reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

szuszu-gratki udanej wizyty, Tomuś już taki duży chłop hehhe, mój tydzień temu miał wagę 1700 g i u mnie mimo że szyjka zamknięta to lekarz juz poinstruował co mam zabrać do szpitala jakie dokumenty itd. a dzisiaj znów ludziska pytając na kiedy termin robią oczy jak mówię że na sierpień a oni że mysleli że już lada dzien rozwiązanie hmmm..
 
reklama
Tutaj to was nie nadrobię, przeczytałam kilka stron i gratuluję udanych wizyt. Cieszy mnie, że wasze pociechy tak fajnie rosną. Ważyłam się parę dni temu i od paru tygodni schudłam 100 g- jeeeeehaaaa!!!
Jutro mam USG- może mi go pokażą. Będę się domagać. Ciekawe jak tam mój Wikuś rośnie i czy po tych moich podróżach i wojażach wszystko z nim ok
 
cokies mi to właśnie wszyscy mówią że nie wyglądam jakbym była w 8 miesiącu bo mam taki mały brzuszek i do niedawna nawet mnie to cieszyło, że nie przytyłam jakoś dużo i nie wyglądam jak "wieloryb", ale to się zmieniło po wizycie w szpitalu - podejrzenie małowodzia. A właśnie przy małowodziu występuje podobno mały obwód brzuszka nieadekwatny do wieku ciążowego, mały przyrost wagi (chociaż wydaje mi się że 10 kg to chyba tak w normie), a dla dzidzi ogromne ryzyko... :(
Chcę mieć większy brzuchol !!!
 
łoooo poczytałam i mimo że to moja 4 ciąża czytam same ciekawostki:))

ja tylko raz miałam określoną wage w zeszłym miesiącu i nic ciekawego sie nie dowiaduje na wizytach....

na usg sprawdza bicie serca i przepływy.... ja idę jutro i aż mi się nie chce .... jakoś nie cieszą mnie wizyty bo nic nowego nie słyszę

oby te 2 miesiące przetrwać i z głowy miec te wizyty ;))
 
Tak jak pisala szuszu888 nie chcieli mnie dzisiaj zatrzymac bo nie widzieli wskazan do tego. Echo serduszka i doppler wyszedł oki, ma mocne jak dzwon :))) nereczki sa w porzadku jak na ta wade. Badanie genetyczne wyszlo pozytywne. Tylko do pełnego szczescia trzeba nam zeby siusiak wyrosł albo sie w koncu ujawnil i ten pecherzyk sie schowal. Do szpitala ide 18 lipca( na 1 rocznice slubu) i wtedy juz u n ich zostane i urodze malenstwo w wawie. ja w białymstoku sie urodzialam maz w monkach a synek jeszcze gdzie indziej sie urodzi. I wtedy zostanie przewieziony do CZD i podejma decyzje co i jak.
18 lipca spakuje sie 3 raz. 1 raz 3tyg temu 2 raz na dzisiaj
Gratulacje udanych wizyt.
 
Ostatnia edycja:
szuszu Tomuś to już duży chłop:-)
aankaa napewno wszystko pójdzie dobrze;-)
A ja dzisiaj miałam niespodziewaną wizytę u gin:-(.
Przebudziłam się o 5 na siusiu patrzę a tu krew:szok: (powtórka w 22tyg to samo a później szpital), cała wkładka przemoczona, poczekałam do 7 aż Wiki się obudziła do przedszkola. Następnie przerażona wydzwaniałam do gina ale miał wyłączoną komórkę, niewiedziałam co mam robić aż w końcu go złapałam, opowiedziałam co i jak on mówił że jak nic nie boli, ruchy są i krwawienia już nie ma to pewnie to tylko jakieś podrażnienie. Ale nie dawało mi to spokoju cały czas myślałam, krwawienie może i zmalało ale znów zadzwoniłam do niego i powiedziałam żeby mnie przyjoł to będę spokojniejsza - więc pojechałam. Igorek rozwija się dobrze waży 2420g, tylko mam jakiś skrzep w szyjce który wychodzi ze środka. Mam brać tabletki na krzepnięcie krwi i jak do jutra krwawienie nie przejdzie to mam już wypisane skierowanie na obserwacje do szpitala. Myślę że do rana mi przejdzie bo za bardzo nie mam gdzie podziać Wiki.
Przez to całe krwawienie nie mogłam iść na przedstawienie z kólka wokalno-muzycznego do przedszkola córki:sorry:, było mi bardzo przykro i smutno bo wiedziałam że jej na tym zależało żebym była bo tatuś na popołudniu w pracy - no ale poszła babcia.
Następna wizyta za tydzień.

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty
 
gratuluję udanych wizyt :-)
aankaa84 super, że wyszłaś ze szpitala, bo to lezenie tam przytłacza dodatkowo. Zyczę aby małemu naprawiło się wszystko to, co powinno :-)
Mam do Was pytanie, mam skierowanie na badania HBS coś tam jeszcze i Hiv i tu mam watpliwości bo zawsze wyniki mam w tym samym dniu, ale to jak robie zwykla krew i mocz, a nie wiem ile sie czeka na te inne czyli Hiv HBs i coś..... :-) pytam, bo nie moge sie dodzwonic do szpitala, a zawsze robie wyniki dzien przed wizyta, a w tym wypadku nie wiem jak jest i czy zdążę
 
reklama
Do góry