reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

reklama
Hej dziewczyny! Dawno nie zaglądałam i zupełnie nie jestem na bieżąco. Zdążyłam tylko zobaczyć, że na tapecie czkawka i worki próżniowe:-D

U nas wszystko dobrze. Szymek ma teraz wolne od przedszkola i byczymy się w domku. Skończyliśmy odświeżać mieszkanko - malowaliśmy wszystko oprócz pokoju Młodego. No i teraz w końcu mogę prać, prasować i układać ciuszki Młodej:-) Trochę zaczęłam się bać tej godziny ZERO, boję się, że będzie konieczna cesarka - jeszcze czekam na kontrolę u okulisty. No i martwi mnie okropny ból w pachwinach, nie wiem czy to przepuklina, żylaki czy coś innego, ale mam ogromną nadzieję, że nie będzie to wskazaniem do cesarki. Mam plan urodzić naturalnie i od razu śmigać:-D W czwartek idę na kontrolę do gina więc zobaczę co mi powie. Malutka kochana, buszuje w brzuszku, wypycha się i wygina pod same żebra:-)
 
paulawawa112 współczuję choroby dziecka, ale z celiakią da się żyć. Dość późno wykryto, wcześniej nie było sygnałów?
Spory wybór bezglutenowych produktów i półproduktów jest w Tosco, jeżeli wyjeżdżasz do GB to polecam ten sklep. No i cenowo na pewno nie zrujnuje Cię tak jak ceny w PL.
Bardzo dobry pomysł z wyjazdem, w końcu rodzina to rodzina, a dzieci i mąż to teraz bliższa dla Ciebie rodzina niż mama i tata, mimo, że na pewno smutno ich zostawiać. Na szczęście teraz w każdej chwili można być w Polsce, są telefony, skype itp. Dasz radę! Tego Ci życzę. Powodzenia!! &&&&&&&

sonkaa mam nadzieję, ze z tym temperamentem to nie do końca prawda. Nie chcę być kopana i okładana po żebrach całą dobę przez kolejne lata :-D
A tekst chłopca, no ba, taka szłam do auta ----> Zobacz załącznik 488661. I nawet teraz mi się pychol cieszy :-D

jutrzenka gdybyś chciała zaimponować mężowi wiedzą co leci polecam http://www.flightradar24.com/ ;-)

My dziś aktywnie lub mniej aktywnie spędzaliśmy dzień w ogrodzie. Pozbierałam końcówkę jabłek, trochę śliwek żółtych, wyprałam materac (od jutra byczę się na tarasie na materacu 2 osobowym :cool2:) i posprzątałam listki w oczku wodnym (bo wierzba zrzuca), na koniec wstawiłam tam krzesło ogrodowe i siedziałam jak taka żaba na środku :-D. Fajnie było, orzeźwiająco i chłodno. W domu troszkę poprałam, umyłam drzwi na taras i uczesałam Pana Kota, teraz leżę i się lenię, na dworze od pół godziny pada, 3 razy nawet zagrzmiało. Temperatura jednak dzielnie trzyma się swoich 27st. :baffled:, co i tak jest lepsze niż ponad 30 :tak:

Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę :-)
 
paulawawa, powodzenia z przeprowadzką, żeby udało Wam się jak najsprawniej przenieść. Również mam nadzieję, że celiakia będzie dla Was łagodna.

Mina, super, że ochraniacz się znalazł.

Mallinowa_P, no nie mogę, następna hiperaktywna ciężarówka!

Ja tam niewiele dziś zrobiłam poza obiadem i malowaniem pazurów:-) Za to popołudnie spędziliśmy ze znajomymi i zrobiliśmy ciążową sesję zdjęciową w plenerze. Dominowała wysoka temperatura i komary;-) ale i tak się nieźle bawiliśmy, już nie mogę się doczekać aż zobaczę zdjęcia!
 
Mallinowa_P, no nie mogę, następna hiperaktywna ciężarówka!

Ja tam niewiele dziś zrobiłam poza obiadem i malowaniem pazurów:-) Za to popołudnie spędziliśmy ze znajomymi i zrobiliśmy ciążową sesję zdjęciową w plenerze. Dominowała wysoka temperatura i komary;-) ale i tak się nieźle bawiliśmy, już nie mogę się doczekać aż zobaczę zdjęcia!
Troszkę może się wydawać ;-)
Ja też nie mogę się doczekać aż zobaczę zdjęcia!:-)
 
Witam Was dziewczynki o poranku :-)

u nas już 27 st. więc nie chce myśleć co będzie dalej, popołudnia spędzam na hamaku, bo tam jest cień i naturalna klima :-)

dziś jedziemy jeszcze na zakupy, jutro wizyta teściów, a potem już naprawdę luz, w sobotę wymienialiśmy wodę w basenie i nie pamiętam, żeby mnie coś ostatnio bardziej zmęczyło, ale za to jest świeża i na kolejny miesiąc będzie super :-)

chciałam zapytać mamy chłopczyków co do pielęgnacji, czy od razu u takiego noworodka trzeba odciągać napletek przy kapieli i jak często, codziennie? ta jedna sprawa mnie niepokoi jeśli chodzi o obsługę :-)

erde - ja też czekam na zdjęcia :-)

Paula - a z tym temperamentem, to Mikołaj nie kopałby Cie po żebrach tylko był by jak żywe srebro :-D:-D:-D:-D - kochana, juz po remoncie?

netika - witaj ponownie :-) , nawet się zastanawiałam czy Cie jakiś halny nie porwał :-)
 
Witam dziewczyny z rana :)
Ciepło się zapowiada ten dzień, bo ma być podobno aż 33 stopnie.
Jak tak będzie to chyba padnę.
Póki co szykuję się do gina, a mała razem ze mną, bo nie ma jej z kim zostawić, a nie chodzi w lato do przedszkola.
Także spaceruje ze mną.
Ciekawa jestem, czy mnie zbada, zobaczymy.
Potem pójdziemy na jakiś spacerek i pewnie koło 12 wrócimy, bo się pewnie później nie będzie dało wytrzymać w tym słońcu.
 
reklama
Witam w poniedziałek:-)
sonkaa, hamak, cień, basen? wstawiaj kawę, lecę do Ciebie:-)

Mina, paulawawa, &&& za wizytę i wyniki badań.

Roletę popsułam w sypialni i mamy permanentne zaciemnienie:baffled: muszę małża zmobilizować do naprawienia, bo nie będę przecież skakać po parapecie.

A zdjęcia z sesji będą dopiero za jakiś tydzień albo dwa.

Musze zrobić sobie listę. Listę rzeczy do zrobienia. I to nie na dzisiaj, tylko na najbliższy miesiąc. Bo z syndromem kisielu z mózgu i dopadającym ostatnio lenistwem na zmianę ze zmęczeniem, to pod koniec września się ocknę, że niewiele gotowe:sorry2:
 
Do góry