reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

My tez po wizycie. Mloda wazy 2670 i wg usg jestem w 37 tyg ciazy a termina mam na 11. 07.!!!!!:szok::szok::szok::szok: Ona tak rosnie ze juz o miesiąc wyprzedza termin, nie wiem co o tym myslec... gin nie spanikowal za bardzo, narazie mam czekac i nie histeryzowac. L4 mam do 15.07 potem co tydzien na ktg jak nie bedzie sie nic dzialo. Wychodzi na to ze urodze sloniątko :D dobrze ze bedzie cesarka. Szyjka dluga ale zmiękła i rozwarcie jak bylo tak jest na opuszek. Polozna jak zobaczyla moj wielki brzuch i sobie policzyla w ktorym tygodniu jestem to byla w szoku. Mnie to wszystko przeraza bo moze rzeczywiscie to sie wszystko skonczy szybciej.. Zaczynam sie bac bo w razie naglej akcji bede musiala rodzic w gliwicach a to mi sie nie usmiecha.
Gratuluje wszystkim udanych wizyt!!! ankaa dobrze ze jestes w domu i oby mlody do porodu rozwinal wszystko co trzeba,
 
reklama
Szuszu a tak sie martwilas ze syn maly a on wielkszy od mojego w tym czasie :p gratki z udanej wizyty:-)
ANka ciesze sie ze nie musieliscie zostac w szpyalu i sa jeszcze pozytywne rzeczy ktore opisalas :-)
Sylvii niezle najdlas sie strachu i Twoj maluch tez fajnie rosnie.. mam nadzieje ze ci wszystk szybko minie i szpital nie ebdzie konieczny...
Malgo takie jaja masz uplawami :szok: pewno to meczace;/ wspolczucia...
Cokies ja przytylam duzo ale co najdziwniejsze ze brzuch jak na 8 miesiac wszyscy mowia ze nie za duzy....a sumie juz koncowka 8 miecha wszytsko siedzi mi w biodrach i zadzie...;/
Ewcia <szok> mala rozniejak na drozdzachdoslownie ehh a moze mialas okres bedac w ciazy i dlatego taki termin???ciesze ze ze na tym etapie wsio ok ;-)
Wszystkim ciezaroweczkom zycze jutro udanych wizyt:-)
 
MALGO, AANKA wspolczuje stresu ale bardzo sie ciesze ze wszystko jest w porzadku!

SYLVI ojej trzymaj sie i mam nadzieje ze do jutra przejdzie!

FLOWER nie zalamuj sie!

SZUSZU wielkie gratkosy za udana wizyte, wage synka no i Twoja he he

no i powodzenia jutro babencje-. GABINIA, MUCHA, LANA i jesli ktos tez ma wizytke
 
anka- witamy poszpitalnie:)
Malgo- dobrze ze pojechałs do szpitala, pewnie czujesz sie spokojniej. A z wodami tak muchy za słowo nie trzymaj bo one wclae Ci odejśc nie musza ;-)
Ewa-ooo kurcze, to ty zaraz mozesz zaczac rodzić...ciekawe jak te terminy nam sie posprawdzja
 
tez tak myslalam ale z pierwszego usg prawie mi sie pokrylo z terminem OM, tylko pozniej coraz szybciej wychodzilo z USG. Nie wiem.... Mlody jak sie urodzil 3 dni po terminie z OM a "nosil slady przenoszenia o ponad 2 tyg" tak powiedzial pediatra po jego urodzeniu. Wiec juz nie wiem co z tymi moimi terminami... a okres mam zawsze jak w zegarku..
 
Malgoo ja w zasadzie nie mam takich problemow z uplawami tylko wczoraj po tym kichnięciu tak dziwnie było.
z tą wielkością brzucha w ciąży (i nie tylko) babie nie dogodzisz a już zwłaszcza babie w ciąży.
Muszę poszukać tych norm w necie i zmierzyć sobie brzucha (ani razu mnie tak nie mierzyli) - może masz Malgoo jakiś link do tabeli?
szuszu afi miałam ostatnio 10 (w szpitalu 6)
 
Ostatnia edycja:
szuszu - super że z małym wszystko ok :)
taycia - nie przejmuj się ja mam termin tylko tydzień wcześniej od ciebie także nie jesteś tak sama :)
akutan, Gabina, Lana, ,mucha- dziewczynki powodzenia na dzisiejszej wizycie :)
aanka - trzymaj się dzielnie wszystko będzie ok
sylvi. b - mam nadzieję że to nic poważnego i szybko przejdzie
Malgo - super, że nie jest tak źle
 
reklama
Jessooo Ewa faktycznie słoniatko nosisz w sobie :-D;-) ale jak masz za to fajnie, ze szansa rozpakowania się już w lipcu, a niektóre z nas jeszcze tyle bedą się toczyły.
 
Do góry