam się jak nowonarodzona:)
 
Późno, bo co chodziłam do lekarza, to odsyłana byłam z kwitkiem i słyszałam, że to całkiem normalne, najwidoczniej coś jej szkodzi, taką zwykle słyszałam odpowiedź.
W końcu trafiła mi się jakaś kumata lekarka i dała skierowanie do szpitala, gdzie lekarka na stażu stwierdziła, że zrobi jej jeszcze badania z krwi na celiakię, a jak wyjdzie pozytywnie, to skieruje ją n badania genetyczne.
I w ten oto sposób nareszcie udało się zdiagnozować co małej jest, bo gdyby nie przytomność lekarki, to nadal pewnie nie wiedziałabym co małej jest.
_____________________________

Dzisiaj jakoś dziwnie się czuję.
Tak jakbym miała okres.
Pewnie znowu skurcze przez tą pogodę :/
Jednak zupełnie nie nastraja mnie do aktywności :/
_____________________________

Pytanie do mam, które już mają dzieci.
Jak radzicie sobie z maluchami w takie upały.
Czy też siedzicie w domu tak jak my, czy chodzicie mimo wszytko na place zabaw, itd?
Ja już nie mam zupełnie pomysłu, jak mam małą zająć, żeby się nie nudziła.
_____________________________

Ja również powinnam zrobić pranie i trochę ogarnąć w mieszkaniu.
Zmienić pościel, bo już nie zmieniałam ze 2 miesiące, ale jakoś nie wiem, nie mam zupełnie weny.
Wyjdę chyba tylko na trochę do sklepu, gdzie mamy wszytko po 5 i zobaczę, co tam może mi się do przeprowadzki przydać.
Może coś znajdę.
Mam problem z pudłami, bo nie ukrywam, że mam 3 wielkie pudła, ale 1 pudło to na pewno pójdzie na kompa, drugie na TV i zostanie 1 duże, w które będę musiała spakować wózek i rzeczy dla maluszka, więc potrzebowałabym co najmniej z 5 wielkich pudeł.
Nie macie pomysłu gdzie mogłabym je dostać.
W sklepach niestety takowych nie mają ;/
 
Ostatnia edycja:
Malinova fajnowo, ja mam pare fotek ale i filmiki

Paula specjalnie dla Ciebie chcialam wgrac na fotosik film jak jumbo jet lecial ale nie wgralo mi sie bo wystapil blad :baffled:

Nikamo mozliwe bo zostawil mokra plame po sobie na progu, moze sie podjaral :-D
 
Hej
Jeju co za tragedia dzisiaj :baffled: chyba najgorszy dzień lata jest tak duszno, parno i gorąco że masakra, nic nie robie cały dzień a i tak się cała lepie :zawstydzona/y:

Młody siedzi i układa klocki lego a ja przed laptopem was nadrabiam :-)

Paulawawa witaj, długo cię tu nie było, powodzenia w przeprowadzce :tak:
Ja z mlodym w samo południe nie wychodze. My mieszkamy w domu wiec rano i popoludniu mlody sam chodzi na podwórko ale w południe zazwyczaj bajki albo inne zabawy w domu.

Polcia podrzuć kilka plackow bo narobiłaś ochoty a smażyć nie zamierzam w ten gorąc:no:

sonka
cudowna wizja z tym hamakiem, basenem i cieniem tylko szkoda że nic z tego nie posiadam :baffled:

erde to czekamy cierpliwie na fotki, będziesz miala super pamiątke z ciąży

Malinowa P chyba skorzystam z twojego sposobu na życie bo inaczej padne trupem jeszcze dzisiaj :crazy:
 
Polcia ale ona nie byla wcale malutka, blle az mnie trzesie na sama mysl. Pajaka czy innego owada latwo zabij a taka zabe wygonic z domu juz nie bo mi ciagle w przeciwnym kierunku niz chcialam skakala :baffled::crazy:

u mnie dzis z obowiązku warzywa na patelnie na obiad. Zamrazalka byla zle domknieta i to co bylo na drzwiczkach sie rozmrozilo wiec kupilam sobie kluseczki swiderki i zrobie je z ymi warzywami bo one sa z przyprawa wloska i bedzie git
 
reklama
paulawawa witamy spowrotem na bb:tak::-) zycze zdrowka dla corci i jakos dacie rade w gb jest latwiej o produkty gluten free i sa w przystepniejszych cenach:tak: mysle ze dobra decyzje podjeliscie ze jedziesz do meza:tak:na pewno bedzie wam latwiej i tobie i jemu szczegolnie jak druga dzidzia sie pojawi:-) powodzenia w przeprowadzaniu zycze...co do pudel...no wlasnie w pl na poczcie sa takie male tylko w sklepach przywoza im towar na paletach wiec i pudel brak odpowiednich:szok:jak mama paczke wysyla to lata juz ze 2 mce wczesniej po sklepach an osiedlu i pyta o kartony ale znalazlam na allegro olbrzymie pudla:-D tylko nie umiem zrozumiec czemu tyle kasy chca za wysylke kartonowego pudla :baffled::szok: ale to przykladowy sprzedawca wiec pewnie znajdzie sie cos taniej:tak:PUDŁA KARTONY 1000x500x500mm! NOWE! MOCNE (2535300175) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


ja juz po wizycie kuzynostwa mam nadzieje wrocic na bierzaco na watki forumowe:tak:
 
Do góry