reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Pflume - gratuluje dziewczynki :)
Wszystkim gratuluje dobrych wieści.
Co do konfliktu to w pierwszej ciazy sie nie dostaje zastrzyku chyba, dopiero przy drugiej lub po urodzeniu pierwszego i powinno to byc z NFZ (chociaz o krążku tez tak myslalam )
anka - trzymam kciuki zeby to nie bylo nic zlego :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
AANKA nie zamartwiaj sie , choc Cie doskonale rozumiem, ale do wtorku tylko weekend zostal, bedzie dobrze!!!
 
aanka musi być dobrze:) To ,że ten lekarz nigdy wcześniej czegoś takiego nie widział to o niczym nie świadczy. Może sprzęt nienajlepszy, może jego kompetencje... Trzymam za Was kciuki:)
 
Ankaaaaaaaa to masz niespodziewanke gatuluje synusia;-) A co do tego "cos" nie stresuj sie i nie martw na zapas poki cos konkretnego nie uslyszysz no i wierze ze trdniej to przetrwac w pojedynke skoro M nie bedzie ale dasz rade 3 mam kciuki...
Flower dobrze zepostawilas na panike i intuicje tez bym tak zrobila a maz to chyba kopniakiem by mnie tam wykopal na szczescie wiesz teraz na czym stoisz oszczedzaj sie;-)
 
I TU MAM PYTANIE- KOCHANECZY JAK CHODZICIE ZAWSZE CZUJECIE TAKI UCISK NA DOLE...kurde bo ja tak i zaczynam sie martwic czy moj synulek tez nie jest nisko (i podobne konsekwencje jak u >Ciebie FLOWER) bo i brzuch nisko...kurka wodna...tu nie ma lekarzy prywatnych, wiec musze czekac albo nie wiem

susumali ja tez tak mam. Czasami to mam wrażenie,że urodzę w biegu:) ale u lekarza było wszystko ok..
 
Dzieki dziewczyny za slowa wsparcia. U tego lek nie mam za kazdym razem usg dzisiaj sama nalegalam mowiac ze chce zobaczyc malenstwo. No i zoabczylam siusiaka i dodatek. Musi byc wszystko oki nie widze inaczej. Na czas wyjazdu M poajde do mamy i we wtorek sie dowiem ze to byl jakis artefakt a jak nie to ze nie jest to nic groznego itp
 
kurcze ja ostatnie usg miałam pod koniec marca... A jak moja młoda okaże się młodym???? Ale by były jaja....

aanka na pewno będzie dobrze:) Czekamy razem z tobą na dobre wieści:)
 
reklama
Do góry